باربری اول بار متخصص در حمل بار به شلمچه از تهران میباشد. باربری به شلمچه با ارزان ترین نرخ کرایه را با اول بار تجربه نمایید.

اول بار به عنوان ارزان ترین باربری استان تهران باربری به شلمچه را به همراه بارنامه رسمی و بیمه کامل به مشتریان خود ارائه مینماید.

حمل-بار-به-شلمچه 

مشاورین باربری اول بار با داشتن اطلاعات کافی در زمینه حمل بار همراه شما مشتریان عزیز میباشد.

حمل همه نوع بار و کالا از تمامی مناطق تهران به شلمچه را با ارزان ترین نرخ کرایه به همراه بهترین خدمات باربری به مشتریان عزیز ارائه مینماید.

حمل بار از تهران به شلمچه با نازل ترین قیمت و کمترین زمان ممکن به صورت دربست به مشتریان عزیز ارائه داده میشود.

همچنین شما میتوانید با استفاده از سامانه استعلام حمل و نقل اول بار با اعلام اطلاعات بار خود به کارشناسان واحد حمل اول بار استعلام نرخ کرایه را به صورت آنلاین در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

حمل بار به شلمچه با ارزان ترین نرخ کرایه

تعیین نرخ کرایه ها برای باربری از تهران به شلمچه و تمامی شهرستان ها به صورت ثابت مشخص نمی باشد. برای تعیین نرخ کرایه عوامل متعددی تاثیر گذار می باشد.

عواملی اعم از: روز باربری و محل باربری و تخلیه و نوع بار و کامیون ارسالی بستگی دارد.

شرکت حمل و نقل اول بار با داشتن بارنامه دولتی این امکان را به مشتریان عزیز داده تا طی مسیر پیگیری بار خود را نظیر محل تقریبی بار و محل تخلیه بار و راننده ارسالی ثبت می گردد.

ما تلاش کرده ایم تا بهترین خدمات را با دقت و حساسیت تمام در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. و همواره اهتمام کل مجموعه اول بار بر شفافیت و صداقت کامل بوده است.

ما برای حمل بار به اهواز نیز که در همسایگی شلمچه است خدمات ویژه ای در نظر داریم. می توانید با یک تماس از خدمات و اقدامات باربری اول بار مطلع شوید.

حمل-بار-به-شلمچه-با-ارزان-ترین-نرخ-کرایه

بیمه نامه حمل بار به شلمچه

مرز شلمچه یکی از مرز های کشور عراق میباشد که تجار و صنعتگران برای صادر کردن بار خود به کشور های عربی اکثرا از این مرز بار خود را از طریق گمرک این مرز خارج می نمایند.

با این وجود داشتن بیمه نامه در حمل بار به شلمچه از مهم ترین گزینه های باربری می باشد. اول بار با کمترین هزینه بار شما را به صورت تمام کمال تحت پوشش بیمه نامه ای کامل و قانون تجارت قرار می دهد.

اول بار درجهت کسب رضایت مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه نامه قرار می دهد.

داشتن بیمه نامه در باربری حافظ سرمایه شما صاحبین بار میباشد. صاحبین بار با داشتن بیمه نامه خسارات متحمل شده ناشی از بروز حوادث احتمالی طبیعی و غیر طبیعی را متحمل نخواهند شد. هزینه بیمه نامه باربری براساس ارزش بار شما تعیین می گردد.

حمل-بار-به-شلمچه-با-انواع-خودرو

حمل بار به شلمچه با انواع خودرو

اول بار برای باربری به شلمچه ارائه دهنده انواع خودرو برای ارسال بار به شلمچه میباشد. ارائه ارزان ترین نرخ کرایه برای باربری از تهران به مرز شلمچه را از باربری اول بار دریافت نمایید.

 کامیون حمل بار به شلمچه

نیازمند کامیون برای جابه جایی بار به شلمچه با ارزن ترین نرخ کرایه میباشید؟

اول بار مناسب ترین گزینه باربری میباشد. اول بار ارائه کننده ارزان ترین کامیون دربستی از تهران به شهرستان میباشید.

باربری به شلمچه با انواع کامیون را از باربری اول بار دریافت نمایید. اگر قصد ارسال بار به شلمچه را با انواع کامیون دارید.

باربری اول بار ارائه کننده ارزان ترین کامیون های باربری میباشند. کامیون ها انواع مختلفی دارند:

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کامیون ها به مقاله حمل بار با کامیون مراجعه نماید.

تریلی حمل بار به شلمچه

اول بار به عنوان ناوگان حمل و نقل اینترنتی ارائه کننده انواع تریلی میباشد. تریلی ها انواع مختلفی دارد:

این تریلی ها تا وزن 22الی 23تن را قابلیت حمل دارند.

نیسان حمل بار به شلمچه

اول بار علاوه بر ارائه ی تریلی و کامیون باری حمل بار های نیمه سنگین ارائه کننده نیسان هم میباشد. حمل بار با ارزان ترین نرخ کرایه را با نیسان باربری اول بار با کمترین هزینه بار شما را به مقصد میرساند.

نیسان ها تا ظرفیت 2 تن را قابلیت حمل دارند که برای انواع بارهای سبک و خرده اثاث و … مناسب می باشند. نیسان تهران شلمچه با کمترین کرایه در اسرع وقت ارائه می شود.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375