خدمات حمل بار به مرز چذابه با کمترین کرایه برای شما ارائه داده میشود. انواع ماشین های حمل بار از تهران برای چذابه را در کمترین زمان ممکن برای شما فراهم می کنیم.

ارزان ترین باربری تهران، اول بار، خدمات ویژه ای از قبیل تخفیفات و مشاوره رایگان را در نظر دارد. تماس بگیرید و مشخصات بار خود را اعلام کنید تا کارشناسان فرآیند حمل بار به چذابه را از ابتدا تا انتها برای شما انجام دهند.

 

حمل-بار-به-مرز-چذابه 

ارزان ترین باربری حمل بار به مرز چذابه 

باید بدانید که باربری ارزان به چذابه همان باربری است که از مصوبات اتحادیه تبعیت می کند و کرایه را طبق قانون اعلام و دریافت می کند.

مراقب باشید تا فزیب این شعارهای تبلیغاتی را نخورید و هزینه باربری را چند برابر پرداخت نکنید. برخی باربری ها در ابتدا خود را ارزان ترین باربری قلمداد می کنند اما بعد از ثبت سفارش به افزایش قیمت می پردازند.

حمل بار به چذابه توسط کادری مجرب و متخصص با کمترین تعرفه انتقال داده میشود.

حمل بار به مرز چذابه با بیمه نامه معتبر

اول بار برای باربری بار از تهران به مرز چذابه ارائه دهنده مناسب ترین بیمه نامه میباشد. ارائه ارزان ترین بیمه نامه برای باربری بار از تهران به مرز چذابه در باربری اول بار میباشد.

در صورت عدم استفاده از بیمه نامه برای ارسال بار از تهران به مرز چذابه درصورتی که بار شما متحمل خسارات احتمالی گردد.

تمامی خسارات را شما صاحبین بار متحمل خواهید شد اما در صورتی که از باربری با بیمه اول بار استفاده نمایید.

تمامی خسارات احتمالی و غیر احتمالی پوشش دهی نموده و تمامی خسارات وارده را به صورت تمام و کمال متحمل خواهند شد.

بیمه نامه باربری اول بار بیمه ایران میباشد. که این امکان را به مشتریان عزیز داده تا با پرداخت هزینه ای مازاد بر هزینه بیمه نامه اصلی پوشش دهی بار خود را افزایش داده و خدمات بیشتری را از ناوگان حمل بار بین شهری دریافت نمایید.

اول بار در جهت جلب رضایت مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار میدهد.

هزینه بیمه نامه بر اساس ارزش بار شما تعیین می گردد. برای استعلام هزینه بیمه نامه در باربری با کارشناسان باربری اول بار تماس حاصل نموده و تمامی اطلاعات بار خود را به همراه ارزش ریالی بار به کارشناسان ما اعلام نمایید.

کارشناسان باربری اول بار پس از استعلام از سایت مرکزی بیمه هزینه بیمه را به شما مشتریان عزیز اعلام نموده برای مطالعه در رابطه با بیمه نامه به مقاله حمل بار با بیمه مراجعه نمایید.

خودروهای حمل بار از تهران به مرز چذابه 

اول بار برای باربری بار از تهران به مرز چذابه ارائه دهنده انواع تریلی و کامیون میباشد. ارائه انواع خودرو برای ارسال بار از تهران به مرز چذابه با ارازن ترین تعرفه باربری در باربری اول بار میباشد.

خودروهای-حمل-بار-از-تهران-به-مرز-چذابه 

اگر قصد حمل بار به مرز چذابه را دارید و به دنبال ارزان ترین باربری ارائه دهنده خودرو های باربری می باشید. باربری اول بار مناسب ترین نرخ کرایه را با ارزان ترین تعرفه به مشتریان عزیز ارائه مینماید.

برای دریافت خدمات حمل بار به اهواز که در نزدیکی چذابه است می توانید از اول بار خدمات باربری دریافت کنید.

مرز چذابه کجاست و هزینه باربری به این مرز به چه میزان است؟

اول برای ارسال بار از تهران به مرز چذابه ارائه دهنده ارزان ترین نرخ کرایه میباشد. با ارزان بودن باربری اول بار مناسب ترین باربری با ارزان ترین نرخ کرایه به مشتریان عزیز ارائه مینماید.

تنگه چَذّابه نام منطقه‌ ای در ۱۷ کیلومتری شمال غربی شهر بستان در استان خوزستان است. تنگه چذابه بین تپه‌ های رملی و هورالهویزه (تالاب هویزه) و بر سر مسیر مرزی فکه – بستان قرار دارد و در کنار مرز ایران و عراق واقع شده‌ است.

در دو سوی تنگه چذابه که از دید رزمی بسیار استراتژیک می‌باشد، تپه‌ های شنی و تالاب هویزه جای‌ گرفته‌ اند. جاده‌ ای در خاک ایران، چذابه را به فکه و جاده‌ ای دیگر این منطقه را به العماره در عراق می پیوندد.

دهانه تنگه چذابه نزدیک به یک‌ و نیم کیلومتر می‌ باشد.علت نام‌ گذاری این منطقه به نام چزابه، این است. که،چذابه شبه صحرا است و به همین علت در منطقه به‌ وجود آمدن سراب‌ هایی برای بیننده امری طبیعی است.

و همین موضوع باعث ظن و گمان غلط برای بیننده می‌شود. لذا مردم این منطقه نیز با مشاهده این سراب‌ ها، این سرزمین را به چذابه که به معنی “دروغگو با صیغه مبالغه” است.

نام‌ گذاری کرده‌ اند. از نظر مسافت، تنگه چزابه در ۱۷ کیلومتری شمال غربی شهر بستان قرار دارد.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375