اول بار متخصص در حمل بار با کامیون جفت می باشد. اگر قصد حمل بار از تهران به شهرستان را دارید با باربری اول بار تماس حاصل فرمایید.

ارزان ترین نرخ کرایه را جهت حمل بار از تهران به شهرستان را از باربری اول بار بخواهید. شرکت حمل و نقل اول بار بار شما را به صورت حمل بار دربستی به شما ارائه می دهد. 

خدمات رسانی باربری اول بار به صورت اسنپ بار میباشد. اسنپ بار به معنای یافتن ارزان ترین نرخ کرایه جهت حمل بار با کامیون جفت می باشد. 

اول بار برای باربری از تمامی مناطق تهران به شهرستان با کامیون جفت خدمات خود را با کمترین نرخ کرایه به مشتریان خود ارائه می دهد. 

حمل بار با کامیون جفت با ارزان ترین تعرفه

همان طور که گفته شد اول بار به عنوان ارزان ترین باربری میباشد در سطح کشور در حال فعالیت می باشد.

همان طور که در مطالب فوق ذکر شد خدمات رسانی باربری اول بار به صورت اسنپ بار میباشد و سعی در ارائه کمترین نرخ کرایه به مشتاریان خود را دارد. 

کامیون های جفت همان طور که در مقاله حمل بار بین شهری ذکر کردیم ظرفیت حمل بار این کامیون تا سقف 15 تن می باشد.

با توجه به این مورد که هزینه های یک باربری معیار مناسبی برای سنجش کیفیت نمی باشد. کم بودن هزینه های باربری اول بار دلیل بر بی کیفیت بودن باربری ما نمی باشد. 

این ضمانت را به مشتریان خود خواهیم داد تا با کمترین هزینه بهترین خدمات باربری را به مشتریان خود ارائه می دهد.

اگر قصد حمل بار با کامیون جفت را دارید با باربری اول بار تماس بگیرید.

خدمات بیمه نامه باربری با کامیون جفت 

بیمه نامه باربری اول بار از معتبر ترین بیمه نامه ها میباشد.  باربری اول بار به صورت جامع و کامل بار شما را تحت پوشش بیمه قرار می دهد. 

بیمه نامه باربری اول بار بیمه ایران میباشد. که این امکان را به مشتریان خود داده تا با پرداخت هزینه ای مازاد بر بیمه نامه اصلی بار شما صاحبین بار پوشش دهی بیشتری را به بار شما ارائه می دهند. 

اول بار جهت کسب رضایت مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه نامه قرار می دهد. 

هزینه بیمه نامه باربری ها بسته به ارزش ریالی بار شما بستگی دارد. طریقه محاسبه بیمه نامه کامیون های باربری ها به شرح زیر می باشد.

به ازای هر 10میلیون تومان مبلغ 3000 تومان از شما صاحبین بار اخذ می گردد. الزام وجود بیمه نامه و توضیحات مرتبط با بیمه را در مقاله ای به صورت مجزا در مقاله حمل بار با بیمه توضیح داده شده است.

کامیون جفت باربری به شهرستان

کامیون جفت باربری اول بار برای باربری به شهرستان با صرف کمترین زمان ممکن خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می دهند.

برای باربری به شهرستان با کامیون جفت صاحبن بار باید حدالامکان یک روز قبل با باربری اول بار تماس حاصل فرمایید. همان طور که گفته شد خدمات رسانی باربری اول بار به صورت اسنپ بار می باشد. 

ارسال خودرو برای باربری با کامیون جفت از تهران به شهرستان با کمترین نرخ کرایه از باربری اول بار دریافت کنید.

تعرفه باربری به شهرستان با کامیون جفت

تعین نرخ کرایه در باربری ها به نسبت حضور خودرو در تهران تعیین می گردد. در یک بازه زمانی به نسبت حضور کامیون در تهران نرخ کرایه های باربری در تهران به نسب قبل کاهش می یابد.

اما درصورتی که کامیون در تهران به سختی یافت شود کرایه به نسبت افزایش میابد. محاسبه نرخ کرایه های کامیون های جفت به صورت بروز محاسبه می گردد.

در صورتی که شما صاحبین بار چند روز قبل از بارگیری استعلام نرخ کرایه را انجام دهید باید مبلغ را با یک تلورانس 5الی 10در صد در نظر داشته باشید. تلورانس در بین باربری ها 5 الی 10 درصد به صورت ثابت می باشد. 

جهت کسب اطلاعات بروز در رابطه با کرایه های باربری کافی است با مشاورین باربری اول بار تماس حاصل فرمایید. مشاورین ما با داشتن اطلاعات کافی در زمینه های نرخ کرایه های کامیون دربستی جفت همراه شمات صاحبین بار میباشد.

حمل بار با کامیون جفت به شهرستان

اول بار هروزه بارهای زیادی را از تهران به شهرستان ها انتقال می دهد. ما از تهران بارگیری را انجام می دهیم و برای سرتاسر ایران ارسال داریم.

ارزان ترین تعرفه حمل با بهترین خدمات برای شما در نظر گرفته می شود. بیمه نامه معتبر قانون تجارت همراه با بارنامه دولتی ارائه می شود.

جفت تهران مشهد

کامیون جفت ظرفیت حمل بار تا 15 تن را داردو در حمل بار شهری و بین شهری به کار می رود. حمل بار به مشهد با جفت با تخفیفات ویژه ارائه میشود و مجهزترین ماشین های باربری در اختیار شما گذاشته می شود.

جفت تهران کرمان

حمل بار از تهران به کرمان با جفت در کوتاه زمان برای شما فراهم میشود. بیمه نامه معتبر برای بار شما صادر می شود. انواع بار از قبیل: آهن، مواد خام، چوب، پالت، لوله را می توان با جفت از تهران برای کرمان ارسال کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از نرخ باربری می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375