حمل بار به گلستان با پایین ترین نرخ باربری را به شرکت حمل و نقل اول بار بسپارید. باربری به گلستان با پایین ترین کرایه برای شما انجام می شود.

شرکت حمل و نقل اول بار با 35 سال سابقه در باربری بار شما را با بهترین امکانات و سریع ترین زمان از هر نقطه تهران به تمام نقاط کشور حمل می کند.

باربری به گلستان از تهران

شما عزیزان می توانید بار خود را در کوتاه ترین زمان از سراسر تهران به مقصد مورد نیازتان ارسال کنید. باربری به گلستان با بهترین ماشین های باربری برای شما انجام می شود.

گستان یکی از مهم ترین شهر های گرگان است، حمل بار از تهران به گرگان با کمترین کرایه صورت می گیرد. ارسال بار از تهران به گلستان را با پایین ترین نرخ باربری از شرکت حمل و نقل اول بار بخواهید.

بار شما از هر نقطه ی تهران که باشد بارگیری آن را در سریع ترین زمان برای شما انجام می دهیم.

حمل بار به گلستان با کمترین کرایه باربری

باربری به گلستان با پایین ترین نرخ حمل و نقل برای شما انجام می شود. ارسال بار از تهران به گلستان با بیمه کامل و بارنامه معتبر دولتی است.

شرکت حمل و نقل اول بار، باربری منصف برای ارسال بار از تهران به تمام نقاط کشور با کمترین کرایه حمل و نقل است.

باربری به گلستان با انواع کامیون ها

برای استفاده از خدمات حمل و نقل شرکت اول بار شما می توانید انواع کامیون های باربری را از ما درخواست کنید.

ما بهترین خودرو های حمل بار را برای شما در نظر داریم. متناسب با نوع بار خودروی حمل بار را انتخاب کرده و برای شما کرایه می کنیم.

خودرو های حمل تنوع بالایی دارند که بزرگترین آن انواع کامیون ها و کوچک ترین ماشین باربری در حمل و نقل نیسان می باشد.

نیسان باربری به گلستان 

نیسان یکی از ماشین های باربری است که می تواند بار های شما را تا وزن 2 تن حمل کند. سریع ترین خودروی حمل بار نیسان است که ممنوعیت ترددی ندارد و در عبور و مرور موقعیتی بهتر از خاور دارد.

نیسان باربری به گلستان را از شرکت حمل و نقل اول بار تهیه کنید.

خاور باربری

خودروی خاور در ماشین های باری انواع مختلف دارد که هر کدام برای حمل بار با تناژ مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع خاور های حمل بار شرکت اول بار عبارت اند از:

هزینه باربری با انواع خاور متناسب با وزن و حجم بار و طول مسافت از مبدا تا مقصد محاسبه می شود. برای آگاهی دقیق از هزینه حمل بار با کادر کارشناسی حمل بار به گلستان تماس بگیرید.

تک و جفت باربری به گلستان

کامیون تک ( 6 چرخ ) برای حمل بار تا 10 تن کاربرد دارد و در باربری بیرون شهر و داخل شهر مورد استفاده قرار می گیرند.

کامیون جفت ( 10 چرخ ) برای بار هایی که 15 تن هستند در نظر گرفته شده و محدودیت برای حمل انواع بار ندارند.

انواع تریلی باربری به گلستان

تریلی ها برای حمل بار های سنگین و فوق سنگین کاربرد دارند و می توانند از 15 تا 24 تن را حمل کنند. تریلی نیز دارای انواع مختلفی است که عبارت اند از:

شما عزیزان می توانید بار خود را با کوچکترین ماشین تا بزرگترین ماشین توسط شرکت حمل و نقل اول بار ارسال کنید.

ما بهترین خودرو های باربری را در اختیار شما قرار می دهیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

باربری به گلستان با بیمه نامه معتبر

برای ارسال بار به گلستان شما عزیزان میتوانید بار خود را به اندازه ارزش مالی که دارد بیمه کنید. بیمه یکی از مهم ترین مسائل در باربری است.

بیمه شرکت باربری اول بار بیمه ایران تحت پوشش قانون تجارت است. با بیمه کرد بارتان دیگر بدون استرس و با خیالی راحت بار خود را به هر نقطه ی کشور ارسال کنید.

مشاوره رایگان برای حمل بار

شما عزیزان می توانید برای درخواست ماشین باربری از تهران به تمام نقاط کشور با مشاوران حمل و نقل اول بار هماهنگی های کامل را انجام دهبد. مشاوران اول بار بار شما را صفر تا صد پیگیری می کنند.

حمل بار به گلستان با خدمات ویژه

ما برای حمل بار شما خدمات بسیار با کیفیتی را در نظر داریم. ارسال در سریع ترین زمان ممکن توسط رانندگان راه بلد انجام میشود.

خدمات اول بار از قبیل ذیل هستند:

ما بهترین ها را برای شما در نظر داریم و کمترین کرایه باربری را دریافت می کنیم.

هزینه حمل بار به گلستان چقدر است؟

برای محاسبه نرخ حمل بار به گلستان باید وزن و حجم بار را اعلام کنید تا متناسب با آن کامیون حمل بار را معین کرد و با توجه به نوع خودروی باربری کرایه مشخص شود.

خودرو های حمل بار به گلستان کدام اند؟

تنوع خودرو های حمل بار به گلستان زیاد است و ما برای انجام باربری از نیسان، انواع خاور، انواع تریلی کفی- بغلدار - ترانزیت، خودروی تک و جفت، 911 و... استفاده می کنیم.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375