اول بار ارائه دهنده خدمات حمل بار به اهر در کمترین زمان ممکن است. ما با نازل ترین تعرفه باربری تهران به اهر را انجام میدهیم.

بیمه نامه اول بار برای ارسال بار به اهر بیمه قانون تجارت ایران با سقف حداکثری تعهدات است. برای انجام باربری دربستی تهران اهر با ما در این مقاله همراه باشید.

خدمات اول بار تخصصی و ویژه ارائه داده میشود و می توانید از تخفیفات ما بهره مند شوید. با تماس می توانید سفارش خود را ثبت کنید تا کارشناسان کلیه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

هزینه حمل بار به اهر

برای آگاهی از نرخ حمل به اهر باید تمام علل موثر را مورد بررسی قرار دهید. مهم ترین عامل بار است که باید مشخص شود چه وزن و حجمی دارد.

متناسب با بار نوع خودروی حمل بار به اهر مشخص میشود و می توان کرایه را اعلام کرد. زیرا هر خودرویی برای حمل بار تا وزن مشخصی طراحی شده است و ظرفیت معینی دارد.

مسافتی که از تهران برای اهر طی میشود نیز در نرخ باربری موثر است. فصل باربری، وضعیت اقتصادی و موارد بسیار دیگری در تعیین تعرفه حمل بار دخیل هستند که باید به آن ها نیز توجه کرد.

محاسبه هزینه حمل بار به اهر از وظایف کادر باربری اول بار است که آموزش دیده و آگاه از مسائل روز هستند. با یک تماس می توانید نرخ دقیق باربری را استعلام کنید.

نیسان تهران اهر

برای حمل بار تا وزن 2 تن نیسان بسیار گزینه مناسبی است. نیسان سرعت بالایی دارد و در کمترین زمان باربری به اهر را انجام می دهد.

در باربری شهری و بین شهری می توان انواع بار را با نیسان انتقال داد.

خاور تهران اهر

بارهایی که تا 4 تن وزن دارند را می توان با خاور از تهران به اهر ارسال کرد. خاور تهران اهر مناسب برای جابه جایی هر نوع بار است و محدودیتی وجود ندارد.

خاور انواع مختلفی دارد که پر کاربرد ترین آن ها عبارتند از:

کفی تهران اهر

تریلی کفی خودروی باربری تهران به اهر تا تناژ 23 تن است. کفی مناسب برای ارسال بارهای با ارتفاع زیاد است.

این خودرو دیواره ندارد و برای جابه جایی بارهای بسته بندی اصلا مناسب نیست زیرا قادر به مهار آن نمی باشد.

لبه دار تهران اهر

تریلی لبه دار دارای دیواره است و می توان بارهایی که درکارتن یا جعبه قرار دارند را با این خودرو انتقال داد. لبه ظرفیت جابه جایی بار تا 23 تن را دارد و در باربری داخلی و خارجی کاربردی است.

ترانزیت تهران اهر

تریلی ترانزیت مسقف چادری است که برای ارسال بارهای مهم و حساس به اهر کاربرد دارد. ترانزیت تهران اهر قابلیت جابه جایی بار تا 24 تن را دارد.

تک تهران اهر

خودروی تک توانایی حمل بار تا 10 تن را دارد و می توان هر باری را با تک از تهران به اهر انتقال داد. تک یا همان 6 چرخ مناسب باربری شهری و بین شهری است.

جفت تهران اهر

کامیون جفت می تواند هر نوع باری را تا 15 تن از تهران به اهر انتقال دهد. جفت تهران اهر با مناسب ترین کرایه برای شما فراهم میشود.

مسقف تهران اهر

خودروی مسقف نوعی کامیون است که دارای سقف پارچه ای یا فلزی است. مسقف تهران اهر برای حمل اثاثیه بسیار مناسب است زیرا به دلیل داشتن سقف از بار در برابر بارش و باد مراقبت می کند.

روباز تهران اهر

کامیون روباز سقف ندارد و اصولا برای حمل بارهای غیرمهم مورد استفاده قرار می گیرد.

حمل بار دربستی به اهر

ار سال بار از تهران به اهر به صورت دربستی انجام میشود. خودروی باربری مناسب با وزن و حجم بار شما انتخاب میشود و به طور اختصاصی محموله انتقال داده میشود.

حمل بار دربستی به اهر با نازل ترین نرخ باربری با بیمه نامه کامل و معتبر انجام میشود. کافی است سفارش حمل بار به اهر خود را ثبت کنید تا کارشناسان اقدامات لازم را برای شما انجام دهند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات باربری به تبریز به مقاله زیر مراجعه کنید:

حمل بار دربستی از تهران به اهر

ارسال بار از تهران به اهر فقط به صورت دربستی انجام میشود. به این صورت که وزن بار شما حچم یک خودروی باربری را پر می کند و اختصاصی محموله شما را انتقال می دهد. کرایه حمل بار به اهر به صورت دربستی مناسب با وزن بار مشخص می شود و نمی توان نرخ دقیقی داد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های ما تماس گرفته و از کارشناسان درخواست مشاوره کنید. اول بار در سریع ترین زمان ممکن با ارزان ترین تعرفه باربری تهران اهر را ارائه می دهد.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375