برای حمل بار به سمنان شرکت اول بار مطمئن ترین و منصف ترین باربری به سمنان از مبدا تهران است. شرکت اول بار متخصص ارسال بار به سمنان از تمامی نقاط تهران است.

باربری اول بار یکی از تخصصی ترین و قدیمی ترین باربری های تهران است. حمل اثاثیه منزل به سمنان از تهران و شهرستان های تهران با کارگران مجرب برای خدمات اسباب کشی منزل شما در خدمت شما هستیم با شرکت اول بار تماس بگیرید.

 

حمل-بار-به-سمنان

 

باربری ارزان قیمت برای حمل بار به سمنان

هزینه باربری به سمنان به دلیل متغیر بودن کرایه ها در هرروز ثابت نمی باشد و نرخ کرایه به صورت روزانه بروز میگردد.

اگر قصد اطلاع از قیمت روز باربری از تهران به سمنان را دارید با کارشناسان شرکت اول بار تماس بگیرید. تا شما را در این خصوص راهنمایی کنند اول بار کمترین کرایه را به شما پیشنهاد می دهد.

باربری به سمنان با کامیون های مختلف

اول بار انواع کامیون ها را برای حمل بار از تهران به سمنان در اختیار شما قرار می دهد. حمل انواع بارهای سبک و سنگین از تهران به تمام استان ها، حمل انواع بار های صنعتی و تجاری، حمل بارهای ترافیکی کامیون های ما با توجه به وزن بار، نوع بار و همچنین حجم بار تعیین می شوند.

برای تعیین ماشین متناسب با نوع بار خود با ما تماس بگیرید تا راهنمایی لازم انجام شود.

باربری به سمنان با کامیون 10 تن

ارسال بار های سنگین با طول 5/80 با کامیون های تک یا 6چرخ.

حمل بار با کامیون 15 تن به سمنان

حمل بارهای سنگین با کامیون های 15 تن را به اول بار بسپارید. اول بار آماده خدمات حمل و نقل بین شهری می باشد و خدمات خود را با کمترین نرخ کرایه به شما ارائه می دهد.

حمل بار با خاور معمولی یا مسقف به سمنان

خاور های شرکت اول بار به سه نوع مسقف ، بغل بازشو ، روباز تقسیم می شود. خاور مسقف برای حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی بهترین نوع خودرو باربری می باشد.

ماشین خاور روباز برای حمل بارهای 3 تا 4 تن مناسب می باشد.

حمل بار به سمنان با تعهدات مالی و بیمه نامه معتبر

شرکت اول بار برای حمل بار به سمنان به صورت ایمن و سلامت کامل بیمه نامه تنظیم میکند. بیمه نامه اول بار کلیه حوادثی که ممکن است بار را تهدید کند در برمی گیرید.

بیمه رایگان تا سقف 30 میلیون تومان از خدمات شرکت اول بار می باشد. داشتن بیمه برای باربری امری ضروری است با بیمه برای باربری دیگر نگران هزینه های غیر منتظره نباشید.

با بارنامه نگران پیگیری و رصد کردن بار خود هنگام باربری نباشید. با بارنامه قانونی تمام موارد با جزئیات ذکر می شود.

مشاوره حرفه ای و رایگان برای حمل بار به سمنان 

مشاوران شرکت اول بار به صورت حرفه ای با اطلاعات کامل آماده ارائه انواع مشاوره های تخصصی در خصوص ارسال بار از تهران به سمنان می باشد.

مشاوران اول بار در کمترین زمان کمترین هزینه را به شما ارائه می دهند. ما خدمات باربری خود را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار میدهیم.

ثبت سفارش و راهنمایی باربری به سمنان

برای ثبت سفارش آنلاین برای باربری به سمنان میتوانید به کارشناسان ثبت از طریق تلگرام و یا واتساپ پیام دهید.

با شماره های شرکت اول بار تماس بگیرید. تا سفارش خود را برای هر روزی از هفته ثبت کنید. رضایت شما عزیزان افتخار شرکت اول بار است.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375