حمل بار به پايانه مرزي چذابه

حمل بار به پايانه مرزي چذابه

تنگه چزابه یا چذابه نام منطقه‌ای در ۱۷ کیلومتری شمال غربی شهر بستان و در ۱۱۰ کیلومتری شمال غرب اهواز در استان خوزستان است. تنگه چزابه بین تپه‌های رملی و  (تالاب هویزه) و بر سر مسیر مرزی فکه – بستان قرار دارد و در کنار مرز ایران و عراق واقع شده‌است.

این تنگه که از دید رزمی بسیار استراتژیک می‌باشد. در دو سوی این تنگه تپه‌های شنی و تالاب هویزه جای‌گرفته‌اند. جاده‌ای در خاک ایران، چزابه را به فکه و جاده‌ای دیگر این منطقه را به العماره درعراق می‌پیوندد. دهانه این تنگه نیز نزدیک به یک‌ونیم کیلومتر می‌باشد.

با توجه به موقعيت استراتژيك و راهبردي اين تنگه ، بازارچه و پايانه اي مرزي در اين منطقه احداث گرديده است كه نقش بسيار پررنگي در صادرات غير نفتي كشور كشور به عراق و ساير كشور هاي غربي و جنوب غربي كشور دارد .

پایانه مرزی چذابه بزرگترین پایانه صادرات کالاهای غیرنفتی به کشور عراق است که سالانه حدود 900 میلیون دلار کالا از این مرز به عراق صادر می شود.

عمده کالاهای صادراتی به کشور عراق شامل میوه و تره بار، سیمان، موزائیک، سرامیک،کاشی و مصالح دیگر ساختمانی است.

گذرگاه مرزی چذابه در 110کیلومتری شمال غرب اهواز قرار دارد که از مبادی تردد زائران و صادرات کالا به کشور عراق است.

 

حمل بار به پايانه مرزي چذابه

با توجه به موارد ذكر شده در خصوص اهميت پايانه مرزي چذابه و حجم صادرات كالا از اين پايانه مرزي ، روزانه سرويس هاي حمل بار بسياري از استان تهران و ساير شهرستانها جهت حمل بار به چذابه ارسال مي گردند .

با توجه به تخصص باربري اول بار در خصوص حمل بار به پايانه مرزي چذابه ، حجم بالايي از اين سرويس ها مربوط به باربري اول بار مي باشد .

باربري اول بار ، روزانه سرويس هاي متعددي از جمله :

ارسال خاور به چذابه

 ارسال كاميون 10 چرخ به چذابه

 ارسال تريلي به چذابه

 ارسال كانتينر به چذابه 

را به سمت پايانه مرزي چذابه هماهنگ و ارسال مي نمايد .

 

كمترين نرخ باربري به مرز چذابه 

با توجه به تعداد بالاي سرويس هاي روزانه به سمت مرز چذابه ، باربري اول بار كمترين تعرفه حمل بار به مرز چذابه را براي صاحبين بار در نظرگرفته است كه اين امر سبب رضايت بالاي صاحبين بار از حمل بار توسط باربري اول بار گرديده است.

لازم به ذكر است كه تعيين كرايه حمل بار ،‌به صورت روزانه مي باشد و داراي تلرانس 5 تا 10 درصدي مي باشد .

 

بيمه حمل بار به پايانه مرزي چذابه

با توجه به وجود خطرات و مشكلات در حمل و نقل جاده اي و بروز خسارات احتمالي در جاده هاي كشور ، اول بار جهت اطمينان خاطر و افزايش ضريب ايمني حفاظت از كالا و بار هاي حمل شده توسط اين باربري ، تمامي محموله ها و بارهاي حمل شده را تحت پوشش كامل بيمه اي قرار داده است .  اين امر سبب اطمينان خاطر رانندگان و صاحبين بار گرديده است .

 

مشاوره رايگان اول بار

صاحبان بار گرامي مي توانند به صورت رايگان از مشاوره هاي كارشناسان باربري اول بار در خصوص :

حمل بار به مناطق مرزي 

حمل بار به مرز چذابه 

نوع خودروي باربري مناسب 

بيمه حمل بار به پايانه مرزي چذابه 

و ساير موارد ، بهره مند گردند .

حمل بار به شهرستان

 

ساير مطالب :

حمل بار از تهران به سومار كرمانشاه 

حمل بار و اثاثيه منزل به يزد 


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375