حمل بار به مرز بازرگان را به باربري اول بار بسپاريد. باربری اول بار ، يكی از متخصصین حمل بار به مرزبازرگان مي باشد.

مرز بازرگان يكی از مهمترين نقاط مرزی برای تجار كشور میباشد. كه قصد صادرات توليدات و مبادلات كالايی با تجار ترك را دارند.

جهت حمل بار از تهران به بازرگان با باربري اول بار تماس بگيريد. اول بار مطمعن ترين باربری جهت حمل بار از تهران به بازرگان میباشد.

سابقه چندين ساله اول بار ، ضامن حمل بار میباشد. اول بار برای حمل بار از تهران به مرز بازرگان ارائه دهنده ارزان ترین تعرفه باربری میباشد.

اگر قصد حمل بار از تهران به مرزبازرگان را دارید باربری اول بار مناسب ترین گزینه باربری میباشد. حمل بار از تمامی مناطق تهران اعم از :آزادگان ،شهر ری ،

اشتهارد ،ملارد ،مارلیک ،و.... به مرز بازرگان را باربری اول بار با کم ترین زمان ممکن بدون وقفه در باربری به مشتریان عزیز ارائه مینماید

ارزان ترین خدمات حمل بار از تمامی شهرک های صنعتی تهران و حومه تهران را ارزان ترین بابری تهران با ارزان ترین تعرفه باربری به مشتریان عزیز ارائه مینماید

حمل بار و کالای تجاری از تهران به مرز بازرگان

اول بار برای حمل همه نوع بار و کالا از تهران به مرز بازرگان ارائه دهنده مناسب ترین نرخ کرایه به مشتریان عزیز ارائه داده میشود.

به دليل قرارگيری شهر بازرگان در مرز ايران و تركيه، بسياری از تجار جهت ارسال بار خود به تركيه ، از اين مرز تردد مي نمايند.

اين مرز روزانه دارای تردد بالايی می باشد و انواع كاميون های باربری جهت حمل بار به مرز بازرگان از اين نقطه انجام می پذيرد.

تجار گرامی و صاحبين بار مي توانند از طريق اول بار به انواع كاميون هاي باربری دسترسي داشته باشند. هر نوع كاميون باربری توانايی حمل بار با شرايط خاص خود را دارد. 

جهت انتخاب كاميون باربری از تهران به مرز بازرگان نيازمند مشاوره و بررسی نوع بار می باشد. جهت مشاوره رايگان در خصوص انتخاب كاميون مناسب براي حمل بار به مرز بازرگان با مشاوران اول بار تماس بگيريد.

حمل بار و كالای تجاری از تهران به مرز بازرگان 

استعلام هزینه باربری به بازرگان

اول بار برای حمل بار از تهران به مرز بازرگان ارائه دهنده ارزان ترین تعرفه باربری میباشد. ارزان بودن باربری اول بار دلیل بر بی کیفیت بودن باربری اول بار نمیباشد.

با ارزان ترین تعرفه باربری بهترین و با کیفیت ترین خدمات را از سامانه حمل بار دریافت نمایید. هزینه های باربری به شهرستان در باربری های تهران به صورت ثابت قابل پیش بینی نمیباشد.

جهت حمل بار و باربری تهران بازرگان ، مهمترين نكته هزينه حمل بار مي باشد.

صاحبين گرامی بار می توانند جهت استعلام هزينه باربری تهران به مرز بازرگان به سادگی با مشاوران اول بار تماس گرفته و از راهنمايي ايشان بهره مند گردند.

هزينه باربری مخصوص همان روز مي باشد و در روز های آينده اعتبار ندارد. نرخ کرایه های باربری به مرزبازرگان در باربری های تهران تابع عوامل متعددی میباشد.

عواملی نظیر :روز بارگیری ،محل بارگیری و تخلیه ،تعداد محل بارگیری و تخلیه و … دارد. برای استعلام نرخ کرایه های باربری به مرز بازرگان با کارشناسان باربری اول بار در تماس باشید و یا به مقاله کرایه حمل بار به شهرستان مراجعه نمایید.

هم چنین می توانید به مقاله حمل بار به ارومیه مراجعه کنید و خدمات باربری برای ارومیه را مشاهده نمایید.

 استعلام هزينه باربری تهران به بازرگان

حمل بار به مرز بازرگان

اول بار برای حمل بار از تهران به مرز بازرگان ارائه دهنده بیمه نامه ای معتبر و کم هزینه میباشد.

بیمه نامه باربری اول بار بیمه ایران میباشد که این امکان را به مشتریان عزیز داده تا با پرداخت هزینه ای مازاد بر هزینه بیمه نامه اصلی پوشش دهی بار خود را افزایش داده و خدمات بیشتری را از ناوگان حمل بار بین شهری تهران دریافت نمایید.

هزینه بیمه نامه در باربری بر اساس ارزش بار تعیین میگردد. برای استعلام هزینه های بیمه باربری کافیست با کارشناسان باربری اول بار تماس بگیرید و تمامی اطلاعات بار را به همراه ارزش بار خود را به باربری اول بار اعلام نمایید.

کارشناسان باربری اول بار با برسی در سایت های بیمه باربری هزینه بیمه را به شما مشتریان عزیز اعلا مینمایند.

اول بار در جهت جلب رضایت مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه نامه ای جامع و کامل قرار میدهد. 

داشتن بیمه نامه در باربری حافظ سرمایه شما صاحبین بار میباشد. برای مطالعه دقیق تر در رابطه با بیمه نامه به مقاله حمل بار با بیمه مراجعه نمایید.حمل بار به مرز بازرگان با بیمه نامه 

ارسال بار به مرز بازرگان

گذرگاه مرزی بازرگان یا مرز بازرگان از مهمترین نقاط گمرک ایران است. و در فاصلهٔ یک کیلومتری شهر بازرگان واقع در شهرستان ماکو در استان استان آذربایجان غربی قرار دارد.

این گمرک در سال ۱۳۰۵ ساخته شده است که تنها مرز ۲۴ ساعته و بین‌المللی مابین ایران و ترکیه می‌باشد نام این گذرگاه از طرف کشور ترکیه مرز گوربولاغ می‌باشد.

مواردی که شاید لازم داشته باشید:

حمل بار به مهاباد 


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375