اول بار ارائه دهنده حمل بار با بیمه معتبر و کامل میباشد. حمل بار با بیمه در باربری اول بار با ارزان ترین نرخ کرایه ارائه داده میشود.

شرکت حمل و نقل اول بار برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد.

یکی از مهم ترین گزینه هایی که صاحبین بار قبل از باربری باید به آن توجه داشته باشند بیمه باربری میباشد. اول بار برای باربری از تهران به تمامی شهرستان های کشور بار شما را تحت پوشش بیمه قرار میدهد. بیمه نامه ها در باربری به نسبت ارزش بار تعیین میگردد.

 

حمل-بار-با-بیمه

 

بیمه در باربری بار شما را از تمامی خسارات احتمالی اعم از: آتش سوزی ، آب رفتگی ، سرقت ، روغن زدگی و… را پوشش دهی مینماید.

اول بار خدمات ارزنده ای را برای حمل بار با بیمه به مشتریان عزیز ارائه مینماید. اول بار متخصص در حمل بار با بیمه به شهرستان میباشد.

با ارزان ترین باربری تهران ارزنده ترین بیمه نامه را دریافت نمایید. بیمه نامه باربری اول بار از معتبر ترین بیمه نامه میباشد.

بیمه نامه باربری اول بار برای تمامی خسارات احتمالی مکفی میباشد.

کاملترین پوشش دهی برای باربری با بیمه 

در بیمه باربری کالاها و اجناس در برابر خسارت ناشی از حادثه به وسیله نقلیه و آتش سوزی بیمه می شود. هم چنین در بیمه باربری می توان با بیمه اضافی با توجه به دیگر موارد خطرات از جمله:

تخلیه و سرقت کلی مورد بیمه با وسیله نقلیه و هم چنین حذف حق جانشینی را نیز تحت پوشش بیمه قرار داد.

برخورد هر جسم خارجی متحرک و یا ثابت و یا پرت شدن کالا از وسیله نقلیه باربری در زمان حمل و نقل که سبب خسارت می شود.

به شکلی آثار حادثه و مورد بیمه خسارت دیده را بتوان مشاهده کرد جز مشمولیت های بیمه قرار می گیرد.

 

کاملترین-پوشش-دهی-برای-باربری-با-بیمه 

 

از دیگر نکات این است که حمل کالا و اجناس توسط کامیون و یا دیگر وسایط نقلیه ای که دارای کف غیر استاندارد باشند( به طور مثال کف چوبی به فلزی) در این بیمه مشمول پرداخت خسارت بیمه نمی گردد.

چناچه کالای مورد نظر توسط وسایل نقلیه یخچال دار حمل و نقل می گردد. کالای مورد نظر در اثر فساد و از بین رفتن در اثر از کار افتادن یخچال وسیله نقلیه در بازه زمانی ۲۴ ساعت و عدم امکان تعمیر آن جز خطرات بیمه شده می باشد.

شرایطی چون حمل و نقل دام زنده تنها در زمان حمل و نقل تحت پوشش بیمه است. مرگ و میر حیوانات در حین حمل و نقل به دلایلی چون نرسیدن آب و دانه یا علوفه و یا تنگی جا و مرض های همه گیر جز خطرات تحت پوشش بیمه باربری نیست.

برای مطالعه در رابطه با بیمه نامه با مقاله باربری با بیمه مراجعه نمایید.

اهمیت حمل بار با بیمه 

بیمه نامه در باربری از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. حمل بار با بیمه در باربری ها حافظ سرمایه های شما صاحبین بار میباشد.

بیمه نامه همانند کارت گارانتی دارای اصل و فیک میباشد که صاحبین بار هنگام انتخاب یک باربری به آن باید توجهات لازم را داشته باشند.

حمل بار با بیمه در باربری تهران به تمامی شهرستان های کشور بار شما را از خسارات احتمالی مصون میدارد و باربری ایمنی را برای شما صاحبین بار فراهم میاورد.

نرخ بیمه باربری داخلی

برای نرخ بیمه باربری داخلی از سوی شرکت های بیمه کافیست اطلاعات کالا (نوع کالا، میزان ….) وسیله حمل، مبدا و مقصد مشخص گردد.

