اول بار ارائه دهنده خدمات حمل بار بین شهری با سطح کیفی بالا است. در کم ترین زمان بار شما را از تهران به شهرستان به صورت ایمن انتقال می هد. باربری بین شهری با ارزان ترین تعرفه حمل همراه با بیمه نامه معتبر انجام می شود. انواع بار از یک شهر به شهر دیگر با مناسب ترین خودروهای باربری ارسال می شود.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید. اول بار یک باربری بین شهری از تهران برای سراسر کشور است. با بیش از 3 دهه سابقه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

 

حمل-بار-بین-شهری

ارزان ترین کرایه باربری بین شهری

 

خدمات باربری بین شهری

برای ارسال بار از تهران به شهرستان اقداماتی توسط کارشناسان مجرب اول بار ارائه می گردد که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. باربری بین شهری کاملا تخصصی در سریع ترین زمان ممکن توسط کارشناسان ما اجرایی می گردد. با ارزان ترین کرایه انواع بار را از تهران به شهرستان انتقال می دهیم.

در ادامه خدمات حمل بار بین شهری را برای شما شرح می دهیم تا با اطلاعات کافی در مسیر حمل قرار بگیرید و یک باربری خوب را تجربه کنید. ارزان ترین کرایه باربری بین شهری را با بهترین خدمات دریافت می کنید.

باربری بین شهری با بیمه معتبر

شرکت حمل و نقل اول بار برای جلب ر ضایت شما مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد. اول بار برای باربری از تهران بار شما را از صفر تا صد تحت پوشش بیمه نامه ای معتبر قرار می دهد. ما تا سقف حداکثری پوشش بیمه ای داریم.

بیمه باربری اول بار بیمه ایران می باشد. بیمه ایران این امکان را به مشتریان عزیز داده تا با هزینه بیشتر پوشش دهی بار خود را افزایش دهند هزینه بیمه نامه حمل بار بین شهری براساس ارزش بار تعیین می گردد.

ارزان ترین باربری بین شهری

باربری اول بار ارزان ترین خدمات حمل بار بین شهری را از تهران ارائه می دهد. ما مطابق با آن چه اتحادیه به تصویب رسانده نرخ باربری را معین می کنیم. علل مختلفی در محاسبه هزینه باربری موثر هستند که توسط کادر حمل مورد بررسی قرار می گیرند.

اگر به دنبال ارزان برای ارسال بار بین شهری هستید همین حالا با اول بار تماس بگیرید. کارشناسان ما هر روزه خدمات مشاوره ای را به صورت رایگان ارائه می دهند. هر آنچه برای باربری بین شهری لازم باشد کادر اول بار برای شما انجام می دهند.

باربری بین شهری به صورت دربست

یکی از خدمات ویژه اول بار باربری بین شهری به صورت دربستی است. ما خودروی باربری را برای بار شما اختصاص می دهیم و بار دیگری با محموله شما ارسال نمی گردد. حمل بار بین شهری با کیفیت عالی در سریع ترین زمان ممکن توسط کارشناسان متخصص ما اجرایی می گردد. ثبت سفارش کنید و پروسه باربری را به ما واگذار کنید.

حمل بار بین شهری با بارنامه دولتی

ارسال انواع بار بین شهری باید با مجوزهای قانونی انجام شود. یکی از این مجوزها بارنامه دولتی است که برای تردد خودرو در مسیر از ضروریات است. در بارنامه اطلاعات زیادی در خصوص بار، خودرو، صاحب بار و آدرس دقیق تخلیه درج شده و هم چنین این امکان وجود دارد که بتوانید روند حمل را پیگیری کنید.

اول بار با ارائه بارنامه دولتی و اصلی مسیر باربری بین شهری را هموار می کند و بهترین خدمات را با ارزان ترین کرایه برای شما در نظر دارد. برای آگاهی از نرخ کرایه باربری بین شهری با کادر اول بار در تماس باشید.

