شرکت اول بار ارائه دهنده کلیه خدمات حمل بار دربستی از تهران به اصفهان می باشد

 

حمل بار دربستی از تهران به اصفهان با انواع کامیون های حمل انواع بار اثاث کشی منزل با انواع کامیون های مسقف و روباز و نیسان باربری اول بار به عنوان ارزان ترین باربری تهران به صورت اسنپ باری می باشد.

 

اسنپ بار بودن به این معنا است که با داشتن بزرگ ترین سامانه کامیون داران پایین ترین نرخ کرایه و مناسب ترین کرایه را برای مشتریان عزیز فراهم می آورد.

 

اول بار متخصص در حمل بار دربستی از تهران به اصفهان با نازلترین قیمت ها و بهترین خدمات می باشد. با یک بار امتحان مشتری دائمی ما خواهید شد.

 

انواع کامیون و تریلر برای به صورت دربستی را با کمترین کرایه حمل بار به اصفهان با ما تجربه کنید.

 

حمل-بار-دربستی-از-تهران-به-اصفهان

حمل بار دربستی از تهران به اصفهان

 

حمل بار دربستی از تهران به اصفهان و شهرهای اطراف آن

خدمات حمل و نقل اول بار نه تنها برای خط تهران به اصفهان بلکه برای تمام شهرهای اطراف اصفهان نیز سرویس ارائه می دهد از جمله شهرهای:

 

 

حمل بارهای تخصصی به صورت دربست به اصفهان

اول بار متخصص در حمل محموله های سبک و سنگین از مبدا تهران و حومه و کرج خدمت رسان شما مشتریان گرامی می باشد.

 

حمل بار دربستی از تهران به اصفهان

حمل بار دربستی از تهران به اصفهان

 

 

حمل بار دربستی از تهران به اصفهان با بارنامه رسمی

درباربری اول بار تمامی خدمات حمل بار با بارنامه دولتی و رسمی انجام می پذیرد. بارنامه سندی است که در آن تمام اطلاعات بار، راننده، فرستنده، گیرنده درج شده است.

 

و شما صاحبان بار به راحتی می توانید با مراجعه به سایت راهداری و حمل نقل جاده ای کلیه اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

با داشتن بارنامه صاحبین بار پیگیری خود را از مبدا تا مقصد به صورت آنلاین انجام خواهند داد. هزینه بارنامه برای تمامی استان ها یکسان نمی باشد.

 

بیمه رایگان حمل بار دربستی از تهران به اصفهان

اول بار برای حمل بار دربستی از تهران به اصفهان بار شما را به صورت تمام و کمال تحت پوشش بیمه واقعی قانون تجارت قرار می دهد.

 

باربری اول بار برای جلب رضایت شما مشتریان حمل بار دربستی از تهران به اصفهان شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان بیمه می کند.

 

بیمه نامه هایی که توسط شرکت حمل و نقل اول بار صادر می شود کاملا معتبر است و در صورت که آسیبی به اجناس و اثاث شما عزیزان وارد شود بیمه تمام و کمال جبران و پرداخت می نماید.

 

باربری اول بار به عنوان ازان ترین باربری برای اصفهان در سطح کشور درحال فعالیت می باشد.

 

شرکت اول بار با بیش از 50 سال سابقه درخشان در صنعت حمل و نقل و دسترسی به بزرگترین سامانه کامیون داران این نوید را به شما می دهد که با مناسب ترین کرایه ها خدمت رسان شما عزیزان می باشد.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375