اول بار متخصص در حمل بار با کامیون از مبدا تهران و حومه تهران می باشد. اول بار ارائه دهنده انواع کامیون با ارزان ترین نرخ کرایه  می باشد.

خدمات باربری اول بار به صورت دربست می باشد. اول بار ارائه کننده حمل بار بین شهری و برون شهری در کمترین زمان ممکن با انواع کامیون و تریلی می باشد.

اول بار به عنوان ارزان ترین سامانه حمل بار یکی از معتبرترین باربری های حمل بار با کامیون می باشد. که خدمات خود را به صورت همه روزه اراده می نماید.

حمل-بار-با-کامیون

باربری با انواع کامیون با ارزان ترین کرایه

حمل بار با کامیون با کمترین نرخ کرایه را از باربری اول بار بخواهید. با اول بار ارزان ترین نرخ کرایه را به همراه کامل ترین خدمات تجربه نمایید.

با توجه به اینکه ارزان بودن یک باربری دلیل بر بی کیفیت بودن آن نمی باشد اول بار این تضمین را به شما مشتریان عزیز می دهد تا با کمترین نرخ کرایه بهترین خدمات را ارائه دهد.

نرخ کرایه های ارسال بار از تهران به شهرستان به صورت ثابت قابل تعیین نمی باشد. عوامل تاثیرگذار بر نرخ کرایه عبارت اند از :

شرکت حمل و نقل اول بار متخصص در ارسال انواع بارهای سبک و سنگین از تمامی نقاط تهران و حومه تهران می باشد.

برای حمل انواع بارهای خود با اول بار تماس حاصل فرمایید حمل بار در اول بار به صورت دربستی انجام می پذیرد. شرکت حمل و نقل اول بار با کمترین نرخ کرایه بار شما را با بیمه نامه و بارنامه رسمی حمل می نماید.

باربری-با-انواع-کامیون-با-ارزان-ترین-کرایه

حمل بار با انواع کامیون

کامیون دارای تنوع است و برای حمل بار های نیمه سنگین و سنگین کاربرد دارد. از انواع کامیون برای باربری داخل شهر و باربری بین شهری استفاده می شود.

کامیون ها عبارتند از:

کامیون جفت

این نوع کامیون ها که به ده چرخ نیز معروف اند قابلیت حمل بار تا ظرفیت 15 تن را دارا بوده اند و ابعاد طولی این خودرو تا 80/6 و عرض آن 25/2 می باشد.

کامیون تک یا 6 چرخ

این نوع کامیون ها تا ظرفیت  10 تن را حمل می نمایند. کامیون تک با ابعاد طولی 80/5 و عرض 20/2 برای حمل انواع بارها مناسب می باشند.

کامیون 911

کامیون های 911 که تا ظرفیت 5 تن را قابلیت حمل دارند. این خودرو مناسب برای حمل بار درون شهر و بیرون شهر است.

می توان هر باری را با این کامیون از تهران به مقصد ارسال کرد.

بیمه نامه باربری با کامیون

شرکت حمل و نقل اول بار برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد.

اول بار خدمات خود را به همراه بیمه نامه معتبر به مشتریان خود ارائه می نماید. بیمه نامه باربری اول بار بیمه ایران می باشد.

که این امکان را به مشتریان عزیز داده تا با پرداخت هزینه ایی مازاد بر هزینه بیمه نامه اصلی پوشش دهی بار خود را افزایش داده و خدمات ارزنده ای را از ناوگان حمل بار بین شهری دریافت نمایید.

مراحل ثبت سفارش در باربری اول بار

برای درخواست کامیون دربستی درباربری اول بار کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید. مشاورین باربری اول بار اطلاعات بار شما را خواسته و در کارتابل خود ثبت خواهند کرد.

در کمترین زمان استعلام کرایه را در اختیار شما صاحبین بار قرار می دهد. در صورت موافقت با این نرخ کرایه در کمترین زمان ممکن برای شما کامیون مربوطه را ارسال می نمایند.

حمل بار دربستی با کامیون

اگر برای حمل بار دربستی با کامیون خود به دنبال کامیون هستید ما بهترین آن ها را برای شما در نظر داریم. ما مناسب ترین خودروی حمل را برای شما انتخاب می کنیم تا بارتان آسیب نبیند.