سپس باربری اول بار اقدام به اعلام نرخ بیمه باربری مینماید.

بیمه نامه باربری اول بار با بیمه نامه ایران 

سند بیمه باربری اول بار بیمه ایران میباشد. بیمه ایران امکانات زیادی را  به مشتریان خود ارائه مینماید. کاملترین بیمه نامه و با ارزش ترین بیمه نامه بیمه ایران میباشد که خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه مینماید.

بارنامه : از طرف موسسه حمل و نقل صادر می‌گردد. در آن نام و مشخصات کالا، نام و آدرس فرستنده، گیرنده کالا، مشخصات، تعداد، وزن کالا و میزان کرایه حمل مشخص است. بارنامه به منزله قرارداد حمل، رسید دریافت کالا و سند مالکیت کالا می‌باشد.

مانیفست: فهرست محصولات یک وسیله حمل(کشتی، هواپیما، قطار، یک کاروان کامیون) را می‌گویند که بیشتر از یک بارنامه دارند که شامل ریز بارنامه های مربوط به کالاست.

پروفرما: سند خرید هست که فروشنده کالا به عنوان پیشنهاد فروش صادر می‌کند. و در آن تعیین ارزش کالا و شرایط فروش و حتی حمل مشخص می‌گردد. پروفرما همان پیش فاکتور می‌باشد.

اینکوترمز: منظور از اینکوترمز مجموعه‌ایی از قوانین و مقررات بین المللی برای تفسیر اصطلاحات مهم مورد استفاده در قراردادهای تجارت خارجی می‌باشد که توسط اتاق بازرگانی برای رفع ابهامات و تفهیم اصطلاحات وجود دارد.

پارتشیپمنت: حمل به دفعات را مشخص می‌کند. وقتی مجاز است یعنی محموله می‌تواند در دفعات حمل گردد تا به مقصد برسد.

ترانسشیپمنت: انتقال محموله از یک وسیله حمل به وسیله حمل دیگر مجاز است یا خیر کشتی چارتر: کشتی را می‌گویند که به صورت اجاره‌ایی کار می‌کند.

اجاره می‌تواند به صورت سفری یا زمان مشخص باشد.

Total loss: تلف کلی. بدین صورت که مورد بیمه در یک مرحله براثر آتش سوزی، غرق شدن، سقوط هواپیما از بین برود این بیمه نامه تنها تا مبادی ورودی مقصد پوشش دارد.

عدم النفع: در بیمه باربری بیمه گذار می‌تواند ۱۰% ارزش کالا خود را به عنوان ارزش اضافی در نظر بگیرد.

بدین ترتیب اگر خسارت صورت بگیرد تا درخواست دوباره کالا و رسیدن آن بدست بیمه گذار ضرر مالی بیمه گذار جبران گردد. این عدم النفع در بیمه باربری عنوان می‌شود.

حمل بار با بیمه در کمترین زمان ممکن 

اول بار در کم ترین زمان ممکن خدمات بیمه را به مشتریان عزیز ارائه مینماید. خدمات بیمه باربری اول بار از معتبر ترین بیمه نامه ها میباشد برای دریافت خدمات بیمه نامه بار کم ترین هزینه با باربری اول بار در تماس باشد.

حمل بار با بیمه ارزان از تهران به شهرستان های کشور با کم ترین زمان ممکن به مشتریان عزیز ارائه داده میشود.

حمل بار به مشهد با بیمه نامه معتبر

بیمه نامه حمل بار به مشهد بیمه نامه قانون تجارت است که حداکثر تعهدات را در بر می گیرد. با بیمه کردن بار کلیه خطرات را دفع کرده و اگر آسیبی به بار وارد شد می توان برای جبران اقدام کرد.

ما ارسال بار به مشهد را کاملا ایمنی انجام می دهیم و سلامت بار را در مقصد تضمین می کنیم.

حمل بار به اصفهان با بیمه نامه معتبر

خدمات حمل بار به اصفهان با کیفیت عالی ارائه و کمترین کرایه دریافت میشود. ماشین های حمل بار از نیسان تا انواع تریلی برای باربری در اختیار شما قرار داده میشود.

برای ثبت سفارش تنها کافی است با شماره های ما تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375