شرکت حمل و نقل اول بار اولین ارائه دهنده حمل بار دربستی از تهران به شیراز در تهران می باشد. که با اتکا به سال ها تجربه در زمینه حمل بار بین شهری با اول بار ارزان ترین خدمات باربری را خواهید داشت.

خدمات رسانی باربری اول بار به صورت حمل بار دربستی به مشتریان عزیز ارائه داده میشود. همه روزه با انواع تریلی و کامیون آماده خدمات رسانی میباشد.

شهرستان شیراز پایتخت استان فارس میباشد که یکی از شهرستان های مهمی میباشد که برای ایران از لحاظ اقتصادی بیشترین نقش را ایفا مینماید.

توریستی بودن این استان به خودی خود این اهمیت را افزایش خواهد داد. حمل بار دربستی از تهران به شیراز، ارزان ترین باربری تهران به شیراز حمل بار از تهران به شیراز با کمترین نرخ کرایه از عمده خدمات باربری اول بار میباشد.

که در کمترین زمان ممکن با بهترین نرخ کرایه به مشتریان عزیز ارائه می شود با ما در ادامه همراه باشید.

ارزان ترین باربری حمل بار از تهران به شیراز

همان طور که گفته شد خدمات رسانی باربری اول بار به صورت اسنپ بار میباشد.

اسنپ بار اول بار برای حمل بار دربستی از تهران به شیراز به عنوان ارزان ترین باربری تهران ارزان ترین نرخ کرایه را اخذ مینماید.

با توجه به این که ارزان بودن باربری ها دلیل بر بی کیفیت بودن باربری نمیباشد. باربری اول بار این تضمین را به مشتریان خود خواهد داد تا با ارزان ترین ترین نرخ کرایه بهترین خدمات باربری را به مشتریان عزیز ارائه مینماید.

تعیین نرخ کرایه های حمل بار به شهرستان به صورت ثابت متاسفانه قابل تعین نمیباشد. نرخ کرایه های باربری تابع عوامل متعدی میباشد عواملی نظیر:

روز بارگیری، تعداد محل بارگیری و تخلیه، کرایه درخواستی راننده، هزینه بیمه نامه و بارنامه و … جهت کسب اطلاعات بروز در رابطه با نرخ کرایه های باربری با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

انواع کامیون حمل بار به شیراز

مجهزترین و کامل ترین کادر رانندگان و کامیون داران در تهران تنها و فقط در انحصار شرکت حمل و نقل اول بار می باشد.

برای سفارش کامیون دربستی به شیراز  به ما باشید. ارائه انواع تریلی و کامیون برای حمل همه نوع بار و کالا از تهران به شیراز با ارزان ترین نرخ کرایه میباشد.

انواع-کامیون-حمل-بار-به-شیراز

حمل بار با نیسان به شیراز 

حمل بار با نیسان را به باربری اول بار بسپارید. اول بار متخصص در حمل بار از تهران به شیراز با نیسان میباشد.

نیسان توان حمل بار تا ظرفیت 2 تن را دارد و منع ترددی ندارد. خودروی حمل بار نیسان برای انتقال اسباب و لوازم خانه بسیار مناسب است.

برای ارسال بار در محدوده یک شهر و از شهری به شهر دیگر نیسان به کار گرفته میشود.

حمل اثاث با انواع کامیونت و خاور به شیراز 

اول بار ارائه دهنده ارزان ترین خاور ها و کامیونت برای حمل بار از تهران به شیراز میباشد. حمل بار با انواع کامیونت فوتون، جک، نیسان، کاویان و… را به باربری اول بار بسپارید.

خاورهای مسقف مناسب ترین گزینه برای حمل اثاث و خرده اثاث و لوازم اداری می باشند. اول بار با کمترین هزینه و ایمن ترین کامیون های مخصوص اثاث کشی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

برای اطلاع از هزینه های حمل اثاث منزل از تهران به شیراز با کارشناسان باربری اول بار تماس حاصل فرمایید.

تریلی دربستی شیراز

اول بار ارائه دهنده انواع تریلی برای حمل بار از تهران به شیراز میباشد. تریلی ها انواع مختلفی دارد.

اگر قصد حمل بار از تهران به شیراز را با انواع تریلی دارید به مقاله حمل بار با تریلی مراجعه نمایید. در این مقاله به صورت مجزا در رابطه با تریلی ها توضیحات لازم ارائه داد شده است.

برای سفارش سریع  تریلی دربستی از تهران به شیراز با اول بار در تماس باشید.

 ترانزیت دربستی شیراز

برای سفارش سریع  ترانزیت دربستی از تهران به شیراز با اول بار در تماس باشید.

کفی دربستی شیراز

برای سفارش سریع  کفی دربستی از تهران به شیراز با اول بار در تماس باشید.

18 چرخ دربستی شیراز

برای سفارش سریع  18 چرخ  دربستی از تهران به شیراز با اول بار در تماس باشید.

10 چرخ دربستی شیراز

18 چرخ ها نام دیگر کامیون جفت میباشد که باربری اول بار برای حمل بار تا وزن 15 تن را قابلیت حمل دارد. او بار برا باربری از تهران به شیراز با کامیون جفت ارائه دهنده سریع ترین خدمات باربری میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله حمل بار با کامیون جفت مراجعه نمایید. برای سفارش سریع  10 چرخ دربستی از تهران به شیراز با اول بار در تماس باشید.

8 چرخ دربستی شیراز

برای سفارش سریع  8 چرخ دربستی از تهران به شیراز با اول بار در تماس باشید.

6 چرخ دربستی شیراز

برای سفارش سریع  6 چرخ دربستی از تهران به شیراز با اول بار در تماس باشید.

بیمه رایگان با اول بار

حمل بار با بیمه نامه ای معتبر و پاسخگو در باربری اول بار ارائه داده میشود. باربری اول بار با داشتن بیمه نامه ای جامع هدف در جلب رضایت مشتریان عزیز میباشد.

30 میلیون تومان بیمه رایگان را از ارزان ترین باربری تهران دریافت کنید. داشتن بیمه نامه در باربری حافظ سرمایه شما صاحبین بار میباشد.

بیمه نامه تضمین سلامت رسیدن بار از مبدا تا مقصد میباشد. باربری اول بار، بار شما را به صورت کاملا ایمن از مبدا تا مقصد حمل مینماید.

جهت کسب اطلاعات بروز در رابطه با بیمه به مقاله باربری با بیمه مراجعه نمایید.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375