حمل بار از تهران به بجنورد

حمل بار و اثاثيه منزل از تهران به بجنورد . 

كمترين هزينه حمل بار از تهران به بجنورد.

حمل بار و كالاي تجاري و اداري به بجنورد

 

بجنورد مرکز استان خراسان شمالی و در شمال شرق ایران است. «بُژنُرد» کلمه‌ای است که در لهجه شمال خراسان تلفظ می‌شود. این شهر با مساحت ۳۶ کیلومترمربع به‌عنوان چهل و چهارمین شهر کشور محسوب می‌شود و یکی از شهرهای بزرگ خراسان است.

بجنورد مرکز استان خراسان شمالی در شمال شرق ایران در طول جغرافیایی ۵۷ درجه و ۲۰ دقیقه و عرض جغرافیایی ۳۷ درجه و ۲۸ دقیقه در جنوب رشته‌کوه کپه‌داغ و شرق رشته‌کوه آلاداغ و شمال رشته‌کوه البرز قرار دارد.

حمل بار و اثاثيه منزل از تهران به بجنورد

ارسال بار و اثاثيه منزل به بجنورد ، يكي از تخصص هاي باربري اول بار مي باشد . باربري اول بار سالهاي سال است كه با بهره گيري از تعداد زيادي از خودروهاي باربري از قبيل خاور ، كاميون ، تريلي و ترانزيت در خصوص حمل اثاثيه منزل به صورت روزانه سرويس هاي دائمي دارد .

جهت حمل اثاثيه منزل از تهران به بجنورد ، معمولا از خاور هاي مسقف و يا روباز استفاده مي شود . خاور مسقف به دليل پوشيده بودن ، از اثاثيه در مقابل عوامل بيروني محافظت مي نمايد .

خاور مسقف از تهران به بجنورد

كاميون 10 چرخ از تهران به بجنورد 

تريلي و ترانزيت از تهران به بجنورد

 

استعلام هزينه حمل بار از تهران به بجنورد

هزينه حمل بار از تهران به بجنورد داراي تعرفه ثابت نمي باشد از همين رو صاحبين گرامي بار مي بايست به به صورت روزانه و تنها در روز بارگيري خود اقدام به استعلام هزينه حمل بار از تهران به بجنورد نمايند . 

صاحبان بار جهت استعلام هزينه حمل بار از تهران به بجنورد ، مي توانند با تماس با شماره تلفن شركت باربري اول بار به صورت رايگان از مشاوره كارشناسان استفاده نمايند .

 

انواع كاميون باربري و حمل بار از تهران به بجنورد

 

 

 

مشاوره حمل بار به بجنورد

 

 

ساير مطالب

حمل بار از تهران به يزد 


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375