خدمات خودروبر(حمل خودرو) با ارزان ترین کرایه باربری را از اول بار دریافت کنید. ما صفر تا صد باربری را برای شما در سریع ترین زمان انجام می دهیم.

 

برای ثبت سفارش خودروبر(حمل خودرو) همین حالا تماس بگیرید و از تخغفیفات داغ اول بار بهره مند شوید. خودروی شما بیمه کامل می شود و اگر خسارتی وارد شد به راحتی می توانید برای جبران آن اقدام کنید.

 

بارنامه به صورت دولتی و الکترونیکی صادر تا تردد خودروبر در مسیر حمل مجاز و بدون مانع باشد. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا امر انتقال بار تسریع یابد.

 

 

خودروبر(حمل خودرو)

خودروبر(حمل خودرو)

 

حمل خودرو با خودروبر(حمل خودرو) از تهران

اول بار از مبدا تهران برای همه شهرستان ها خدمات باربری با خودروبر(حمل خودرو) را ارائه می دهد. از هر نقطه ای از تهران بارگیری انجام و برای همه شهرستان ارسال داریم.

 

خدمات حمل خودرو در باربری اول بار با سطح کیفی عالی در سریع ترین زمان ممکن توسط کارشناسان مجرب و متخصص با ارزان ترین تعرفه ارائه می گردد.

 

شما برای ثبت سفارش هر روزه می توانید با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. اگر می خواهید از جزئیات بیشتر مطلع شوید با ما تماس بگیرید.

 

 

هزینه خودروبر(حمل خودرو)

کرایه خودروبر نرخ و عدد دقیقی ندارد و باید برای آگاهی از آن با کارشناسان تماس بگیرید. شهرستان مقصد تا حدی تعیین کننده نرخ حمل است هر چه مسافت بیشتر باشد کرایه و نرخ باربری نیز بیشتر است.

 

علل دیگری نیز وجود دارد که کارشناسان باید مورد توجه قرار دهند. از جمله کمیسیون باربری است که درصد مشخصی دارد و به قیمت باربری اضافه می شود.

 

بارنامه دولتی نیز هزینه ای دارد که به صورت جداگانه محاسبه و به نرخ کرایه افزوده می شود. بیمه نامه نیز هزینه ای دارد که در قیمت گذاری تاثیر دارد.

 

اگر به دنبال هزینه حمل خودرو با خودروبر از تهران برای شهرستان ها هستید هر روزه می توانید با کادر حمل تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام کنید. اول بار یک باربری معتبر در سطح تهران است که خدمات ویژه ای ارائه می دهد.

 

 

خدمات خودروبر(حمل خودرو)

ما در ابتدا اعلام بار می کنیم تا خودروبر مناسب با کرایه معقول برای شما فراهم شود. کرایه خودروبر بر اساس نرخ مصوبه اتحادیه باربری محاسبه و اعلام می شود.

 

برای حفظ بار از خطرات اتمالی از قبیل آتش سوزی، واژگون شدن خودروی حمل و تصادف محموله تحت پوشش کامل بیمه ایران قرار می گیرد که خسارت را قابل جبران می کند.

 

کادر باربری خودروبر هر روزه مشاوره رایگان ارائه می دهند. از زمان بارگیری تا تخلیه می توانید از پشتیبانی برای پیگیری روند حمل بهره مند شوید.

 


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375