حمل بار سنگين و فوق سنگين از تهران به تمامي شهرستانها يكي از تخصص هاي اول بار مي باشد.

حمل بار سنگين و فوق سنگين با كمرشكن و بوژي توسط باربري اول بار بارهاي حجيم و سنگين، نيازمند حمل با خودروهاي باربري متناسب و قدرتمند مي باشد.

اين خودروهاي بنا بر نوع بار حمل شونده تعيين خواهند شد. 2 نوع خودروي باربري جهت حمل بار سنگين و وفوق سنگين وجود دارند كه عبارتند از :

كمرشكن داراي طول 8 الي 18 متري مي باشد و قابليت حمل بارهای سنگين و فوق سنگين تا وزن 16 الي 36 تن را مي باشد.

عرض اين نوع كاميون ها 2/6 تا 3 متر مي باشد. بوژي داراي طول متغير مي باشد و بنا به نياز قابليت افزايش يا كاهش را دارا مي باشد.

اين خودروي باربري داراي عرض 3 متر و قابليت حمل بار تا وزن 96 تن را دارا مي باشد. حمل بارهاي سنگين و حجيم علاوه بر بارنامه هاي مخصوص، نيازمند هماهنگي بازرگان هاي ذيصلاح مي باشد.

باربري از ابتداي كار تا انتهاي تحويل بار سنگين و فوق سنگين در مقصد در كنار شما خواهد بود. از انواع بارهاي سنگين و فوق سنگين مي توان به موارد زير اشاره نمود.

بيمه حمل بار سنگین و فوق سنگين

با توجه به ارزش بالاي بارهاي حجيم و فوق سنگين و وجود انواع حوادث طبيعي و غير طبيعي در حين حمل بار جاده اي،‌ نياز به بيمه حمل بار بسيار جدي و مورد نياز مي باشد.

بيمه نامه هاي ارائه شده توسط باربري اول بار، بيمه هاي كامل و جامع باربري مي باشند و هرگونه خسارات احتمالي در حين حمل بار را شامل مي شوند.

مشاوره رايگان حمل انواع بار

جهت بهره مندي از مشاوره كارشناسان باربري اول بار ، لطفا با شماره تماس باربري اول بار در ارتباط باشيد. ارائه انواع مشاوره رايگان در خصوص :

حمل بار سنگین از تهران به شهرستان

اول بار ارائه دهنده خدمات باربری از تهران به شهرستان می باشد. ما انواع بارهای سنگین را از تمام مناطق تهران بارگیری می کنیم و به سرتاسر ایران ارسال می کنیم.

کمترین کرایه حل بار را داریم و بهترین خدمات را ارائه می دهیم. با یک تماس می توانید سفارش خود را ثبت کنید و باربری را به ما واگذار کنید. کلیه اقدامات لازم در سریع ترین زمان انجام می شود.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375