برای حمل اثاث منزل به قم به صورت تخصصی با شرکت حمل و نقل اول بار تماس حاصل فرمایید. شرکت اول بار با سابقه طولانی در امر حمل و نقل اماده برای خدمت رسانی برای حمل اثاث منزل به قم می باشد.

لذا جهت هماهنگی می توانید با باربری اول بار تماس تلفنی بگیرید و یا از طریق نرم افزار پیام رسان واتس آپ بار خود را به ثبت برسانید تا در کمترین زمان ممکن ارسال گردد.

جهت حمل اثاثیه منزل از تهران به قم حمل لوازم اداری و تجاری و بارهای 3 تا 4 تن از خاور مسقف استفاده می شود.

خاور مسقف پتودار مناسب ترین خودرو برای حمل اثاثیه منزل می باشد. اول بار برای حمل اثاث از تمامی نقاط تهران و حومه تهران به کرمان ارائه دهنده ایمن ترین خودروهای حمل بار می باشد.

جهت حمل اثاث منزل یا تمامی نقاط دیگر از کشور از مبدا تهران و یا حومه تهران می توانید. با کارشناسان حمل و نقل این شرکت تماس بگیرید.

 

حمل-اثاث-منزل-به-قم

 

استعلام نرخ کرایه حمل اثاثیه به قم

جهت استعلام کرایه حمل بار به قم می توانید با شرکت حمل اول بار تماس بگیرید. کامیون با کرایه متناسب با خواسته شما برای شما فرستاده شود.

همچنین می توانید برای مرحله بارگیری از کادر کارگران کاربلد و خبره ما استفاده کنید. لازم به ذکر است با توجه به حساسیت مشتری برای سالم رسیدن بار به مقصد تمامی بار های ارسالی تحت پوشش کامل بیمه می باشد.

برای ثبت اطلاعات بار خود اعم از: وزن بار، ابعاد آن ، زمان و مکان بارگیری و تحویل بار ، مشخصات گیرنده و فرستنده و سایر اطلاعات تکمیلی تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان این شرکت آماده ارائه مشاوره برای حمل اثاث منزل شما هستند. با خیالی آسوده و آرامش خاطر و اطمینان بار خود را از تهران و یا سایر نقاط حومه و اطراف تهران حمل کنید.

حمل اثاث از تمام نقاط تهران به قم

حمل بار از تمامی مناطق تهران اعم از :

آزادگان ، شورآباد ، شمس آباد ، آهن مکان ، شهریار ، عباس اباد ، افسریه ، ستارخان ، رسالت ، تهرانپارس ، امام حسین ، شهرک غرب ، شمیرانات و … به همدان با کمترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می شود.

برای استعلام نرخ کرایه ها به صورت دربستی با کارشناسان اول بار تماس حاصل فرمایید.

 

حمل-بار-از-تمام-نقاط-تهران-به-قم

 

بیمه معتبر و رایگان حمل اثاث به قم

شرکت حمل و نقل اول بار برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد.

اول بار برای حمل اثاثیه به همدان خدمات خود را به همراه بیمه نامه معتبر به مشتریان خود ارائه می نماید. بیمه باربری اول بار بیمه ایران می باشد که یکی از معتبرترین بیمه نامه ها می باشد.

هزینه بیمه نامه براساس ارزش بار تعیین می گردد برای استعلام هزینه های حمل اثاث منزل به قم با بیمه نامه با کارشناسان باربری اول بار در تماس باشید.

حمل بار با بارنامه رسمی و دولتی برای قم 

اول بار برای حمل اثاث منزل از تهران و حومه تهران و کرج به قم ارائه دهنده مهتبرترین بارنامه دولتی از وزارت راه می باشد.

بارنامه های باربری اول بار با کمترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه داده می شود. برای استعلام هزینه های بارنامه و کرایه حمل اثاث منزل به قم با کارشناسان باربری اول بار تماس حاصل فرمایید.

حمل انواع بار و اثاث به قم

اول بار کلیه خدمات باربری به قم را برای شما در کمترین زمان انجام می دهد. ما هر نوع باری را در حمل بار به قم ارسال می کنیم. نمونه بارهایی که از تهران به قم انتقال می دهیم:

همانطور که میبینید ما محدود به اسباب منزل نیستیم و هر نوع بار را با خودروی مناسب ارسال می کنیم. کمترین کرایه را برای اثاث کشی به شهرستان همراه با بیمه نامه معتبر و کامل را برای شما در نظر داریم.

حمل اثاث به صورت دربستی از تهران برای قم

هر گونه اسباب و لوازم منزل شما را به صورت دربستی از تهران به قم ارسال می کنیم. کلیه بار تحت پوشش قرار می گیرد و با بارنامه دولتی این امکان را دارید که جریان حمل اثاث به قم خود را پیگیری کنید.

ما بهترین خدمات باربری از قبیل بیمه نامه معتبر و خودروهای مجهز را با ارزان ترین تعرفه برای شما در نظر داریم. تخفیفات ویژه و مشاوره رایگان نیز از خدمات خاص اول بار است.

هر روزه می توانید برای دریافت خدمات اسباب کشی از تهران برای قم با ما در ارتباط باشید. اول بار ضامن سلامت بار و اسباب مزل شما است.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375