اول بار متخصص در حمل بار با تریلی به تمامی شهرستان ها میباشد. اول بار متخصص در حمل بار از تهران با انواع تریلی به شهرستان های کشور میباشد.

حمل بار با تریلی را اول بار با ارزان ترین نرخ کرایه به مشتریان عزیز ارائه مینماید. اول بار برای باربری از تهران به تمامی نقاط کشور خدمات خود را به صورت همه روزه به مشتریان عزیز ارائه می دهد خدمات باربری اول بار به صورت دربستی میباشد.

اگر قصد حمل بار با تریلی را به شهرستان ها دارید باربری اول بار ارزنده ترین نرخ کرایه را در کمترین زمان ممکن به مشتریان عزیز ارائه مینماید.

حمل بار خود را با تریلی به اول بار بسپارید. اول بار سامانه جامع حمل بار با تریلی میباشد.

تیم مجرب اول بار تماما اهتمام بر صداقت و شفافیت کامل را با مشتریان خود دارد. اول بار برای باربری با تریلی ها ارائه دهنده بهترین خدمات باربری به همراه بارنامه دولتی میباشد.

 

حمل-بار-با-تریلی 

حمل بار با انواع تریلی از تهران 

باربری اول بار برای باربری از تهران به تمامی شهرستان های اطراف ارائه دهنده ایمن ترین خدمات باربری با تریلی میباشد. تریلی ها انواع مختلفی دارد:

در ادامه در رابطه با تریلی ها و اطلاعات این تریلی های باربری در ادامه با ما همراه باشید.

تریلی کفی 

اول بار ارائه دهنده ایمن ترین تریلی های کفی برای حمل بار می باشد. ارزان ترین نرخ کرایه را برای حمل بار به شهرستان با انواع تریلی کفی را از اول بار دریافت نماید.

ابعاد کلی تریلی ها به شرح زیر می باشد. ابعاد طولی این تریلی ها : 12/20 و 13/60 می باشد و ابعاد عرض ان 2/45 می باشد.

تا ظرفیت وزن 22 تن را حمل می نماید برای انتخاب نوع تریلی باید به وزن و ابعاد بار خود توجه فرمایید.

از تریلر کفی برای حمل چه بارهایی استفاده می‌شود؟

وسایلی که حجم کم اما وزن بالا دارند مثل: میلگرد، تیرآهن، لوله و… حمل خودروهای سنگین و راه سازی،  کانکس و حمل پالت.

کف تریلرها از چه جنسی ساخته شده است؟

کف تریلرهای کفی از چوب چند لایه ، ضدآب با روکش مخصوص ساخته می شود که با ورق های مسطح و محکم پوشانده می شوند.

قطعات فلزی تریلر کفی از فلزات با استحکام بالا مانند فولاد ساخته می شود که باعث می شود توانایی حمل بارهای سنگین را داشته باشند.

تریلی بغلدار (لبه دار )

تریلی ها از لحاظ وزنی با یک دیگر تفاوت چندانی ندارد میزان تناژ وزنی این تریلی 22 الی 23 تن میباشد. از این تریلی ها برای حمل عموما  برای بارهایی استفاده می شود.

که قابلیت محار با تریلی کفی امکان پذیر نمی باشد. و ابعاد آن کمتری از حجم یک ترانزیت باشد ابعاد طولی این تریلی ها با تریلی کفی مغایرت دارد.

در واقع تریلی بغلدار همان تریلی های کفی میباشند. تنها با تفاوت داشتن دیواره های 1 متری این مدل تریلی ها معمولا در طرفین و انتها از پنل های چوبی بهره برده اند و برای حمل موادی استفاده می شوند که بصورت بسته بندی بارگیری نمی شود؛

خاک، شن و مواد دیگری که بدون بسته بندی شدن منتقل می شوند. ارتفاع دیواره این کامیون ها در حالت استاندارد ۸۰ سانتیمتر با کف اتاق فاصله دارد.

تریلی چادری ترانزیت 

ترانزیت ها همان تریلی ها چادری می باشند که عموما برای حمل بار های صادراتی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرید.

ترانزیت ها از حاض ابعاد و ارتفاع بار محدودیت چندانی برای صاحبین بار باقی نخواهد گذاشت. تریلی ها همان طور که گفته شد از لحاظ وزنی با یک دیگر یکسان میباشند.

