اول بار متخصص در حمل بار به ایلام می باشد. اول بار برای ارسال بار از تهران و حومه تهران به شهرستان ایلام ارائه دهنده ارزنده ترین خدمات باربری است. باربری اول بار برای باربری از تهران به ایلام بار شما را با کم ترین تعرفه باربری به مقصد می رساند. حمل بار به شهرستان ایلام را با ارزان ترین تعرفه باربری، جا به جایی با صرفه ای را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

 

 

حمل-بار-به-ایلام

حمل بار به ایلام

 

حمل بار به ایلام با ارزان ترین کرایه

اول بار برای باربری از تهران به ایلام ارائه دهنده ارزانترین تعرفه باربری می باشد. خدمات باربری اول بار به صورت اسنپ باری  می باشد اسنپ باری به معنای یافتن ارزان ترین تعرفه می باشد. اول بار به عنوان ارزان ترین باربری تهران به شهرستان ایلام بهترین خدمات باربری را با ارزان ترین نرخ کرایه به مشتریان عزیز اراده می نماید.

 

تعیین نرخ کرایه های باربری در تهران به نسبت حضور کامیون در تهران تعیین می گردد. نرخ کرایه های باربری علاوه بر حضور کامیون به عوامل متعددی بستگی دارد. برای کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با نرخ کرایه حمل بار به ایلام با کارشناسان باربری اول بار تماس بگیرید.

حمل بار به ایلام

حمل بار به ایلام

 

ارسال بار از تمام نقاط تهران و حومه به ایلام

ارسال بار از مناطقی نظیر: آزادگان، تهرانپارس، صادقیه، ستارخان، شهرک غرب، شمیرانات. به شهرستان ایلام را باربری اول بار با کمترین تعرفه باربری به مشتریان عزیز ارائه می نماید. حمل بار از تمام شهرک های صنعتی تهران اعم از: شورآباد، شمس آباد، خلازیر، شادآباد، آهن مکان، عباس آباد و… در باربری اول بار انجام می شود.

 

بیمه رایگان حمل بار به ایلام

اول بار برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد اول بار ارائه دهنده معتبرترین بیمه نامه می باشد. بیمه نامه معتبر باربری بین شهری را از ما دریافت نمایید هزینه بیمه نامه براساس ارزش بار تعیین می گردد.

 

حمل بار به ایلام تریلی 

اول بار برای ارسال بار از تهران به ایلام ارائه دهنده انواع تریلی می باشد برای باربری بار با انواع تریلی با ارزان ترین تعرفه باربری با اول بار تماس حاصل فرمایید.

 

 

حمل همه نوع بار و کالا تا ظرفیت 23 تن با تریلی را به اول بار بسپارید حمل بار با تریلی در باربری اول بار با ارزان ترین تعرفه باربری به مشتریان عزیز ارائه داده می شود. برای مطالعه در رابطه با این تریلی ها به مقاله حمل بار از تهران به ایلام با تریلی مراجعه نمایید.

 

حمل-بار-با-تریلی-به-ایلام

حمل بار به ایلام

 

حمل بار به ایلام با کامیون

اول بار علاوه بر تریلی ارائه دهنده انواع کامیون می باشد. حمل بار با انواع کامیون به ایلام در باربری اول بار با ارزان ترین تعرفه در کمترین زمان ممکن به مشتریان عزیز ارائه داده می شود. ارسال همه نوع بار تا ظرفیت 10تن با کامیون تک و 15 تن با کامیون جفت با نازل ترین قیمت ها به مشتریان عزیز ارائه می شود.

 

حمل-اثاثیه-به-ایلام

حمل بار به ایلام

 

حمل بار به ایلام با خاور

اولین بار ارائه دهنده بهترین خدمات حمل بار از تهران به ایلام با خاور است. خاور برای جابجایی بارهای چهار تونی استفاده می‌شود و این خودرو مناسب حمل بار شهری و بین شهری است. کرایه خاور تا حد زیادی بستگی به وزن بار و طول مسیر دارد.

 

کل بار شما در باربری تهران ایلام با خاور بیمه می شود تا اگر خسارتی از زمان بارگیری تا تخلیه به کالا و محموله وارد شد می توانید با مراجعه به شرکت باربری و یا بیمه برای جبران خسارت وارده اقدام کنید. بهترین خدمات را در سریع ترین زمان برای شما انجام می دهیم فقط کافی سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان اقدامات لازم را برای شما انجام دهند.

 

حمل بار به ایلام به نیسان

نیسان از پرکاربردترین خودروهای حمل بار تهران به شهرستان ایلام است. با ارزانترین کرایه مجهزترین نیسان باربری را برای انتقال بار از سراسر تهران و حومه به ایلام در اختیار شما قرار می دهیم. نیسان هیچگونه محدودیت تردد این دارد و می‌تواند در حمل بار شهری و بین‌شهری مورد استفاده قرار بگیرد.

 

کرایه نیسان ارزان تر از خاور و دیگر کامیون های حمل است به همین دلیل بیشتر مورد توجه صاحبان بار قرار می‌گیرد نیسان می تواند تا دو تن بار را از تهران به شهرستان انتقال دهد و هر نوع باری با این خودرو قابل ارسال است. هر روزه می توانید از خدمات ویژه ما با تخفیفات بهره مند شوید. اول بار مجهزترین نیسان تهران ایلام را برای شما فراهم می کند تا روند حمل بار شما تسریع و تسهیل یابد.

 

حمل اثاثیه به ایلام از تهران

شرکت حمل و نقل اول بار ارائه دهنده مناسب ترین خاورها برای حمل اثاث می باشد. ارسال بار و اثاثیه منزل به ایلام یکی از تخصص های باربری اول بار می باشد. جهت حمل اثاثیه منزل از تهران به ایلام معمولا از خاورهای مسقف یا روباز استفاده می شود. خاور مسقف به دلیل پوشیده بودن از اثاثیه در مقابل عوامل بیرونی محافظت می نماید.

 

خاورهای مسقف دارای پتو مناسب ترین خاور برای حمل اثاث منزل و جهیزیه می باشند. برای استعلام نرخ کرایه های خاور مسقف و روباز برای حمل اثاثیه با کارشناسان اول بار تماس حاصل فرمایید.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375