یکی دیگر از خدمات شرکت اول بار حمل بار به هرمزگان در اسرع وقت است. برای حمل بار به هرمزگان با کرایه ارزان و بیمه نامه کامل قانون تجارت با ما تماس بگیرید.

باربری به هرمزگان با کارگران مجرب جزء سرویس هایی است که ما به شما ارائه می دهیم. حمل بار به صورت دربستی از تهران به هرمزگان انجام می شود حمل بار با انواع کامیون ها در شرکت ما انجام می شود.

 

حمل-بار-به-هرمزگان

 

استان هرمزگان

استان هرمزگان یکی از استان های جنوبی ایران است که در شمال تنگه هرمز قرار گرفته است و قطب گردشگری و اقتصاد و باربری ایران است.

این استان حدود 68 هزار کیلومتر مربع مساحت دارد که از این نظر هشتمین استان کشور است. هرمزگان از جهت شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از غرب و شمال غربی با استان های فارس و بوشهر از شرق با سیستان و بلوچستان همسایه بوده است.

و جنوب آن را آب های گرم خلیج فارس و دریای عمان برگرفته است. بندرعباس یکی از بندر های استان هرمزگان است برای حمل بار به بندرعباس با ما تماس بگیرید.

حمل بار به هرمزگان از تهران

بار شما در هر نقطه از تهران باشد شرکت اول بار آماده حمل آن است. باربری از تهران به هرمزگان توسط ماشین های مجهز انجام می شود. بار شما بسته به نیاز شما توسط ماشین های روباز و یا سرپوشیده حمل می شود.

برای حمل بار های صنعتی به هرمزگان، حمل بار های کشاورزی، حمل بار های کارخانه ها، حمل بار های پتروشیمی، حمل بار نفت و گاز، حمل بار مخازن و حمل اثاثیه منزل اول بار انتخاب مناسبی است.

برای باربری از تهران به هرمزگان بسته به نوع بار ماشین باربری را انتخاب میکنیم.

حمل بار به هرمزگان با ارزانترین کرایه

برای حمل بار از درب منزل و کارخانه کافیست با شرکت اول بارتماس بگیرید تا سرویس باربری را به شما ارائه دهیم.

حمل بار از درب انبار یکی از کارهای تخصصی شرکت اول بار است. دادن کرایه ارزان به مشتریان باعث شده که رضایت مشتریان عزیز زیاد شود.

کرایه حمل بار ها با توجه به وزن و حجم آن مشخص می شود و باز هم در هر روز کرایه تغییر می کند و باید با تماس به اول بار قیمت دقیق را بپرسید. تعرفه حمل بار بستگی به:

تعداد و نوع خودرو های مورد نیاز برای حمل حجم وسایلی که باید به هرمزگان ارسال شود. همکاران ما هنگام حمل بار تمام شرایط آب و هوایی و مسائل مهم دیگر را در نظر می گیرند.

و همچنین تلاش می کنند تا با استفاده از بهترین تکنیک ها بار و اثاثیه منزل شما را با مجهز ترین خودرو ها به سلامت به مقصد برسانند.

در نهایت در ازای هزینه ای که پرداخت می کنید با خیال راحت می توانید شاهد یک حمل و جابجایی مطمئن در شرکت ما باشید.

انواع کامیون برای حمل بار به هرمزگان

ماشین های مختلفی برای ارسال بار به هرمزگان شما وجود دارد. تریلی ها دارای انواع مختلفی هستند برای حمل انواع بار می توان از خودرو های زیر استفاده کرد:

برای حمل وسایل با حجم کم می توانید از وانت و نیسان استفاده کنید. بهترین خودروی باربری برای حمل اثاثیه منزل به هرمزگان خاور مسقف است.

زیرا خاور مسقف به دلیل دارا بودن اتاق از وسایل منزل شما در برابر نور آفتاب، بارش باران و برف محافظت می نماید.

نیسان برای بارهای درون شهری و برون شهری استفاده می شود. برای انتخاب ماشین مناسب با شرکت باربری اول بار تماس بگیرید.

تا مشاوران ما شما را در رابطه با اینکه چه کامیونی مناسب بار شما است راهنمایی کنند.

حمل بار با بارنامه دولتی به هرمزگان

ارسال بار از تهران به هرمزگان و حمل بار برون شهری بدون بارنامه دولتی ممنوع است و امکان پذیر نیست.

یکی از شهر هایی که میزان تقاضای بار و ارسال به آن زیاد است هرمزگان است. شرکت ما بار شما را تا 30 میلیون تومان بیمه رایگان می کند.

که تمام خطرات ناشی از تصادف آتش سوزی و هرگونه خسارتی که به بار شما وارد شد را در بر می گیرد.

ثبت و سفارش حمل بار به هرمزگان

برای ثبت و سفارش بار خود با شرکت اول بار تماس بگیرید. و از طریق واتساپ و تلگرام به مشاوران حمل پیام دهید تا شما را راهنمایی کنند.

مشاوره دقیق و مناسب سبب افزایش سرعت حمل بار و همچنین کاهش هزینه باربری می شود.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375