اگر قصد حمل بار از تهران به شهرستان و یا به بازارچه های مرزی را دارید. باربری اول بار ارائه کننده ایمن ترین ترانزیت ها با ارزان ترین نرخ کرایه میباشد

استعلام نرخ کرایه حمل بار با تریلی 

برای استعلام نرخ کرایه های جابه جایی بار با تریلی در ابتدا با کارشناسان باربری اول بار تماس حاصل نمایید. کرایه های تریلی ها به صورت ثابت قابل تعین نمیباشد نرخ کرایه های تریلی ها باربری اول بار تابع عوامل متعددی است اعم از :

در ابتدا هزینه بارنامه و بیمه نامه و نرخ درخواستی راننده در تعیین نرخ کرایه های باربری تاثیر بسزایی دارد. در برخی از سایت های باربری در جهت کسب رضایت مشتریان عزیز اقدام به اعلام نرخ های تقریبی نموده است.

تنها در صورتی امکان اعلام نرخ کرایه وجو دارد که شما صاحبین بار قصد حمل بار در داخل تهران را داشته باشید. برای ارسال بار با تریلی ها در باربری به شهرستان تعرفه ثابتی ندارد و تابع عوامل ذکر شده می باشد.

برای کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با نرخ کرایه های باربری بار با تریلی ها با کارشناسان باربری اول بارتماس حاصل نمایید.

حمل بار با تریلی به تمام نقاط کشور

برای ارسال بار با تریلی ها به تمامی نقاط کشور باربری اول بار ارائه کننده ایمن ترین خودرو های باربری میباشد.

برای استعلام نرخ کرایه های حمل بار با تریلی با کارشناسان اول بار تماس حاصل فرمایید.

حمل بار دربستی با تریلی

اول بار ارائه دهنده خدمات باربری به صورتی دربستی از تهران است. حمل دربستی به این صورت است که یک تریلی از قبیل: کفی، لبه دار یا ترانزیت را برای باربری تخصیص می دهیم.

تریلی مورد نظر فقط بار و محموله شما را از مبدا تا مقصد حمل می کند. مجاز نیست که بار دیگری را به عنوان روباری یا کنار باری قرار دهد.

محاسبه نرخ باربری دربستی از تهران با تریلی منوط به وزن باری است که انتقال می دهد. اول بار ارائه دهنده خدمات دربستی با کرایه ارزان و با کیفیت است.

باربری با تریلی

اگر باری که قرار است حمل شود 15 تا 24 تن است مناسب ترین خودروی حمل با توجه به دیگر عوامل تریلی است.

تریلی می تواند بارهای سنگین و فوق سنگین را جابه جا کند. هم در باربری داخل کشور هم در باربری بین المللی می توان از تریلی استفاده کرد.

بار خود را به ما بسپارید تا بهترین ماشین حمل را برای شما انتخاب کنیم. کمترین نرخ باربری با بیمه نامه کامل برای شما ارائه میشود و بار در زمان مقرر به محل تخلیه ارسال می گردد.

کارشناسان ما کلیه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند.

حمل بار با تریلی به اصفهان

انواع تریلی در حمل بار به اصفهان با ارزان ترین کرایه برای شما مهیا میشود. ما بهترین خدمات باربری را ارائه می دهیم و کادری متخصص و مجرب داریم. ارسالبار با تریلی به اصفهان در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

حمل بار با تریلی به کرمان

حمل بار از تهران به کرمان با بیمه نامه معتبر و بارنامه دولتی انجام میشود. ما تخفیفات ویژه ای در نظر داریم که در زمان ثبت سفارش برای شما در نظر گرفته میشود. هزینه باربری با تریلی از تهران به کرمان متناسب با وزن و حجم باری است که ارسال میشود.

حمل بار با تریلی به قشم

فاصله تهران تا قشم زیاد است و لازم است که از یک باربری معتبر درخواست نمایید تا محموله شما را انتقال دهد.

حمل بار به قشم با تریلی نیاز به تخصص دارد و باید با مجهزترین ماشین های باربری انجام شود. اول بار ارائه دهنده خدمات باربری با تریلی به قشم از تهران است که ارزان ترین تعرفه را با بهترین کیفیت ارائه می دهد.

حمل بار با تریلی به کیش

اول بار حمل بار به کیش با تریلی را با تخفیفات ویژه برای شما انجام میدهد. ارسال بار در کوتاه ترین زمان با بهترین ماشین های باربری انجام میشود.

کار را به کاردان بسپارید و دیگر نگران نحوه انجام آن نباشید ما کلیه اقدامات لازم را برای باربری با تریلی انجام می دهیم. انواع بار شما از 15 تن تا 24 تن با تریلی قابل انتقال است و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375