حمل بار به مازندران با کمترین کرایه باربری و بالاترین کیفیت با شرکت حمل و نقل اول بار برای شما انجام می شود.

برای باربری به مازندران با پایین ترین کرایه با ما تماس بگیرید تا بهترین کامیون ها را در اختیارتان قرار دهیم. ارسال بار از تهران به مازندران با کمترین کرایه همه روزه انجام می شود.

باربری از تهران به مازندران

شرکت حمل و نقل اول بار همه روزه از تهران به مازندران باربری می کند. برای ارسال بار به مازندران از تمام نقاط تهران می توانید بار خود را ارسال کنید.

باربری به مازندران با بارنامه دولتی و معتبر برای شما انجام می شود. حمل انواع بار به تمامی شهر های مازندران امکان پذیر است.

حمل بار به مازندران با انواع کامیون های باربری

شما عزیزان می توانید بار خود را با انواع و اقسام ماشین های باربری ارسال کنید باربری به مازندران با انواع خاور و کامیون ها برای شما در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

باربری به مازندران با نیسان که کوچکترین ماشین باری است در زمان کوتاه انجام می شود. نیسان می تواند بار شما را تا 2 تن حمل کند.

باربری به مازندران با انواع خاور

ارسال بار به مازندرانبا انواع خاور برای شما انجام می شود. خاور یکی از پرکاربرد ترین ماشین های حمل بار است که شما می توانید از آن استفاده کنید.

بیشتر بارهای حملی شما با خاور قابل حمل است. خاور بارهای شما را از 1 تا 4 تن می تواند حمل کند. ماشین خاور باربری به مازندران انواع مختلفی دارد:

مسقف خاوری است که سقف دارد و پتو دارد. برای بار های حساس همچنین حمل اثاثیه منزل به مازندران از خاور مسقف استفاده می شود.

برای باربری اسباب و اثاثیه منزل به مازندران به دلیل حساس بودن لوازمات منزل از خاور مسقف استفاده می شود. زیرا خاور مسقف با داشتن پتو و سقف از بار شما محافظت می کند.

باربری-به-مازندران-با-انواع-کامیون-باری

 

باربری به مازندران با انواع کامیون باری

کامیون تک تهران مازندران ( 6 چرخ ) : کامیون تک یکی از پرکاربردترین کامیون های باربری است 6 چرخ دارد. بار شما را تا وزن 10 تن می تواند حمل کند. کامیون جفت تهران مازندران ( 10 چرخ ) : کامیون جفت از 10 چرخ دارد.

حمل بار دربستی به مازندران

برای باربری دربستی به مازندران با شرکت باربری اول بار تماس بگیرید. باربری دربستی برای شما در سریع ترین زمان ممکن و بدون معطلی انجام می شود.

بابری به صورت دربستی با باربری خرده بار متفاوت است. باربری خرده بار، بار شما را کنار بارهای دیگر حمل می کنند و تنها بار شما در کامیون قرار نمی گیرید.

ولی در حمل بار دربستی کامیون باربری به مازندران فقط در اختیار شما قرار می گیرد و بار شما تنها در آن کامیون قرار داده می شود.

بیمه باربری به مازندران 

برای حمل بار به تمامی نقاط ایران بیمه باربری یکی از مهم ترین عوامل باربری است. شما می توانید به ارزش مالی کالایتان بار خود را بیمه کنید.

بیمه اول بار بیمه ایران است تحت پوشش بیمه قانون تجارت ایران قرار دارد.

خدمات حمل بار به مازندران

شرکت های حمل بار از دسته شرکت هایی هستند که خدماتی را ارائه می دهند تا موجبات سهولت در امر حمل و نقل فراهم شود.

در ازای خدماتی که برای حمل بار و کالا انجام می دهند مبلغی را نیز دریافت می کنند. به این مبلغ کمیسیون گفته می شود.

تنوع خدمات بالاست و تنها چیزی که اهمیت دارد این است که این خدمات با کیفیت ارائه شوند تا صاحب بار دچار ضرر و زیان نشود.

اول بار به عنوان یک شرکت باربری معتبر در طول سال های خدمت خود همواره کوشیده تا خدمات خوبی را در حیطه حمل برای شما انجام دهد. در ذیل خدمات باربری را به اختصار شرح می دهیم.

اول بار برای ارسال کالا  به مازندران و انتقال اثاث شما خدمات ویژه ای ارائه می دهد که می توان به تخفیفات اشاره کرد. می توانید برای آگاهی از شرایط برخورداری از خدمات با شماره های درج شده تماس بگیرید. با ما یک باربری خوب را در حمل بار از تهران به مازندران تجربه می کنید.

هزینه باربری از تهران به مازندران

نمی توان نرخ دقیقی را ارائه داد زیرا قیمت ها به روز هستند. ما برای شما تخفیفات خوبی در نظر داریم تا هزینه هایتان کاهش یابند.

ما طبق تعرفه اتحادیه نرخ باربری را اعلام می کنیم. هزینه باربری از تهران به مازندران بر اساس وزن بار و حجم آن معین میشود.

کارشناسان تعیین کننده نرخ نهایی باربری هستند که بر اساس عوامل موثر محاسبه می کنند. برای آگاهی از نرخ دقیق با کادر باربری تهران مازندران تماس بگیرید.

چه خدماتی برای حمل بار به مازندران دارید؟

اعلام بار رایگان - انتخاب خودروی حمل مناسب - کرایه ارزان - بیمه نامه معتبر - بارنامه رسمی و دولتی - استفاده از کادری مجرب و متخصص - تحویل بار در کمترین زمان ممکن - مشاوره رایگان و پشتیبانی.

برای حمل باری مانند اثاثیه به مازندران چه خودرویی مناسب است؟

اگر باری که قصد حمل آن به مازندران را دارید اسباب منزل و لوازم اداری است بهترین خودرو، خودروی مسقف است چرا که با داشتن سقف از بار شما در برابر بارندگی و گرد و غبار محافظت می کند و با داشتن تجهیزات ضد ضربه مانع ورود آسیب به بار می شود.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375