اول بار ارائه دهنده خدمات حمل بار بین شهری با سطح کیفی بالا است. در کمترین زمان بار شما را از تهران به شهرستان به صورت ایمن انتقال می هد.

باربری بین شهری با ارزان ترین تعرفه حمل همراه با بیمه نامه معتبر انجام میشود. انواع بار از یک شهر به شهر دیگر با مناسب ترین خودروهای باربری ارسال می شود.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.

 

حمل-بار-بین-شهری

ارزان ترین باربری بین شهری

باربری اول بار ارزان ترین خدمات حمل بار بین شهری را از تهران ارائه می دهد. ما مطابق با آنچه اتحادیه به تصویب رسانده نرخ باربری را معین می کنیم.

علل مختلفی در محاسبه هزینه باربری موثر هستند که توسط کادر حمل مورد بررسی قرار می گیرند. اگر به دنبال ارزان برای ارسال بار بین شهری هستید همین حالا با اول بار تماس بگیرید.

کارشناسان ما هروزه خدمات مشاوره ای را به صورت رایگان ارائه می دهند.

حمل بار بین شهری با انواع خودرو

انواع خودروی باربری برای حمل بار بین شهری مورد استفاده قرار می گیرند. هر خودرویی برای حمل بار با وزن مشخصی ساخته شده و ظرفیت خود را دارد.

مثلا نیسان تا 2 تن، خاور تا 4 تن، تریلی از 15 تا 24 تن توانایی باربری دارد. اول بار برای ارائه خدمات خود در باربری بین شهری از خودروهای حمل بار زیر استفاده می کند.

برای آگاهی از تعرفه باربری بین شهری با کادر حمل مربوطه تماس بگیرید.

حمل-بار-بین-شهری-با-انواع-خودرو

حمل بار بین شهری با بیمه معتبر و رایگان

شرکت حمل و نقل اول بار برای جلب ر ضایت شما مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد.

دهد اول بار برای باربری از تهران بار شما را از صفر تا صد تحت پوشش بیمه نامه ای معتبر قرار می دهد.

بیمه باربری اول بار بیمه ایران می باشد بیمه ایران این امکان را به مشتریان عزیز داده تا با هزینه بیشتر پوشش دهی بار خود را افزایش دهند هزینه بیمه نامه براساس ارزش بار تعیین می گردد.

حمل بار بین شهری با انواع تریلی

تریلی ها انواع مختلفی دارند اعم از، تریلی کفی، تریلی لبه دار، تریلی بغلدار، تریلی ترانزیت ابعاد کلی تریلی ها به شرح زیر می باشد.

ابعاد طولی این تریلی ها : 20/12 و 60/13 می باشد و ابعاد عرض آن 45/2 می باشد و تا ظرفیت وزن 22 تن را حمل می نماید برای انتخاب نوع تریلی باید به وزن و ابعاد بار خود توجه فرمایید.

 

حمل-بار-بین-شهری-با-انواع-کامیون

 

حمل بار بین شهری با انواع کامیون

اول بار ارائه دهنده انواع کامیون دربستی برای حمل بار بین شهری با ارزان ترین نرخ کرایه می باشد. کامیون 10 چرخ : یا جفت کامیون جفت که نام دیگر آن ده چرخ می باشد.

تا وزن 15 تن را قابلیت حمل دارند و ابعاد طولی این خودرو تا 80/6 و عرض آن 25/2 می باشد. کامیون تک یا 6 چرخ: این نوع کامیون ها تا ظرفیت 10 تن را حمل می نمایند.

کامیون تک با ابعاد طولی 80/5 و عرض 20/2 برای حمل انواع بارها مناسب می باشند. کامیون 911: کامیون های 911 که تا ظرفیت 5 تن را قابلیت حمل دارند.

ارسال بار بین شهری با انواع خاور

کامیونت ها نام دیگر خاور می باشد خاورها تا ظرفیت 3-4 تن قابلیت حمل دارند. خاور ها در دو نوع روباز و مسقف می باشند.

کامیونت های فوتون، ایسوزو، کاویان، بادسان، جک از برند های کامیونت ها می باشد. باربری اول بار ارائه دهنده انواع کامیون جهت ارسال بار بین شهری با ارزان ترین تعرفه باربری می باشد.

باربری بین شهری از تهران

حمل بار بین شهری قوانین خاصی دارد که باید به همه آن آگاه بود. باربری بین شهری کرایه ثابتی ندارد و باید به روز نرخ باربری را استعلام بگیرید.

در باربری بین شهری بیمه نامه و بارنامه رسمی الزامی است و باربری بدون صدور آن ها حق ارسال بار ندارد. باربری بین شهری اول بار از تهران برای سرتاسر ایران است:

ارسال بار از تهران به شهرهای دیگر با کرایه باربری ارزان انجام می شود.

نیسان بین شهری

برای ارسال بارهایی که 2 تن وزن دارند نیسان گزینه خوبی است. نیسان بسیار سریع است و می تواند در کمترین زمان بار را به شهرستان انتقال دهد.

منع ترددی ندارد و کرایه ارزان تری نسبت به خاور دارد. نیسان بین شهری با کرایه ارزان را از ما بخواهید تا در کمترین زمان برای شما انجام دهیم.

باربری بین شهری تهران مشهد

اول بار سال ها تخصص و تجربه در حمل بار به مشهد دارد و تاکنون بارهای زیادی از تهران به مشهد انتقال داده شده است. ما از سرتاسر تهران و حتی شهرک های صنعتی پایتخت باربری تهران مشهد را انجام می دهیم.

بار و مشخصات آن را اعلام کنید تا کارشناسان اقدامات لازم را برای باربری برنامه ریزی کنند. ارزان ترین نرخ کرایه را با خدمات با کیفیت دریافت کنید.

باربری بین شهری تهران کرمان

یکی از خدمات اول بار حمل بار از تهران به کرمان است که با ارزان ترین تعرفه ارائه داده می شود. ارسال بار با انواع کامیون های باربری همراه با بیمه نامه معتبر قانون تجارت انجام می شود.

باربری بین شهری مستلزم ارائه بارنامه دولتی است در غیر اینصورت خودرو در مسیر متوقف میشود و امر باربری با تاخیر مواجه می گردد.

باربری بین شهری تهران به اصفهان

ارسال انواع آهن آلات و کالا از تهران به اصفهان در سریع ترین زمان ممکن توسط باربری میثم لواسان با بهترین خدمات ارائه داده می شود.

از ابتدا تا انتهای حمل بار به اصفهان با مناسب ترین تعرفه از تهران انجام می شود. با یک تماس می توانید ثبت سفارش کنید.

کرایه باربری بین شهری از تهران به اصفهان متناسب با وزن بار و طول مسیر مورد محاسبه قرار می گیرد. از کارشناسان درخواست کنید تا نرخ دقیق را اعلام کنند.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375