اول بار هروزه برای ارائه خدمات حمل بار به خنداب آمادگی دارد و بهترین و مجهزترین خودروهای حمل بار را برای شما فراهم می کند.

ارسال بار به خنداب در کمترین زمان ممکن توسط کادری مجرب و متخصص انجام میشود. راه های ارتباطی با اول بار برای حمل بار به خنداب تماس تلفنی است هم چنین می توانید در واتساپ پیام دهید و بار خود را اعلام کنید.

کلیه مجوزات قانونی برای انتقال بار به خنداب برای شما صادر میشود تا بار هر چه سریعتر به مقصد برسد.

حمل بار از تهران به شهرهای اطراف خنداب

باربری اول بار از مبدا تهران اقدام به ارسال بار به خنداب و شهرستان های اطراف آن می کند. ما از تمام نقاط تهران برای سرتاسر ایران حمل بار را انجام می دهیم و خدمات تخصصی حمل را با ارزان ترین نرخ ارائه می دهیم.

انواع خودروهای حمل بار نیسان، خاور و تریلی را برای شما در دسترس داریم و متناسب با بار شما بهترین آن را در باربری به خنداب انتخاب می کنیم.

ما بیش از نیم قرن سابقه و تخصص داریم و تاکنون بارهای زیادی از تهران به خنداب و شهرهای اطراف آن ارسال کرده ایم.

باربری ارزان تهران خنداب

اول بار ارائه دهنده خدمات باربری تهران خنداب با ارزان ترین هزینه باربری است. ما با نرخ کرایه ارزان بهترین  خدمات باربری را ارائه می دهیم.

ارزان بودن به معنای بی کیفیت بودن خدمات نیست نشانگر این است که ما طبق مصوبات اتحادیه کرایه باربری را اعلام می کنیم.

همین حالا با ما تماس بگیرید و سفارش خود را برای ارسال بار به خنداب ثبت کنید.

خودروهای حمل بار به خنداب

برای جابه جایی کالا از یک مکان به مکان دیگر به خودروی حمل نیاز است. ماشین هایی که برای باربری انتخاب میشوند تنوع بسیار زیادی دارند و ظرفیت حمل آنها متفاوت است.

ما برای باربری تهران به خنداب خودروهای زیر را به کار می بریم:

نیسان تهران خنداب

برای جابه جایی بار تا 2 تن از نیسان استفاده میشود حمل انواع بار به خنداب با نیسان امکان پذیر است. بارنامه دولتی و بیمه نامه قانون تجارت نیز صادر میشود.

کفی تهران خنداب

تریلی کفی ظرفیت حمل بار تا 23 تن را از تهران به خنداب دارد. هر نوع باری با کفی قابل انتقال نیست و بیشتر برای ارسال بار با ارتفاع غیراستاندارد از این خودرو استفاده میشود.

کفی دیواره ندارد و مناسب انتقال بارهای بسته بندی شده نیست.

لبه دار تهران خنداب

تریلی لبه یا بغلدار توانایی حمل بار تا 23 تن را دارد. این خودرو دیواره دارد و برای ارسال محموله و کالاهایی که در کارتن بسته بندی میشوند بسیار مناسب است.

برای آگاهی از نرخ کرایه باربری به خنداب با لبه کارشناسان حمل اول بار منابع خوبی هستند.

ترانزیت تهران خنداب

برخی از بارها ماهیت حساسی دارند و باید اقدامات حمل را با دقت بیشتری انجام داد. مثلا بارهایی که شکستنی هستند یا نباید در معرض بارندگی و گرد و غبار قرار بگیرند.

اگر باری که می خواهید ارسال کنید تا 24تن وزن دارد و مهم است می توانید از ترانزیت برای انتقال آن استفاده کنید.

تک تهران خنداب

خودروی حمل بار تک ظرفیت باربری تا 10 تن را دارد و هر نوع باری با این وسیله قابل انتقال است. تک تهران خنداب با کمترین نرخ باربری برای شما فراهم می شود.

در سریع ترین زمان بار به مقصد ارسال میشود برای دریافت خدمات حمل به خنداب با ما تماس بگیرید.

جفت تهران خنداب

جفت یا 10 چرخ ماشین باربری مناسب برای ظرفیت 15 تن بار است. انواع بار در باربری شهری و بین شهری با جفت قابلیت ارسال دارد و بیمه نامه کامل و معتبر نیز صادر میشود.

خدمات حمل بار به خنداب

اول بار برای ارسال محموله و کالاهای شما از تهران به خنداب اقداماتی را انجام می دهد. خدمات باربری تهران خنداب از سطح کیفی بالایی برخوردار است که با کمترین هزینه ارائه داده می شوند.

خدمات حمل بار به خنداب توسط کادری مجرب و متخصص در باربری اول بار انجام می شود.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375