اول بار کمترین نرخ کرایه را برای حمل بار با کامیون ارائه می دهد و خدمات ویژه ای دارد. باربری با کامیون تخصص ماست که در طول نیم قرن به آن دست یافته ایم. لازم به ذکر است که ما خرده بار، روبار و کنار باری نداریم.

ارسال انواع بار با کامیون

ما بارهای مختلفی را از تهران به شهرستان با کامیون ارسال می کنیم. هروزه کامیون های مختلفی در جاده ها در حال حمل بار هایی از قبیل ذیل هستند:

ما متناسب با ظرفیت خودرو بارهای شما را جابه جا می کنیم و ایمنی لازم را در نظر می گیریم.

کامیون باربری شهرستان

همان طور که می دانید کامیون دارای انواع متعددی است و هر نوع آن برای حمل باری ساخته شده است. کامیون ها ظرفیت حمل بار با تناژ مختلفی را دارند و می توان برای باربری شهری و بین شهری از آن ها استفاده کرد.

هر نوع باری با کامیون ها حمل میشود و تنها محدودیت وزن بار است. کامیون باری را با کرایه ارزان برای شما ارسال می کنیم و کلیه بار شما را تحت پوشش کامل بیمه قرار می دهیم.

باربری با کامیون در سریع ترین زمان توسط کادری مجرب برای شما انجام می شود. با ما همراه باشید تا حمل بار با کامیون را به صورت تخصصی برای شما انجام دهیم.

باربری کامیون اول بار

اگر به دنبال یک باربری برای کرایه کامیون هستید که معتبر باشد اول بار گزینه مناسبی است. کرایه باربری با کامیون از تهران به شهرستان بستگی به دو عامل مهم دارد:

شما می توانید از خدمات باربری با کامیون اول بار بهره مند شوید و یک باربری شیرین را تجربه کنید. در سریع ترین زمان ممکن باربری با انواع کامیون برای شما انجام می شود:

فقط یک تماس کافی است تا از خدمات ما منتفع شوید و با تخفیفات ویژه هزینه های خود را کاهش دهید.

باربری با کامیون از تهران برای همه شهرستان ها

اول بار یک باربری در قلب ایران، تهران است که تمام شهرستان ها را پوشش خدماتی می دهد. ما از انواع کامیون باربری برای ارسال محموله ها از تهران برای شهرستان استفاده می کنیم.

سرتاسر تهران می تواند مبدا بارکیری باشد و کل ایران نیز محل تخلیه. از دیرباز تاکنون ما برای شهرهای مختلف باربری با کامیون را انجام داده ایم که در ذیل به آن ها اشاره می کنیم:

حمل بار با کامیون به مشهد

کامیون ها در یک دسته بندی به خاور و انواع تریلی تقسیم می شود. خاورها اصولا ظرفیت حمل بار تا 5 تن را دارند اما تریلی می تواند 15 تا 24 تن بار را جابه جا کند. ما حمل بار به مشهد را با مجهزترین کامیون ها انجام می دهیم.

حمل بار با کامیون به اصفهان

برای دریافت خدمات حمل بار به اصفهان با کامیون با اول بار تماس بگیرید. خدمات ما کاملا تخصصی و در کمترین زمان ممکن ارائه داده می شود. مجهزترین کامیون های باربری در اختیار شما قرار می گیرد و بیمه نامه کامل ارائه داده می شود.

حمل بار با کامیون به شیراز

اول بار برای حمل بار از تهران به شیراز تخفیفات عالی در نظر دارد که حین ثبت سفارش از آن بهره مند میشوید. برای برقراری ارتباط با کادر حمل فقط کافی است با شماره های ذیل تماس بگیرید. هروزه خدمات حمل به شیراز را با عالی ترین سطح کیفی ارائه می دهیم.

حمل بار با کامیون به کرمان

خدمات حمل بار از تهران به کرمان با انواع کامیون ارائه می شود. کامیون ها توانایی حمل بارهای مختلف دارد و می تواند در کمترین زمان ارسال بار را انجام دهند.

خاور، تریلی، تک و جفت از انواع کامیون هستند که هر کدام ظرفیت باربری خاصی خود را دارد. اول بار مجهزترین ماشین های حمل بار را برای شما با کمترین تعرفه فراهم می کند.

بیمه نامه معتبر قانون تجارت و بارنامه رسمی ارائه داده می شود و بار در سلامت کامل انتقال داده می شود.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375