باربري اول بار متخصص حمل بار از تهران به اینچه برون می باشد. جهت حمل بار از تهران به اینچه برون،‌ با باربري اول بار در تماس باشيد.

باربري اول بار كمترين هزينه حمل بار از تهران به مرز تركمنستان را به شما ارائه مي نمايد. ما کلیه خدمات باربری را برای حمل باراز تهران به گرگان، ترکمن، علی آباد و دیگر شهرستان های گرگان در کمترین زمان ارائه می دهیم.

بازارچه مرزي اينچه برون كجاست ؟

بازارچه اینچه برون در شهر مرزی اینچه برون در شهرستان گنبد کاووس،  استان گلستان قرار دارد. این بازار در پی گشایش مرز پل گدرالوم و تردد مسافران از این نقطه به ترکمنستان به صورت غیر رسمی فعال شد.

مطابق توافقنامه همکاری تجاری دو کشور زمینه تشکیل بازارچه فعلی میسر گردید. بدین ترتیب بسیاری از لوازم صوتی، بهداشتی البسه و سایر موارد از ترکمنستان وارد و یا به آن طرف صادر گردید.

بازارچه مرزی اینچه برون مهم‌ترین عامل تردد و جاذبه گردشگری به شهر کوچک اینچه برون است. این بازارچه بیشترین تعداد بازدید کنندگان نوروزی را به خود اختصاص می‌دهد.

انواع كاميون از تهران به اينچه برون را از اول بار بخواهيد. كمترين هزينه ارسال بار از تهران به اينچه برون را از اول بار بخواهيد.

انواع كاميون هاي باربري از تهران به اينچه برون و استان گلستان با كمترين هزينه حمل بار:

استعلام نرخ حمل بار به اينچه برون

جهت استعلام هزينه ارسال بار از تهران به اينچه برون و استان گلستان، به سادگي مي توانيد با شماره تماس باربري اول بار در ارتباط باشيد.

متاسفانه حمل بار از تهران به اينچه برون داراي تعرفه ثابت نمي باشد. از همين جهت صاحبين گرامي بار مي بايست در روز بارگيري خود اقدام به استعلام هزينه حمل بار نمايند.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375