برای حمل اثاث منزل به مریوان با بالاترین کیفیت و ایمن ترین کامیون های باری با ما تماس بگیرید.

حمل اثاث منزل به مریوان با بیمه معتبر و بارنامه رسمی از وزارت راه در خدمت شما مشتریان گرامی هستیم.

شرکت حمل و نقل اول بار با سابقه کهن و دیرینه آماده ارائه خدمت برای حمل اثاث منزل به مریوان از مبدا تهران و حومه در هر لحظه می باشد.

که می توانید جهت هماهنگی بار و استعلام قیمت با کارشناسان اول بار تماس بگیرید. اول بار متخصص در حمل بار و اثاثیه منزل از تهران به مریوان می باشد.

شرکت حمل و نقل اول بار با دسترسی به بزرگترین ناوگان حمل بار بین شهری خاور های مسقف پتودار برای ارسال اثاث از مبدا تهران و حومه تهران و کرج را در سریع ترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز ارائه خواهد داد.

حمل-اثاث-منزل-به-مریوان

کرایه حمل اثاث منزل برای مریوان

شرکت اول بار برای رضایت مندی شما مشتری عزیز کامیون مورد نظر شما را با قیمتی متناسب با خواسته های شما فراهم می آورد.

تا بتوانیم موجب خوشنودی و آرامش خاطر مشتری شویم به همین جهت این شرکت برای حمل بار به مریوان با ناوگانی کامل از خودروها که متناسب با وزن و همچنین ابعاد بار شما انتخاب می شوند.

آماده همکاری و همچنین ارائه مشاوره به شما می باشد. کمترین کرایه حمل بار به مریوان را از اول بار بخواهید.

کرایه-حمل-اثاث-منزل-برای-مریوان

احتراما اعلام می نماییم تمامی بار ها و مرسوله ها از این شرکت تحت پوشش کامل بیمه ایران می باشد.

و متناسب با ارزش محموله محاسبه می گردد لذا با توجه به این نکته جای هیچ گونه نگرانی برای حمل بارتان وجود ندارد.

و بارتان را با خیال راحت می توانید به دست همکاران ما بسپارید و لازم به ذکر است. برای حمل اثاث منزل می توانیم کادر آموزش دیده برای بارگیری و حمل و نقل در اختیارتان قرار دهیم.

تا مراحل بارگیری بدون هیچ نگرانی به اتمام برسد. برای حمل اثاث منزل به مریوان فقط کافیست با شماره های این شرکت تماس بگیرید.

یا از طریق نرم افزار پیام رسان واتس آپ هماهنگی های لازم اعم از اعلام وزن، ابعاد، زمان دقیق بارگیری و تحویل بار، مکان بارگیری و تحویل بار، استعلام قیمت و … را انجام دهید.

بیمه نامه معتبر برای حمل بار به مریوان 

شرکت حمل و نقل اول بار برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد. بیمه باربری اول بار بیمه ایران می باشد.

که این امکان را به مشتریان عزیز داده تا با پرداخت هزینه ای مازاد بر هزینه بیمه نامه اصلی پوشش دهی بار خود را افزایش دهند.

بیمه نامه هایی که توسط شرکت حمل و نقل اول بار صادر می شود کاملا معتبر است و در صورت که اسیبی به اجناس و اثاث شما عزیزان وارد شود بیمه تمام و کمال جبران و پرداخت می نماید.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375