باربری بین شهری با تخفیفات ویژه

ما برای کاهش هزینه حمل بار بین شهری شما تخفیفات خوبی در نظر داریم. در زمان ثبت سفارش کارشناسان طبق معادلاتی هزینه حمل را با تخفیف کاهش می دهند. بهترین خدمات را با ارزان ترین تعرفه برای شما در نظر داریم. همین حالا تماس بگیرید و اعلام بار کنید تا اقدامات لازم را برای شما اجرایی کنند.

باربری بین شهری با انواع کامیون

انواع خودروی باربری برای حمل بار بین شهری مورد استفاده قرار می گیرند. هر خودرویی برای حمل بار با وزن مشخصی ساخته شده و ظرفیت خود را دارد. مثلا نیسان تا 2 تن، خاور تا 4 تن، تریلی از 15 تا 24 تن توانایی باربری دارد. اول بار برای ارائه خدمات خود در باربری بین شهری از خودروهای حمل بار زیر استفاده می کند.

برای آگاهی از تعرفه ارسال بار بین شهری با کادر حمل مربوطه تماس بگیرید. در سریع ترین زمان بهترین خدمات را برای شما انجام می دهیم. اول بار ارائه دهنده انواع کامیون دربستی برای حمل بار بین شهری با ارزان ترین نرخ کرایه می باشد. کامیون 10 چرخ یا کامیون جفت که نام دیگر آن ده چرخ می باشد.

تا وزن 15 تن را قابلیت حمل دارند و ابعاد طولی این خودرو تا 80/6 و عرض آن 25/2 می باشد. تک یا 6 چرخ: این نوع کامیون ها تا ظرفیت 10 تن را حمل می نمایند. کامیون تک با ابعاد طولی 80/5 و عرض 20/2 برای حمل انواع بارها مناسب می باشند. کامیون 911: کامیون های 911 که تا ظرفیت 5 تن را قابلیت حمل دارند.

حمل بار بین شهری با انواع تریلی

تریلی ها انواع مختلفی دارند اعم از، تریلی کفی، تریلی لبه دار، تریلی بغلدار، تریلی ترانزیت ابعاد کلی تریلی ها به شرح زیر می باشد. ابعاد طولی این تریلی ها: 20/12 و 60/13 می باشد و ابعاد عرض آن 45/2 می باشد و تا ظرفیت وزن 22 تن را حمل می نماید برای انتخاب نوع تریلی باید به وزن و ابعاد بار خود توجه فرمایید.

باربری بین شهری با انواع تریلی و ارزان ترین تعرفه از اول بار بخواهید. ما کاملا تخصصی خدمات حمل بار بین شهری را با بیمه کامل ارائه می دهیم. کرایه باربری بین شهری با تریلی تا حد زیادی بستگی به وزن بار و حجم آن دارد.

 

حمل-بار-بین-شهری

حمل-بار-بین-شهری

 

کرایه باربری بین شهری با خاور

کامیونت ها نام دیگر خاور می باشد خاورها تا ظرفیت 3-4 تن قابلیت حمل دارند. خاورها در دو نوع روباز و مسقف می باشند. کامیونت های فوتون، ایسوزو، کاویان، بادسان، جک از برندهای کامیونت ها می باشد. باربری اول بار ارائه دهنده انواع کامیون جهت ارسال بار بین شهری با ارزان ترین تعرفه باربری می باشد.

برای دریافت خدمات باربری بین شهری با انواع خاور اول بار اعلام آمادگی دارد. ما در کم ترین زمان بهترین خدمات را برای شما در نظر می گیریم. کرایه باربری بین شهری با خاور به علل مختلفی بستگی دارد و باید مورد بررسی قرار بگیرد.

کرایه باربری بین شهری با تک

اول بار برای ارسال انواع بار 10 تنی از تهران برای شهرستان مجهزترین تک باربری را برای شما فراهم می کند. این خودرو بسیار پرکاربرد است و در حمل بار شهری نیز می توان از آن استفاده کرد. اول بار تخصصی ترین خدمات باربری بین شهری را با ارزان ترین کرایه برای شما ارائه می دهد. شما فقط کافی است مشخصات بار خود را اعلام کنید تا کادر مربوطه اقدامات لازم را انجام دهند.

