حمل بار و اثاثیه منزل از تهران به بندر انزلی در باربری اول بار با ارزان ترین نرخ کرایه به مشتریان عزیز ارائه داده می شود.

حمل اثاث به بندر ازنزلی درشرکت حمل و نقل اول بار با انواع کامیون و تریلی و انواع خاور مناسب اثاث کشی ارائه داده میشود.

ما متخصص در حمل اثاث منزل به بندر انزلی با کمترین نرخ کرایه و با کیفیت ترین خدمات می باشد. اگر قصد حمل اثاث به بندر انزلی را دارید باربری اول بار با نازلترین قیمت ها و خدمات کامل حمل بار برای حمل اثاث منزل به بندر انزلی بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

حمل-بار-و-اثاثیه-منزل-از-تهران-به-بندر-انزلی

حمل بار از تهران به بندر انزلی با ارزان ترین تعرفه باربری را از بزرگ ترین سامانه حمل بار تهران دریافت نمایید. باربری اول بار به عنوان ارزان ترین باربری تهران خدمات خود را با پایین ترین نرخ کرایه به مشتریان خود ارائه می نماید.

حمل بار از تمامی نقاط تهران و حومه تهران و کرج به بندر انزلی را اول بار در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه می نماید.

استعلام هزینه حمل بار و اثاثیه از تهران به بندر انزلی

شرکت حمل و نقل اول بار ارائه دهنده کمترین نرخ کرایه با بهترین خدمات خدمت رسان شما مشتریان گرامی می باشد.

نرخ کرایه ها در باربری کاملا به روز می باشد عوامل زیادی در تعیین کرایه های خودروهای حمل بار موثر می باشد.

که در این بین می توان به عواملی چون روز بارگیری ، محل بارگیری وتخلیه ، تعداد محل بارگیری و تخلیه ، کرایه درخواستی ماشین و… اشاره نمود.

بیمه رایگان حمل اثاث به بندر انزلی

شرکت حمل و نقل اول بار برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد.

بیمه نامه ی باربری اول بار برای حمل بار به بندر انزلی بیمه ایران می باشد. که این امکان را به مشتریان عزیز داده تا با پرداخت هزینه ای مازاد بر هزینه بیمه نامه اصلی پوشش دهی بار خود را افزایش داده و خدمات ارزنده ای را از ناوگان حمل بار بین شهری دریافت نمایید.

هزینه بیمه نامه بر اساس ارزش بار تعیین می گردد. بیمه در باربری حافظ سرمایه شما صاحبین بار می باشد.

حمل بار با انواع خودروهای باری به بندر انزلی

باربری اول بار برای ارسال انواع بارهای سبک وسنگین به بندر انزلی ارائه دهنده ارزان ترین کرایه ها به همراه بهترین خدمات می باشد.

برای استعلام نرخ کرایه های انواع کامیون و تریلی انزلی با کارشناسان اول بار تماس حاصل فرمایید.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375