اول بار متخصص در ارسال بار به تمامی بندرهای ایران می باشد. حمل بار به بندرهای ایران را باربری اول بار با ارزان ترین نرخ کرایه به مشتریان عزیز ارائه مینماید.

اول بار به عنوان ارزان ترین باربری تهران ارائه دهنده کم ترین تعرفه باربری می باشد. ايران به دليل وجود مرز آبي گسترده و استراتژيك در جنوب و شمال كشور، از نظر حمل بار از بنادر در رتبه بسيار خوبي در جهان قرار گرفته است.

ارسال بار از تهران به تمامي بندر ها از جمله خدمات باربري اول بار مي باشد. بندرهاي جنوبي كشور شاهراه هاي ورودي و خروجي بار و كالا از كشور هاي مختلف جهان علي الخصوص كشورهاي حاشيه خليج فارس مانند امارات، بحرين، قطر مي باشند.

بندرهاي شمالي كشور نيز روزانه مقادر زيادي بار و كالا به كشورهاي حاشيه درياي خزر ارسال مي نمايند. با وجود اين شرايط، روزانه مقادير بسيار زيادي كالا و بار از استانهاي كشور علي الخصوص بار و كالا از استان تهران به بندرهاي شمالي و جنوبي ارسال مي گردد.

باربري اول بار با تكيه به تجربه چندين ساله در امر حمل و ارسال بار از تهران به تمامي بندرهاي جنوبي و شمالي كشور،‌ به صورت روزانه تعداد بسيار زيادي خودروي باربري نظير خاور ،‌10 چرخ، 6 چرخ، ترانزيت و كفي ارسال مي نمايد.

باربري اول بار روزانه سرويس هاي بسياري به بندرهاي شمالي و جنوبي ازجمله: بندر انزلي، بندر نوشهر، بندر آستارا، بندر بوشهر، بندر آبادان، بندر عباس، بندر امام خميني، بندر چابهار و ساير بندرهاي كشور ارسال مي نمايد.

 

ارسال-بار-به-تمامی-بندرهای-ایران

 

ارسال بار به تمامی بندرهای ایران با بیمه نامه

اول بار برای باربری از تهران به تمامی بندرهای ایران را با ارزان ترین نرخ کرایه به مشتریان عزیز ارائه می نماید. بیمه نامه باربری اول بار بیمه ایران می باشد که این امکان را به مشتریان عزیز داده تا با پرداخت هزینه ای مازاد بر هزینه بیمه نامه اصلی پوشش دهی بار خود را افزایش داده و خدمات بیشتری را از ناوگان حمل بار بین شهری دریافت نمایید.

باربری اول بار در جهت کسب رضایت مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه نامه ای معتبر قرار می دهد. هزینه بیمه نامه در باربری ها بر اساس ارزش بار تعیین می گردد برای ارسال بار به تمامی بندرهای ایران باربری اول بار به صورت مجزا در مقاله باربری با بیمه اطلاعات کافی را درج نموده است.

حمل بار از طريق جاده هاي بين شهری،‌ همواره داراي مخاطرات طبيعي و غير طبيعي از جمله ريزش كوه و يا تصادفات مي باشد. باربری اول بار، جهت افزايش اطمينان خاطر به صاحبين بار،‌ تمامي بارهای حمل شده به بنادر كشور توسط اين باربری را به صورت كامل تحت پوشش بيمه كامل و جامع ايران قرار مي دهد.

مشاوره رايگان باربري اول بار

مشاوره رايگان در خصوص حمل و ارسال بار از تهران به تمامي بندر های كشور ارائه می شود. اول بار برای حمل بار و ارسال و کالا از تهران به تمامی بنادر ایران ارائه دهنده ارزان ترین خدمات مشاوره تخصصی می باشد.

مشاورین اول بار با داشتن اطلاعات کافی در زمینه حمل بار شما را در مسیر درست باربری قرار می دهد.

كمترين هزينه ارسال بار  از تهران به بندر

باربري اول بار ارائه دهنده سرويس هاي حمل بار است. از تهران به تمامي بندرها،‌ همواره كمترين تعرفه را به صاحبين گرامي بار ارائه مي نمايد.

تعيين هزينه حمل و ارسال بار از تهران به تمامي بندرها، به صورت روزانه مي باشد. تعرفه ثابتي ندارد اما با اين حال تعرفه حمل بار به بندرهای كشور داراي تلرانس 5 تا 10 درصدي مي باشد.

حمل اثاثيه منزل به بندر هاي كشور

ازجمله خدمات باربري اول بار، جابجای اثاثيه منزل از تهران به بندر هاي شمالی و جنوبی كشور مي باشد. باربري اول بار با توجه به سابقه چندين ساله در امر حمل بار با كمترين هزينه اقدام به جابجايي می کند. ارسال لوازم و اثاثيه منزل از تهران به تمامي نقاط كشور ازجمله بندهاي شمالی و جنوبی مي نمايد.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375