باربري به گرگان

حمل بار هاي اداري وتجاري و باربري به گرگان 

سامانه اينترنتي حمل بار اول بار ، آماده ارائه خدمات باربري و حمل بار به گرگان با كمترين هزينه باربري و ارسال بار مي باشد.

 

گرگان کنونی تا سال ۱۳۱۶ «استرآباد» یا «اَستراباد» نام داشت. گرگان قدیمی که به عربی جرجان خوانده می‌شد شهری آباد و مهم بود که در نزدیکی گنبد کاووس امروزی قرار داشته و اینک ویرانه‌های آن در حوالی امام‌زاده یحیی بن زید قرار دارد. نام گرگان (جرجان) نامی تقلیدی از جرجان قدیم برای استرآباد بود.

این شهر دارای فرودگاه مرزهوایی است. این فرودگاه از نظر تعداد پرواز و مسافر در شمال ایران دارای رتبه سوم می‌باشد.

شهرستان گرگان مركز استان گلستان میباشد و در طول جغرافیایی 26/54 و عرض جغرافیایی 50 / 36 واقع شده است .

ارتفاع شهر از سطح دریا 160 متر است . از نظر طبیعی این شهرستان از دو منطقه كوهپایه ایی و جلگه ای تشكیل شده است.

021-33573375

 

باربري به گرگان از تهران

گرگان به دليل دارا بودن شهرك صنعتي ، همواره داراي توليدات متفاوتي مي باشد كه پيش نياز فعاليت هاي اين كارخانجات ، تامين  مواد اوليه و تجهيزات و دستگاه هاي مختلف است .

اين تجهيزات و مواد اوليه عموما از طريق استان تهران تامين مي گردد .

به همين دليل نيز روزانه تعداد بالايي از خودروهاي باربري نظير خاور ، كاميون ، تريلي و ترانزيت از استان تهران به سمت گرگان حركت مي كنند .

باربري به گرگان از تهران ، يك امر نيازمند تجربه مي باشد كه باربري اول بار به عنوان يك شركت حمل و نقل معتبر و با سابقه ، آماده ارائه خدمات باربري به گرگان از تهران با كمترين هزينه مي باشد . 

اول بار مجري ارسال انواع خودروهاي باربري نظير خاور ، كاميون ، ترانزيت از تهران به گرگان مي باشد  .

تريلي از تهران به گرگان ، ترانزيت از تهران به گرگان ، خاور از تهران به گرگان 

 

هزينه باربري از تهران به گرگان 

باربري اول بار به عنوان يكي از برترين و نخستين شركت هاي ارائه كننده خدمات باربري از تهران به گرگان ، كمترين هزينه هاي حمل بار را به تمامي صاحبين گرامي بار ارائه مي نمايد .

جهت اطلاع از هزينه تقريبي حمل بار از تهران به گرگان ،‌ميتوانيد با صرف كمترين زمان ، تا شماره 33573375-021 تماس حاصل نماييد.

 

حمل اثاثيه منزل از تهران به گرگان

همه روزه ، درخواست هاي بيشمار در خصوص حمل اثاثيه منزل از تهران به گرگان در باربري اول بار ثبت ميگردد .

باربري اول بار توجه به ميزان بالاي درخواست هاي حمل اثاثيه منزل از تهران به گرگان ،‌به صورت روزانه سرويس هاي حمل اثاثيه منزل فراواني جهت ارسال به بار به گرگان فراهم نموده است .

بهترين خودروي باربري جهت حمل اثاثيه منزل به گرگان ، خاور مسقف مي باشد كه به دليل سرپوشيده بودن آن هيچگونه آسيبي به اثاثيه و لوازم منزل وارد نمي شود .


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375