باربری اول بار با داشتن انواع کامیون های مخصوص اسباب کشی حمل اثاث منزل به نوشهر را با قیمت مناسب در اختیارتان قرار می دهد.

حمل اثاث منزل به نوشهر را با کمترین نرخ کرایه از اول بار بخواهید.

شرکت اول بار با بیش از 50 سال سابقه درخشان در صنعت حمل و نقل و دسترسی به بزرگترین سامانه کامیون داران این نوید را به شما می دهد که با مناسب ترین کرایه ها خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

باربری اول بار از تمامی نقاط تهران و حومه تهران و کرج  به نوشهر ارائه دهنده ارزنده ترین خدمات باربری می باشد.

حمل-اثاث-منزل-به-نوشهر

بیمه رایگان برای حمل اثاث منزل به نوشهر

شرکت حمل و نقل اول بار برای جلب رضایت شما مشتریان گرامی بار شما عزیزان را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش قرار میدهد.

شرکت حمل و نقل اول بار با توجه به قرار داد معتبری که با بیمه ایران منعقد کرده است می تواند به صورت کاملا ایمن نسبت به حمل بار و کالا و به ویژه اثاث شما از تهران به نوشهر اقدام نماید.

شما عزیزان با ارزیابی اسباب خود و اعلام مبلغ آن به حمل و نقل اول بار به همان مقدار نسبت به بیمه بار خود اقدام می نمایید.

و اگر در صورت بروز هر گونه حادثه احتمالی اسباب شما دچار آسیب شود به میزانی که شما عزیزان اعلام نموده اید تمام خسارت آن پرداخت خواهد شد.

اسباب کشی از تهران به نوشهر

با خیالی آسوده نسبت به جا به جایی اسباب و اثاثیه خود از تهران به نوشهر اقدام کنید و این جا به جایی را به متخصص آن، اول بار بسپارید.

اسباب-کشی-از-تهران-به-نوشهر

باربری اول بار با در اختیار داشتن رانندگان مجرب و کار آزموده و کارگران ورزیده خود با کمترین نرخ حمل بار به نوشهر تحت پوشش کامل بیمه قدام می کند.

مشاوران ما آماده پشتیبانی رایگان شما عزیزان براس استعلام نرخ کریه از تهران به نوشهر می باشند. منتظر صدای گرم شما عزیزان هستیم.

استعلام کرایه حمل اثاث منزل به نوشهر

مشاوران شرکت حمل و نقل اول بار همواره آماده پاسخگویی به شما عزیزان برای استعلام نرخ کریه از تهران به نوشهر می باشند.

با توجه به اینکه نرخ کرایه ها به روز می باشد شما عزیزان می توانید با مشخص شدن روز بارگیری خود نسبت به استعلام نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل از تهران به نوشهر اقدام نمایید.

این درخواست را از شما عزیزان داریم که آخرین استعلام قیمت را از ما بگیرید.

استعلام-کرایه-حمل-اثاث-منزل-به-نوشهر

راه های ارتباطی با اول بار

برای ارتباط با ما برای حمل بار بین شهری شما عزیزان می توانید به یکی از روش های زیر اقدام نمایید. با کلیک بر روی دکمه پایین سمت راست با مشاوران ما در واتساپ در ارتباط  باشید.

با کلیک بر روی دکمه تماس سمت چپ و پایین صفحه به صورت تلفنی با ما تماس بگیرید. اول بار پیشرو در صنعت حمل و نقل در خدمت شما عزیزان می باشد.

بارنامه دولتی و رسمی حمل اثاث به نوشهر

اول بار برای حمل بار از تهران به نوشهر ارائه دهنده معتبرترین بارنامه دولتی می باشد.

بارنامه های باربری اول بار بارنامه دولتی تمبردار می باشد بارنامه سند تسلیم بار به باربری و راننده می باشد که توسط متصدیان باربری به مشتریان عزیز ارائه داده می شود.

هزینه بارنامه بر اساس تعرفه وزارت راه و مبدا و مقصد بارگیری تعیین می گردد. برای استعلام هزینه بارنامه دولتی باربری اول بار با کارشناسان اول بار در تماس باشید.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375