باربری اول بار متخصص در حمل بار به رشت از مبدا تهران و شهرک های صنعتی پایتخت است. انواع بار در کم ترین زمان ممکن توسط مناسب ترین خودروهای حمل انتقال داده می شوند.

حمل بار به رشت از شمال، جنوب، مرکز، شرق و غرب تهران انجام می شود. مهم نیست محل بارگیری در چه نقطه ای از تهران است ما برای شما انجام می دهیم:

ما در باربری به رشت کامل ترین بیمه نامه را برای شما صادر می کنیم تا خسارت احتمالی قابل جبران باشد.

کمترین کرایه حمل را با بهترین خدمات باربری پرداخت می کنید و مجهزترین خودروها برای ارسال بار انتخاب می شوند. به ما اعتماد کنید تا بهترین ها را برای شما انجام دهیم.

حمل-بار-به-رشت

ارزان ترین باربری حمل بار به رشت

باربری اول بار یک باربری با سابقه در پایتخت ایران است که سالها فعالیت در حوزه حمل و نقل دارد. ما یکی از باربری های منصف برای حمل بار به رشت هستیم که از تعرفه های مصوبه پیروی می کنیم.

ما تخفیفات بسیار خوبی را ارائه می دهیم که می توانید همواره از آن بهره مند شوید. باربری تهران رشت با انواع خودروهای حمل انجام می شود که مناسب با بار انتخاب می شوند.

خدمات ما به صورت دربستی است که در کمترین و کوتاه ترین زمان انجام می شود. ما همه روزه برای ارائه خدمات باربری آماده ایم و مشاوره رایگان نیز ارائه می دهیم.

حمل بار به رشت با بیمه نامه معتبر

ما برای شما بیمه نامه کاملی را در نظر داریم که تا حداکثر سقف تعهدات را در بر می گیرد. اگر از زمان بارگیری تا تخلیه خسارتی به بار وارد شد می توانید با بیمه نامه به باربری یا شرکت بیمه مراجعه کنید.

در صورت صحت ادعا بیمه تا سقف تعهدات مندرج در قرارداد اقدام به تامین خسارت می کند. باربری اول بار با انتخاب بیمه نامه معتبر باربری به رشت را تضمین شده انجام می دهد.

ما تلاش داریم تا محموله و کالا در سلامت کامل از تهران به محل تخلیه در رشت برسد.

حمل بار به رشت با انواع ماشین

ما برای حمل انواع بار از خودروهایی که وزن و حجم بار را پوشش دهد استفاده می کنیم. مثلا اگر بار شما 2 تن باشد می توانید بنا بر شرایط از نیسان یا خاور استفاده کنید.

اگر بارتان تا 4 تن است انواع خاور به کار گرفته می شود. باری که وزن آن 10 تن است با 6 چرخ و اگر 15 تن است با 10 چرخ ارسال می شود.

محموله هایی که 15 تن به بالا و تا 24 تن است با انواع تریلی جابه جا میشوند. علاوه بر وزن حجم بار نیز باید مورد توجه قرار بگیرد مثلا ممکن است باری 10 تن باشد ولی از نظر حجمی نتوان آن را با تک انتقال داد.

مثلا شکل خاصی ندارد یا ارتفاع آن از 2.5 بیشتر است که باید با تریلی کفی ارسال شود. خودروهای باربری اول بار برای ارسال بار به رشت عبارتند از:

برای دریافت اطلاعات بیشتر بهتر است با کارشناسان حمل بار به رشت تماس بگیرید.

حمل بار به رشت با نیسان

ارسال انواع بار از تهران به رشت با نیسان امکان پذیر است به شرطی که محموله و کالا 2 تن وزن داشته باشد.

حمل بار به رشت با ارزان ترین تعرفه باربری و بهترین کیفیت خدمات ارائه می شود. باربری به رشت در کوتاه ترین زمان توسط کادری مجرب و متخصص انجام می شود.

حمل بار به رشت با خاور

خدمات حمل بار به رشت با خاور با کمترین تعرفه انجام می شود. ارسال در سریع ترین زمان ممکن توسط کادر متخصص در اول بار ارائه می گردد.

برای ثبت سفارش مشخصات بار خود را به ما اعلام کنید تا اقدامات لازم را برای شما انجام دهیم. خاور تهران رشت با بارنامه دولتی در اختیار شما قرار می گیرد.

حمل بار به رشت با تک

ارسال بارهای 10 تنی از تهران به رشت با تک انجام می شود. این خودرو می تواند انواع محموله ها را از تهران به رشت حمل کند و محدودیتی ندارد.

کرایه تک توسط کارشناسان محاسبه می گردد و به شما اعلام می شود. کلیه خدمات با کیفیت بالا ارائه می شود و کمترین کرایه دریافت می گردد.

