شرکت حمل و نقل اول بار ارائه دهنده انواع کامیون برای حمل اثاث منزل به کاشان می باشد. اول بار با کمترین نرخ کرایه و کامل ترین خدمات آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد.

ارسال بار و اثاثیه منزل به کاشان یکی از تخصص های باربری اول بار می باشد. جهت حمل اثاثیه منزل از تهران به کاشان معمولا از خاورهای مسقف یا روباز استفاده می شود. خاور مسقف به دلیل پوشیده بودن از اثاثیه در مقابل عوامل بیرونی محافظت می نماید.

شرکت حمل اول بار با کمترین تعرفه باربری و کامل ترین خدمات آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. حمل اثاث از تمامی مناطق تهران نظیر:

تهرانپارس، خاوران، افسریه، ستارخان، صادقیه، شهرزیبا، شهرک غرب، شمیرانات به شهرستان کاشان را باربری اول بار با ارزان ترین تعرفه به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

 

حمل-اثاث-منزل-به-کاشان 

 

بیمه رایگان حمل اثاث به کاشان

اول بار برای جلب رضایت شما عزیزان بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد. اول بار بار شما را به صورت تمام و کمال تحت پوشش بیمه نامه ایی تکمیل و جامع قرار می دهد.

بیمه باربری اول بار بیمه ایران می باشد. اتاث کشی به شهرستان کاشان با تضمین و کاملا به صورت ایمنی انجام می شود.

کلیه اسباب منزل شما تحت پوشش کامل بیمه قانون تجارت ایران قرار می گیرد تا اگر خسارتی وارد شد بتوانید برای جبران خسارت اقدام کنید.

ارسال اثاث با بارنامه رسمی به کاشان 

اول بار برای حمل اثاث منزل از تهران و حومه تهران و کرج به کاشان ارائه دهنده معتبرترین بارنامه دولتی از وزارت راه می باشد.

بارنامه های باربری اول بار با کمترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه داده می شود. برای استعلام هزینه های بارنامه و کرایه حمل اثاث به کاشان با کارشناسان باربری اول بار تماس حاصل فرمایید.

مسقف حمل اثاثیه از تهران به کاشان

برای ارسال اثاثیه منزل از تهران برای کاشان مسقف را با تجهیزات کامل و کرایه ارزان در اختیارتان قرار می دهیم. برای دریافت خدمات ارسال اثاث از تهران برای کاشان یک تماس کافی است.

کلیه اسباب منزل شما بیمه می شود تا اگر خسارتی وارد بتوان برای جبران آن اقدام کرد. بارنامه دولتی نیز صادر می کنیم تا روند حمل با سرعت جریان پیدا کند.

نرخ حمل اثاثیه منزل از تهران به کاشان

هزینه ها بر اساس مصوبات اتحادیه باربری تهران محاسبه می شوند. با توجه به اینکه هزینه ها دائما در حال تغییر هستند باید به روز از کارشناسان نرخ حمل اثاث را استعلام بگیرید.

اثاثیه در سریع ترین زمان از مبدا به کاشان انتقال داده می شود و کارگر نیز در اختیار شما قرار داده می شود. هر روزه می توانید برای دریافت خدمات باربری و حمل کالا با ما در تماس باشید. فقط یک تماس برای ثبت سفارش کافی است.

نیسان اثاث کشی به کاشان

اگر حجم اثاثیه منزل شما کم است و اصطلاحا خرده اثاث است می توانید با نیسان نیز اقدام به اسباب کشی نمایید.

برای دریافت خدمات نیسان برای حمل اثاثیه منزل به کاشان حتما اطمینان حاصل کنید که حجم بار با این خودرو مناسب باشد.

ارزان ترین کرایه اسباب کشی با نیسان را بپردازید و بهترین خدمات را دریافت کنید. بیمه نامه کامل و واقعی ضامن سلامت اسباب منزل شماست.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375