خدمات اول بار برای حمل بار به اسکو کاملا تخصصی و با بهترین امکانات ارائه داده می شود. باربری تهران اسکو در کمترین زمان برای شما انجام میشود و بیمه نامه کامل و معتبر قانون تجارت ارائه می شود.

انواع خودروهای باربری به اسکو با بارنامه دولتی برای شما در نظر گرفته می شود. کارشناسان اول بار همه روزه برای ارائه خدمات باربری و مشاوره در دسترس هستند با شماره های زیر در ارتباط باشید.

اگر برای حمل بار از تهران به تبریز، اهر، بناب و دیگر شهرهای اطراف اسکو نیاز به راهنمایی دارید می توانید از اول بار مشاوره بگیرید.

هزینه حمل بار به اسکو

برای محاسبه هزینه باربری از تهران به اسکو باید مشخصات بار شما دقیقا مشخص باشد. بار شما تعیین کننده نوع وسیله باربری شماست زیرا تناسب باید بین خودرو و بار رعایت شود.

کرایه هر ماشین باربری با توجه به وزن باری است که باید از تهران به اسکو انتقال داده شود و مسافتی است که باید طی شود.

اگر برای جابه جایی بار خود خدمات کارگری نیز لازم دارید هزینه آن جداگانه مطالبه میشود. هزینه بیمه و درصد شرکت حمل بار نیز باید در محاسبه نرخ باربری لحاظ شود.

کادر باربری اول بار هزینه حمل از تهران به اسکو را به طور دقیق برای شما تعیین می کنند.

خودروهای حمل بار به اسکو

برای ارسال بار از تهران به اسکو خودروهای حمل بار متنوعی وجود دارد که با توجه به ظرفیتی باربری برای حمل نوع خاصی از بار انتخاب میشوند.

در زیر مختصر به شرح انواع ماشین های حمل می پردازیم:

نیسان تهران اسکو

برای حمل انواع بار در داخل و خارج شهر تا 2 تن وزن مناسب است.

خاور تهران اسکو

برای حمل بارهایی که تا 4 تن وزن دارند اصولا از خاور استفاده می شود.

کفی  تهران اسکو

مناسب ارسال بار تا 23 تن با ارتفاع غیر استاندارد حتی برای باربری بین المللی است.

لبه دار تهران اسکو

بارهایی که 23 تن دارند و در بسته بندی قرار گرفته اند با لبه دار ارسال می شوند.

ترانزیت تهران اسکو

مناسب جابه جایی بارهایی که 24 تن وزن دارند و دارای حساسیت هستند.

تک تهران اسکو

برای ارسال بار تا 10 تن می توان از تک استفاده کرد.

جفت تهران اسکو

اگر بار ارسالی شما 15 تن وزن دارد با جفت می توانید انتقال دهید.

مسقف تهران اسکو

برای حمل بارهایی مانند اثاثیه منزل به کار گرفته میشود.

روباز تهران اسکو

برای انتقال بارهایی که غیر حساس هستند مناسب است.

خدمات باربری تهران اسکو

برای ارسال بار و کالا از تهران به اسکو اقداماتی توسط شرکت باربری باید انجام شود که لازمه آن است. مثلا باید فورا اعلام بار شود تا خودروی حمل با کرایه مناسب برای ارسال بار کرایه شود.

سپس خودرو به محل بارگیری رفته و کارشناسان حمل بار به اسکو مبادرت به صدور بیمه نامه و بارنامه می کنند.

از زمان بارگیری با تا زمان تخلیه در مقصد می توانید از خدمات مشاوره ای و پشتیبانی ما استفاده کنید. ما بهترین ها را برای شما در نظر داریم و ارزان ترین کرایه را دریافت می کنیم. با ما در ارتباط باشید تا باربری به اسکو را در سریع ترین زمان برای شما انجام دهیم.

حمل بار دربستی به اسکو

ارسال انواع بار فقط به صورت دربستی انجام میشود یعنی خودرویی که برای باربری به اسکو انتخاب می کنید اختصاصا بار شما را از تهران به مقصد انتقال می دهد.

ارسال بار دربستی به اسکو بسیار ایمن است و بارتان کمتر در معرض خطرات قرار می گیرد. بیمه نامه معتبر نیز برای باربری دربستی تهران اسکو صادر می گردد و بارنامه دولتی نیز ارائه می شود. حمل بار دربستی به اسکو از تهران را با اول بار تجربه کنید.

حمل بار به اسکو از سرتاسر تهران

اول بار خدمات حمل بار به اسکو را از تهران ارائه می دهد. هر منطقه ای از تهران می تواند محل بارگیری باشد و هر شهری از ایران محل تخلیه. اعلام بار کنید و به کارشناسان اطلاعات دقیق بدهید تا صفر تاصد باربری به اسکو را با تعرفه ارزان برای شما انجام دهند.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375