حمل بار به بابل با کمترین کرایه باربری برای شما انجام می شود. باربری به بابل را در کمترین زمان با بهترین خدمات از شرکت حمل و نقل اول بار بخواهید.

باربری اول بار در سریع ترین زمان بهترین ماشین های باربری را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. کمترین کرایه حمل بار به بابل با شرکت حمل و نقل اول بار امکان پذیر است.

 

حمل-بار-به-بابل

ارسال بار به بابل از تمام نقاط تهران

در هر کجای تهران که باشید شرکت حمل و نقل اول بار می تواند بار شما را از همان نقطه به تمام نقاط کشور ارسال کند. حمل بار به ساری با کمترین کرایه باربری در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

باربری به بابل با انواع کامیون باربری

مناسب ترین خودروی حمل بار را انتخاب کنید اگر آگاهی ندارید از کارشناسان اول بار کمک بگیرید. نوع خودروی حمل بار به بابل مهم ترین رکن در حمل و نقل است.

حمل بار با نیسان

برای ارسال بار های سبک از کوچیکترین ماشین باربری به بابل، نیسان استفاده کنید. نیسان بابل بار های شما را تا وزن 2 تن می تواند حمل کند.

بابری به بابل با خاور

خاور یکی از پرکاربرد ترین ماشین های حمل بار است. شما می توانید با استفاده از خاور انواع بارهای 1 تا 4 تنی را از تهران به بابل ارسال کنید.

خاور انواع مختلفی دارد:

خاور مسقف مخصوص بارهای حساس شما است مانند حمل اسباب و اثاثیه منزل. می توانید حمل اثاثیه منزل به بابل را با خاور مسقف و پتو دار با کمترین کرایه باربری انجام دهید.

کامیون ارسال بار به بابل

کامبون انواع مختلفی دارد:

تک تهران بابل ( 6 چرخ )

جفت تهران بابل ( 10 چرخ )

با انواع کامیون ها می توانید بارهای ارسالی به بابل را انجام دهید. کامیون تک بار شما را تا 10 تن می تواند حمل کند.

کامیون جفت بار شما را تا 15 تن می تواند حمل کند. بنابراین بر اساس حجم و تناژی که بار شما دارد می توانید انواع کامیون را انتخاب کنید.

انواع تریلی باربری به بابل

برای حمل بار های سنگین با تناژ بالا باید از انواع تریلی استفاده کنید. تریلی کفی تهران بابل: تریلی کفی می تواند تمامی بار های شما را تا 23 تن حمل کند.

تریلی لبه دار تهران بابل: تریلی بغلدار همانند تریلی کفی می تواند. تمامی بارهای شما را تا 23 تن حمل کند با این تفاوت که تریلی از بغل دارای لبه هست و بار شما را با لبه هایش میتواند مهار کند.

تریلی ترانزیت تهران بابل( چادری ) : ترانزیت همانند تریلی های دیگر می تواند. بار شما را تا 23 الی 24 تن حمل کند با این تفاوت که ترانزیت دارای چادر می باشد.

یعنی سقف دارد و بیشتر برای بارهای حساس با حجم زیاد از ترانزیت چادری استفاده می شود.

بابری-به-بابل-با-بیمه-نامه-معتبر-ایران

 

بابری به بابل با بیمه نامه معتبر ایران

بیمه یکی از مهم ترین ارکان باربری است. شرکت حمل و نقل اول بار می تواند بار شما را به اندازه ارزش مالی که دارد بیمه کند، بیمه در باربری نقش بسیار مهمی دارد.

بیمه رایگان باربری به بابل، بیمه معتبر حمل بار به بابل شرکت اول بار با بالا ترین خدمات باربری در خدمت شما عزیزان است.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375