اول بار متخصص در باربری برای یزد می باشد شرکت حمل و نقل اول بار با کمترین هزینه و بهترین خدمات باربری به مشتریان عزیز ارائه داده می شود.

شرکت اول بار با بیش از 50 سال سابقه درخشان در صنعت حمل و نقل و دسترسی به بزرگترین سامانه کامیون داران این نوید را به شما می دهد که با مناسب ترین کرایه ها خدمت رسان شما عزیزان می باشد.

باربری اول بار از تمامی نقاط تهران و حومه تهران و کرج  به یزد ارائه دهنده ارزنده ترین خدمات باربری می باشد.

حمل بار از تمامی مناطق تهران اعم از:

آزادگان ، شورآباد ، شمس آباد ، آهن مکان ، شهریار ، عباس اباد ، افسریه ، ستارخان ، رسالت ، تهرانپارس ، امام حسین ، شهرک غرب ، شمیرانات و …

حمل بار به یزد با کمترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه می شود. در باربری اول بار با صرف کمترین زمان ممکن کامیون مورد نظر شما را ارسال می نماید.

باربری-برای-یزد

ارزان ترین باربری حمل بار به یزد

باربری اول بار همان طور که گفته شد ارائه دهنده ارزان ترین نرخ کرایه میباشد. ارزان بودن باربری ها برای حمل بار ازتهران به شهرستان دلیل بر بی کیفیت بودن باربری اول بار نمی باشد.

این تضمین را به مشتریان عزیز خواهیم داد تا با ارزان ترین نرخ کرایه بهترین و با کیفیت ترین خدمات را از باربری اول بار دریافت خواهید نمود.

نرخ کرایه های باربری به صورت ثابت قابل تعیین نمی باشد. تعین نرخ کرایه های باربری به شهرستانها به نسبت حضور کامیون در تهران تعیین میگردد.

ارائه ارزان ترین نرخ کرایه در باربری اول بار با صرف کمترین زمان ممکن به مشتریان عزیز ارائه داده میشود.

باربری اول بار برترین سامانه حمل بار در تهران می باشد. که خدمات خود را با صداقت کامل به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

بیمه رایگان با اول بار

اول بار در جهت کسب رضایت شما عزیزان بار شما را از مبدا تا مقصد تا سقف 30 میلیون به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد.

بیمه اول بار بیمه قانون تجارت می باشد که بار شما عزیزان را از صفر تا صد تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه نامه در باربری ها تضمین سلامت رسیدن بار از مبدا تا مقصد می باشد برای انتخاب باربری برای حمل بار به یزد از اصل و فیک بودن بیمه باربری اطمینان حاصل نماید.

بیمه ایران این امکان را به مشتریان خود داده تا با پرداخت هزینه ای مازاد بر هزینه بیمه نامه اصلی پوشش دهی بار خود را افزایش داده و خدمات  بیشتری را از ناوگان حمل بار بین شهری دریافت نمایید.

داشتن بیمه نامه در باربری بار شما را از خسارات احتمالی اعم از :

آّب گرفتگی و روغن گرفتگی و آتش سوزی و…را پوشش دهی مینماید.

بیمه-رایگان-با-اول-بار

 

خودروهای حمل بار در باربری برای یزد

انواع ماشین های حمل بار از تهران به یزد باربری برای یزد را در باربری اول بار با کمترین زمان ممکن به همراه بیمه نامه معتبر ارائه داده میشود.

حمل بار با انواع کامیون دربستی به یزد را با باربری اول بار تجربه نمایید.

باربری به تمامی شهرستانهای استان یزد

اول بار برای باربری از تمامی مناطق تهران به شهرستان یزد را با کمترین زمان ممکن به همراه ارزان ترین نرخ کرایه به مشتریان عزیز ارائه مینماید.

اگر قصد حمل بار از تهران به یزد را دارید باربری اول بار مناسب ترین گزینه باربری می باشد.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375