جابه جایی محموله های ترافیکی با انواع ماشین های سنگین مخصوص حمل بار های ترافیکی شرکت حمل و نقل اول بار کلیه خدمات باربری را از مبدا تهران و حومه برای تمام نقاط ایران انجام می دهد.

 

هزینه جابه جایی محموله های ترافیکی

هزینه جابه جایی و حمل انواع بار های سنگین و فوق سنگین را از اول بار استعلام بگیرید. بار ترافیکی شما را به  سریع ترین شکل ممکن از تهران به تمام نقاط ایران حمل خواهیم کرد.

 

 

پیچیدگی حمل محموله های ترافیکی در چیست؟

حمل و جابه جایی بار های ترافیکی نیازمند آن است که مجوزهای لازم را از وزارت راه دریافت نمایید. به همین دلیل برای حمل بارهای ترافیکی نیازمند بارنامه و بیمه نامه از شرکت های معتبر حمل و نقل هستید.

 

اگر به برای حمل بار ترافیکی خود دنبال شرکت حمل و نقل معتبر و قابل اعتماد هستید. به شما تبریک می گویم چرا که باربری اول بار را به عنوان متخصص حمل بارهای ترافیکی یافته اید.

 

جابه جایی محموله های ترافیکی توسط باربری معتبر

اول بار به عنوان اولین باربری مجهز به سیستم و سامانه باربری اینترنتی می باشد. شما می توانید برای درخواست بوژی، کمرشکن و کشویی برای حمل محموله ترافیکی با ما مشاوران حمل بارهای فوق سنگین میثم لواسان همراه باشید.

 

بیمه جابه جایی محموله های ترافیکی

ارزش بار های ترافیکی همانند وزن و ابعادشان بسیار زیاد و غیر قابل چشم پوشی می باشد. به همین دلیل لازم است تا آن را با بار نامه و بیمه نامه دولتی روانه جاده ها کنید.

 

اول بار محموله های ترافیکی شما را تحت پوشش بیمه ایران قرار خواهد داد.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375