شرکت حمل و نقل اول بار ارائه دهنده انواع کامیون برای حمل اثاث منزل به کاشان می باشد. اول بار با کمترین نرخ کرایه و کامل ترین خدمات آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشد.

ارسال بار و اثاثیه منزل به کاشان یکی از تخصص های باربری اول بار می باشد. جهت حمل اثاثیه منزل از تهران به کاشان معمولا از خاورهای مسقف یا  روباز استفاده می شود.

خاور مسقف به دلیل پوشیده بودن از اثاثیه در مقابل عوامل بیرونی محافظت می نماید.

 

حمل-اثاث-منزل-به-کاشان 

 

شرکت حمل و نقل اول بار با کمترین تعرفه باربری و کاملترین خدمات آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. حمل اثاث از تمامی مناطق تهران نظیر : تهرانپارس، خاوران، افسریه، ستارخان، صادقیه، شهرزیبا، شهرک غرب، شمیرانات به شهرستان کاشان را باربری اول بار با ارزان ترین تعرفه به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

بیمه رایگان حمل بار به کاشان

اول بار برای جلب رضایت شما عزیزان بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد. اول بار بار شما را به صورت تمام و کمال تحت پوشش بیمه نامه ایی تکمیل و جامع قرار می دهد. بیمه باربری اول بار بیمه ایران میباشد.

بیمه ایران این امکان را به مشتریان خود داده تا با پرداخت هزینه ای مازاد برهزینه بیمه نامه اصلی پوشش دهی بار خود را افزایش داده و خدمات بیشتری را از ناوگان حمل بار بین شهری دریافت نمایید.

اتاث کشی به شهرستان کاشان با تضمین و کاملا به صورت ایمنی انجام می شود.

ارسال بار با بارنامه رسمی به کاشان 

اول بار برای حمل اثاث منزل از تهران و حومه تهران و کرج به کاشان ارائه دهنده مهتبرترین بارنامه دولتی از وزارت راه می باشد.

بارنامه های باربری اول بار با کمترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه داده می شود. برای استعلام هزینه های بارنامه و کرایه حمل اثاث به کاشان با کارشناسان باربری اول بار تماس حاصل فرمایید.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375