اول بار متخصص در حمل بار و اثاثیه منزل از تهران به اراک می باشد. حمل اثاث منزل به اراک با بیمه رایگان و تخفیف ویژه  را از ما بخواهید.

شرکت حمل و نقل اول بار با دسترسی به بزرگترین ناوگان حمل بار بین شهری خاور های مسقف پتو دار برای حمل اثاث منزل به اراک از مبدا تهران و حومه تهران و کرج را در سریع ترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز ارائه خواهد داد.

اول بار با بیش از 50 سال سابقه درخشان در صنعت حمل و نقل و دسترسی به بزرگترین سامانه کامیون داران این نوید را به شما می دهد که با مناسب ترین کرایه ها خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

 

حمل-بار-و-اثاثیه-منزل-از-تهران-به-اراک

حمل اثاث منزل از تهران به اراک با کمترین کرایه

اول بار با دسترسی به سامانه حمل بار در تهران ارائه دهنده ارزان ترین تعرقه باربری میباشد. شرکت حمل و نقل اول بار با داشتن سامانه بزرگ کامیون داران برای حمل اثاث به اراک با کامل ترین خدمات آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

نرخ کرایه ها در تهران به نسبت روز تعیین می گردد برای استعلام نرخ کرایه حمل اثاث منزل به اراک با کارشناسان باربری اول بار در تماس باشید.

عوامل گسترده ایی در تعیین کرایه بار به اراک تاثیر گذار می باشد که عبارت اند از: محل بارگیری و تخلیه، تعداد محل بارگیری وتخلیه ، وضعیت آب و هوایی ، نرخ کرایه درخواستی راننده.

بیمه معتبر و رایگان برای اراک

شرکت حمل و نقل اول برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز بار شما را تا سقف  30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد.

بیمه نامه باربری اول بار بیمه ایران می باشد که این امکان را به مشتریان عزیز داده تا با پرداخت هزینه ای مازاد بر هزینه بیمه نامه اصلی پوشش دهی بار خود را افزایش داده و خدمات بیشتری را از ناوگان حمل بار بین شهری دریافت نمایید.

وجود بیمه نامه معتبر تضمین خسارات احتمالی می باشد هزینه بیمه براساس ارزش بار شما تعیین می گردد.

حمل بار با انواع کامیون برای اراک

حمل انواع بارهای سبک و سنگین از تهران و حومه تهران و کرج به اراک ارائه داده می شود.

انواع خودروهای حمل بار به اراک در باربری اول بار با بیمه نامه و بارنامه رسمی معتبر می باشد.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375