حمل بار سنگين و فوق سنگين از تهران و حومه به تمامي شهرستان ها يكي از تخصص هاي اول بار مي باشد.

 

حمل بار سنگين و فوق سنگين با كمرشكن و بوژي توسط باربري اول بار بارهاي حجيم و سنگين، نيازمند حمل با خودروهاي باربري متناسب و قدرتمند مي باشد.

 

اين خودروهاي بنا بر نوع بار حمل شونده تعيين خواهند شد. 2 نوع خودروي باربري جهت ارسال بار سنگين و وفوق سنگين وجود دارند كه عبارتند از :

 

 

كمرشكن داراي طول 8 الي 18 متري مي باشد و قابليت حمل بار سنگين و فوق سنگين تا وزن 16 الي 36 تن را مي باشد.

 

عرض اين نوع كاميون ها 2/6 تا 3 متر مي باشد. بوژي داراي طول متغير مي باشد و بنا به نياز قابليت افزايش يا كاهش را دارا مي باشد.

 

اين خودروي باربري داراي عرض 3 متر و قابليت حمل بار تا وزن 96 تن را دارا مي باشد. حمل بارهاي سنگين و حجيم علاوه بر بارنامه هاي مخصوص، نيازمند هماهنگي بازرگان هاي ذيصلاح مي باشد.

 

باربري از ابتداي كار تا انتهاي ارسال بار سنگين و فوق سنگين در مقصد در كنار شما خواهد بود. از انواع بارهاي سنگين و فوق سنگين مي توان به موارد زير اشاره نمود.

 

 

حمل بار سنگين و فوق سنگين

حمل بار سنگين

 

بيمه حمل بار سنگین و فوق سنگين

با توجه به ارزش بالاي بارهاي حجيم و فوق سنگين و وجود انواع حوادث طبيعي و غير طبيعي در حين حمل بار جاده اي،‌ نياز به بيمه حمل بار بسيار جدي و مورد نياز مي باشد.

 

بيمه نامه هاي ارائه شده توسط باربري اول بار، بيمه هاي كامل و جامع باربري مي باشند و هر گونه خسارات احتمالي در حين حمل بار سنگین را شامل مي شوند.

 

باربری ایمن را از اول بار بخواهید که متخصص حمل است. ما سلامت بار و کالای شما در مقصد را تضمین می کنیم.

 

مشاوره رايگان حمل بار سنگین

جهت بهره مندي از مشاوره كارشناسان باربري اول بار، لطفا با شماره تماس باربري اول بار در ارتباط باشيد. ارائه انواع مشاوره رايگان در خصوص:

 

 

مشاوره کاملا تخصصی و به صورت رایگان ارائه می گردد. هر روزه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

حمل بار سنگین از تهران به شهرستان

اول بار ارائه دهنده خدمات ارسال بار سنگین از تهران به شهرستان می باشد. ما انواع بارهای سنگین را از تمام مناطق تهران بارگیری می کنیم و به سرتاسر ایران ارسال می کنیم.

 

کم ترین کرایه حمل بار را داریم و بهترین خدمات را ارائه می دهیم. با یک تماس می توانید سفارش خود را ثبت کنید و باربری را به ما واگذار کنید. کلیه اقدامات لازم در سریع ترین زمان انجام می شود.

 

ارسال بار سنگين

ارسال بار سنگين

 

حمل بار سنگین با مجوز قانونی

اول بار برای ارسال بار سنگن از تهران برای شهرستان بارنامه اصلی صادر می کند. با بارنامه می توانید روند باربری تهران شهرستان را پیگیری کنید.

 

ما بهترین خدمات را برای ارسال بار سنگین به شهرستان ارائه می دهیم و معتبرترین بیمه نامه را نیز صادر می کنیم. با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

باربری تهران شهرستان در کم ترین زمان ممکن انجام می شود. ما روند ارسال بار سنگین تهران شهرستان را تسریع می بخشیم.

 

حمل بار سنگین به صورت دربست

خدمات باربری اول بار به صورت دربستی است. ما حمل بار سنگین را با مجهزترین خودروهای حمل در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

 

ما هر روزه خدمات ویژه ای ارائه می دهیم و تخفیفات خوبی داریم. فقط کافی است مشخصات بار و نوع خودروی مورد نظر را به کارشناسان اعلام کنید.

 

 

حمل بار سنگین با بارنامه دولتی

کامیون حمل بار سنگين و فوق سنگين باید بارنامه دولتی داشته باشد. اول بار در نظر دارد تا مجوزهای قانونی را برای تردد مجاز خودرو صادر کند.

 

ما در کم ترین زمان حمل بار سنگین از تهران به شهرستان را انجام می دهیم. با کم ترین تعرفه بهترین خدمات باربری شرق تهران شهرستان را از ما دریافت می کنید.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375