باربری تخصصی تهران رشت را از اول بار بخواهید که سابقه طولانی در این حوزه دارد.

حمل بار به رشت با جفت 

جفت می تواند انواع بار را تا 15 تن از تهران به رشت ارسال کند. خودروی جفت می تواند در باربری شهری و بین شهری به کار گرفته شود.

کرایه جفت متناسب با مصوبات اتحادیه باربری مورد محاسبه قرار می گیرد و بیمه نامه و بارنامه دولتی نیز صادر می گردد.

هم اکنون برای ثبت سفارش باربری تهران رشت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

حمل بار به رشت با کفی

تریلی کفی توانایی حمل بارهای سنگین را از تهران به رشت دارد. کفی می تواند 15 تا 23 تن بار را جابه جا کند و انواع بار قابل انتقال با این خودروی باربری است.

برای آگاهی از هزینه حمل بار به رشت با کفی فقط کافی است با کادر اول بار تماس بگیرید.

حمل بار به رشت با لبه دار

تریلی لبه دار نوعی از تریلی است که دارای دیواره است و مناسب برای حمل بارهای بسته بندی شده است.

لبه یا بغلدار می تواند بارهایی که وزن آن تا 23 تن است را انتقال دهد. از تریلی لبه برای ارسال بار شهری و بین شهری استفاده میشود.

حمل-بار-با-انواع-ماشین-های-حمل-بار 

بارنامه دولتی حمل بار به رشت

همان طور که می دانید بارنامه یک سند رسمی است که باربری ها از طرف وزارت راهداری ملزم به صدور آن در باربری بین شهری هستند.

انتقال بار به رشت از تهران باربری بین شهری محسوب می شود و بارنامه الزامی است. در بارنامه قید شده چه باری با چه وزن و حجمی از کجای تهران به کجای رشت با چه خودرویی و برای چه شخص حقیقی یا حقوقی در حال انتقال است.

بارنامه به عبارت دیگر سند مالکیتی صاحب بار است و جهت پیگیری روند باربری ضروری است. ما برای باربری تهران رشت بارنامه دولتی و دیگر مجوزهای لازم را صادر می کنیم تا روال حمل تسهیل یابد.

باربری انواع بار به رشت

حمل و جا به جایی انواع بار از مبدا تهران و حومه به صورت دربست توسط باربری اول بار انجام می شود. ما در طول سال های فعالیت خود بارهای زیاد و متنوعی را به رشت ارسال کرده ایم.

ما با دسترسی به خودروهای باربری مناسب به راحتی هر باری را از تهران به رشت انتقال می دهیم. نمونه ای از بارهایی که تاکنون در ارسال بار به رشت جابه جا کرده ایم.

برای اطلاع از هزینه های باربری به رشت با کارشناسان اول بار تماس حاصل فرمائید و با دادن اطلاعات لازم خدمات باربری را دریافت کنید.

حمل بار دربستی به رشت

برای ارسال بار به رشت می توان از روش خرده بار و دربستی استفاده کنید. تفاوت این دو روش در این است که حجم بار و وزن آن متفاوت است.

در روش خرده ماشین حجم ماشین حمل پر نمیشود و باید چند بار با خودرو از تهران به رشت انتقال داده شود. در باربری دربستی به رشت مثلا یک تریلر مناسب با بار اقدام به ارسال بار می کند.

ما در مجموعه میثم لواسان ارزان ترین تعرفه باربری را برای ارسال بار دربستی مطلبه می کنیم. بیمه نامه کامل و معتبر ارائه داده می شود تا با خاطری آسوده باربری را با اول بار تجربه کنید.

حمل اثاثیه منزل به رشت

یکی از خدمات اول بار ارسال اثاثیه منزل از تهران به رشت است. ما با مجهزترین مسقف ها اسباب منزل و اداری شما را از تهران به رشت انتقال می دهیم.

ما با ارزان ترین کرایه بهترین خدمات را ارائه می دهیم و بیمه نامه و بارنامه الکترونیکی صادر می کنیم تا خودرو هر چه سریع تر به مقصد برود.

اگر به دنبال باربری خوب برای جابه جایی اثاثیه منزل به رشت هستید با ما در تماس باشید.

در حمل بار به رشت چه بار هایی ارسال می کنید؟

ما در حمل بار به رشت انواع بار از قبیل پالت - آهن - کرکره - لوله 6 متری - خوراکی - پروفیل - در و پنجره - بشکه - لوازم اداری - اثاث منزل - فلزات - کف پوش - دیوار پوش و... ارسال می کنیم.

انواع خودرو های حمل بار به رشت چیست؟

ما برای حمل بار به رشت از خودرو های نیسان - 911 - 808 - 608 - مسقف - روباز - کفی - لبه دار - ترانزیت و نیسان استفاده می کنیم که متناسب با بار شما یکی از این خودرو ها را انتخاب می کنیم.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375