اول بار ارائه دهنده کمترین کرایه حمل بار به بندرعباس می باشد. حمل بار به بندرعباس در باربری اول بار با ارزان ترین نرخ کرایه به مشتریان عزیز ارائه داده می شود.

باربری اول بار برای حمل بار از تهران به بندرعباس ارائه دهنده معتبرترین خدمات باربری می باشد.

باربری اول بار برای حمل بار از تهران به شهرستان بندرعباس کمترین تعرفه را به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

خدمات باربری اول بار به صورت اسنپ باری می باشد اسنپ باری به معنای یافتن ارزان ترین نرخ کرایه در کمترین زمان ممکن می باشد.

خدمات باربری اول بار به صورت دربستی می باشد.

کمترین-کرایه-حمل-بار-به-بندرعباس

حمل بار به بندرعباس با کمترین تعرفه باربری

اول بار برای حمل بار از تهران به بندرعباس ارائه دهنده کمترین تعرفه باربری می باشد.

ارزان بودن باربری اول بار دلیل بر ضعیف بودن خدمات باربری نمی باشد شرکت حمل و نقل اول بار این تضمین را به مشتریان عزیز می دهد.

تا با ارزان ترین تعرفه باربری بهترین و باکیفیت ترین خدمات را از سامانه حمل بار تهران دریافت نمایید. نرخ کرایه های حمل بار از مبدا تهران به عوامل متعددی بستگی دارد.

عواملی نظیر روز بارگیری ، محل بارگیری و تخلیه ، تعداد محل بارگیری و تخلیه و… برای استعلام نرخ کرایه ها با کارشناسان باربری اول بار تماس حاصل فرمایید.

بیمه معتبر برای حمل بار به بندرعباس

شرکت حمل و نقل اول بار جهت جلب رضایت شما عزیزان بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد.

اول بار برای حمل بار از تهران به بندرعباس ارائه دهنده معتبرترین بیمه نامه می باشد. بیمه نامه اول بار بیمه ایران می باشد.

که این امکان را به مشتریان عزیز داده تا با پرداخت هزینه ای مازاد بر هزینه بیمه نامه اصلی پوشش دهی بار خود را افزایش می دهد .

بیمه در باربری بار شما را از تمامی خسارات احتمالی مصون می دارد و در صورت بروز خسارات  احتمالی جبران خسارات نموده و حافظ سرمایه شما صاحبین بار می باشد.

اگر قصد حمل بار از مبدا تهران و حومه تهران و کرج را به بندرعباس دارید و به دنبال ایمن ترین باربری در تهران می باشید پیشنهاد ما باربری اول بار میباشد.

بارنامه دولتی از وزارت راه

اول بار برای حمل بار از تهران به بندرعباس ارائه دهنده معتبرترین بارنامه های دولتی می باشد.

هزینه بارنامه در باربری براساس تعرفه وزارت راه تعیین می گردد. برای استعلام هزینه های بارنامه با کارشناسان باربری اول بار در تماس باشید.

عوامل موثر در محاسبه نرخ باربری

برای تعیین هزینه حمل بار باید عوامل زیادی را در نظر گرفت. وزن بار و حجم آن بسیار مهم است و باید دقیقا مشخص شود و به کارشناسان اعلام شود.

کارشناسان باربری اعلام بار می کنند و بهترین و مناسب ترین نوع خودروی حمل را معین می کنند.

مسافتی که خودروی باربری از تهران به بندرعباس طی می کند نیز در محاسبه هزینه حمل موثر است.

مسافت هر چه طولانی تر باشد نرخ باربری بیشتر میشود. هزینه ای که برای بیمه کالا و اثاث اختصاص دارد نیز به این مبلغ اضافه میشود.

کمیسیون باربری ها نیز درصد معینی دارد که باید در قیمت گذاری به آن توجه داشت. در برخی مواقع که ماشین باربری کم است راننده ها کرایه را افزایش می دهند.

در مواقع اعتصاب نیز که راننده ها در خواست افزایش هزینه حمل دارند، بر نرخ باربری تاثیر می گذارد.

اتحادیه باربری کرایه ها را مشخص کرده و باربری موظف هستند طبق این ارقام کرایه ها را اعلام نمایند.

خدمات اول بار در حمل بار به بندرعباس

باربری اول بار خدمات ویژه و بسیار خوبی برای حمل بار شما در نظر دارد.

ما برای ارسال بار شما به طور رایگان اعلام بار می کنیم تا راننده با خودروی مناسب را کرایه کنیم.

سپس مبادرت به بیمه نامه و بارنامه دولتی می کنیم تا مجوز عبور فراهم شود. راننده به محل بارگیری ارسال میشود تا بار را سوار خودروی حمل کنند.

راننده وظیفه ندارد بارگیری را انجام دهد اما اگر انجام داد باید دستمزد او را بپردازید. راننده بعد اتمام بارگیری به سمت محل تخلیه حرکت می کند تا در زمان مقرر حاضر باشد.

کادر کارشناسی باید از زمان بارگیری تا تخلیه پاسخگوی صاحب بار باشند و وی را در جریانات فرآیند حمل قرار دهند.

باربری اول بار علاوه بر بندرعباس خدمات حمل بار به هرمزگان را نیز به صورت تخصصی انجام میدهد. می توانید برای آگاهی بیشتر با ما تماس بگیرید.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375