کرایه باربری بین شهری با جفت

حمل بار بین شهری با جفت برای محموله هایی است که وزن آن ها 15 تن است. با ارزان ترین تعرفه جفت تهران شهرستان را برای شما در نظر داریم. بیمه نامه کامل صادر می کنیم و بارنامه دولتی برای تردد مجاز خودرو ارائه می گردد. هر روزه اقدام به ارسال انواع بار از تهران برای شهرستان می کنیم.

کرایه نیسان باربری بین شهری

برای ارسال بارهایی که 2 تن وزن دارند نیسان گزینه خوبی است. نیسان بسیار سریع است و می تواند در کمترین زمان بار را به شهرستان انتقال دهد. منع ترددی ندارد و کرایه ارزان تری نسبت به خاور دارد. نیسان حمل بار بین شهری با کرایه ارزان را از ما بخواهید تا در کم ترین زمان برای شما انجام دهیم.

کل بار نیسان بیمه می شود تا اگر خسارتی در مسیر حمل وارد شود به راحتی قابل مطالبه باشد. یک باربری بین شهری ایمن و سریع را برای شما انجام می دهیم.

 

باربری-بین-شهری

باربری-بین-شهری

 

باربری بین شهری از تهران

حمل بار بین شهری قوانین خاصی دارد که باید به همه آن آگاه بود. باربری بین شهری کرایه ثابتی ندارد و باید به روز نرخ باربری را استعلام بگیرید. در باربری بین شهری بیمه نامه و بارنامه رسمی الزامی است و باربری بدون صدور آن ها حق ارسال بار ندارد. باربری بین شهری اول بار از تهران برای سرتاسر ایران است:

ارسال بار از تهران به شهرهای دیگر با کرایه ارزان انجام می شود. ما یکی از منصف ترین باربری ها در تهران برای شهرستان هستیم. خدمات حمل بار بین شهری ما تمام شهرهای ایران پوشش می دهد و در سریع ترین زمان اقدام به ارسال بار از تهران می کنیم.

باربری بین شهری تهران مشهد

اول بار سال ها تخصص و تجربه در حمل بار به مشهد دارد و تاکنون بارهای زیادی از تهران به مشهد انتقال داده شده است. ما از سرتاسر تهران و حتی شهرک های صنعتی پایتخت باربری تهران مشهد را انجام می دهیم.

بار و مشخصات آن را اعلام کنید تا کارشناسان اقدامات لازم را برای باربری برنامه ریزی کنند. ارزان ترین نرخ کرایه باربری بین شهری را با خدمات با کیفیت دریافت کنید. برای دریافت خدمات با کرایه مناسب در باربری بین شهری از تهران به مشهد باید مشخصات دقیق بار خود را اعلام کنید.

باربری بین شهری تهران کرمان

یکی از خدمات اول بار حمل بار از تهران به کرمان است که با ارزان ترین تعرفه ارائه داده می شود. ارسال بار با انواع کامیون های باربری همراه با بیمه نامه معتبر قانون تجارت انجام می شود. باربری بین شهری مستلزم ارائه بارنامه دولتی است در غیر این صورت خودرو در مسیر متوقف می شود و امر باربری با تاخیر مواجه می گردد.

باربری بین شهری تهران به اصفهان

ارسال انواع آهن آلات و کالا از تهران به اصفهان در سریع ترین زمان ممکن توسط باربری میثم لواسان با بهترین خدمات ارائه داده می شود. از ابتدا تا انتهای حمل بار به اصفهان با مناسب ترین تعرفه از تهران انجام می شود. با یک تماس می توانید ثبت سفارش کنید.

کرایه باربری بین شهری از تهران به اصفهان متناسب با وزن بار و طول مسیر مورد محاسبه قرار می گیرد. از کارشناسان درخواست کنید تا نرخ دقیق را اعلام کنند. کرایه باربری بین شهری به اصفهان از تهران توسط کارشناسان به شما اعلام می شود.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375