حمل بار و اثاثیه منزل از تهران به بندر انزلی در باربری اول بار با ارزان ترین نرخ کرایه به مشتریان عزیز ارائه داده می شود.

حمل اثاث به بندر ازنزلی درشرکت حمل و نقل اول بار با انواع کامیون و تریلی و انواع خاور مناسب اثاث کشی ارائه داده می شود.

ما متخصص در حمل اثاث منزل به بندر انزلی با کمترین نرخ کرایه و با کیفیت ترین خدمات می باشد. اگر قصد حمل اثاث به بندر انزلی را دارید.

باربری اول بار با نازلترین قیمت ها و خدمات کامل حمل بار برای حمل اثاث منزل به بندر انزلی بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

حمل بار از تهران به بندر انزلی با ارزان ترین تعرفه باربری را از بزرگ ترین سامانه حمل بار تهران دریافت نمایید. باربری اول بار به عنوان ارزان ترین باربری تهران خدمات خود را با پایین ترین نرخ کرایه به مشتریان خود ارائه می نماید.

حمل بار از تمامی نقاط تهران و حومه تهران و کرج به بندر انزلی را اول بار در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه می نماید.

 

حمل-بار-و-اثاثیه-منزل-از-تهران-به-بندر-انزلی

 

استعلام هزینه حمل اثاثیه از تهران به بندر انزلی

شرکت حمل اول بار ارائه دهنده کمترین نرخ کرایه با بهترین خدمات باربری تهران بندرانزلی است که خدمت رسان شما مشتریان گرامی می باشد.

نرخ کرایه ها در باربری کاملا به روز می باشد. عوامل زیادی در تعیین کرایه خودروهای حمل بار موثر می باشد که در این بین می توان به عواملی زیادی چون روز بارگیری، محل بارگیری و تخلیه، تعداد محل بارگیری و تخلیه، کرایه درخواستی ماشین اشاره نمود.

هر روزه برای ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی و رایگان با ما در تماس باشید. ما در کمترین زمان بهترین خدمات را ارائه می دهیم.

کرایه ها به روز هستند و نرخ ثابتی ندارد. به همین دلیل باید یک روز قبل باربری برای حمل اثاث استعلام بگیرید.

بیمه رایگان حمل اثاث به بندر انزلی

شرکت حمل و نقل اول بار برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد.

بیمه نامه ی باربری اول بار برای حمل بار به بندر انزلی بیمه ایران می باشد که این امکان را به مشتریان عزیز داده تا با پرداخت هزینه ای مازاد بر هزینه بیمه نامه اصلی پوشش دهی بار خود را افزایش داده و خدمات ارزنده ای را از ناوگان حمل بار بین شهری دریافت نمایید.

هزینه بیمه نامه بر اساس ارزش بار تعیین می گردد. بیمه در باربری حافظ سرمایه شما صاحبین بار می باشد. با اول بار یک باربری امن را تجربه کنید.

حمل اثاث با انواع خودرو به بندر انزلی

باربری اول بار برای ارسال انواع بارهای سبک و سنگین به بندر انزلی ارائه دهنده ارزان ترین کرایه ها به همراه بهترین خدمات می باشد.

برای استعلام نرخ کرایه های انواع کامیون و تریلی انزلی با کارشناسان اول بار تماس حاصل فرمایید. هر خودرویی که مناسب با بار شما است در اختیارتان قرار دهیم.

ارسال اثاثیه منزل با کمترین کرایه و مجهزترین مسقف ها از تهران برای انزلی را در اختیارتان قرار می دهیم. هزینه حمل اثاث منزل به بندر انزلی را از ما بخواهید.

حمل بار و اثاثیه منزل از سرتاسر تهران به بندر انزلی 

اول بار کلیه خدمات حمل اثاث منزل را از سرتاسر مناطق در تهران برای انزلی ارائه می دهد. ارزان ترین کرایه باربری تهران انزلی را از ما بخواهید که بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد.

ارسال اثاثیه از تهران برای انزلی با بیمه نامه معتبر قانون تجارت توسط کادری متخصص و مجرب است. برای ثبت سفارش فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا اقدامات لازم را انجام دهیم.

ما با کمترین کرایه یک باربری امن را برای شما فراهم می کنیم. فقط ک تماس کافی است تا کارشناسان کلیه اقدامات لازم را انجام دهند.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375