اسباب کشی از تهران به بندر امام خمینی، کرایه کامیون تهران به بندر امام، باربری بندرامام خمینی در تهران برای حمل بار از تهران به بندر امام خمینی راه های بسیاری وجود دارد.

طبق اظهار صاحب بار در زمان اعلام بار و کالا نوع ماشین بر حسب نوع کالا مشخص می گردد.

حمل-بار-از-تهران-به-بندر-امام-خمینی

بندر امام در جنوب ایران و در استان خوزستان می باشد که در فصل تابستان با کمبود کامیون و ماشین روبرو می شویم.

بر عکس در زمان خنک بودن هوا وضعیت ماشین برای ارسال بار از تهران به بندر امام خمینی بهتر می شود.

باربری اول بار با داشتن انواع ماشین های باری سبک و سنگین هر روز به صورت آنلاین با کمترین کرایه کار حمل و ارسال بار از تهران به بندرامام خمینی را انجام می دهد.

باربری تهران به بندر امام خمینی

هر صاحب بار برای اینکه بار و یا کالای خود را از تهران به بندر امام خمینی حمل کند به دنبال باربری مطمئن و ارزان در تهران می باشد.

باربری اول بار با داشتن انواع کامیون و تریلی های کفی و بغلدار هر روز به صورت دربستی و بدون دخالت دلالان و واسطه ها کار ارسال بار از تهران به بندر امام خمینی را با بهترین خدمات و با صدور بارنامه ی دولتی تمبر دار و بیمه نامه بسیار عالی و مطمئن انجام می دهد.

کامیون تهران به بندر امام خمینی

برای ارسال بار از تهران به بندر امام خمینی می توانیم از انواع کامیون های سبک و سنگین استفاده کنیم. کامیون های سبک معمولا به خاورهای اطاقداری گفته می شود که حداکثر می توانند 3تن بار حمل کنند.

برای حمل اثاث منزل و لوازم اداری هم می توانیم ازخاورمسقف تهران به بندرامام خمینی استفاده کنیم. خاور مسقف بهترین گزینه برای اسباب کشی و جابجائی کالاهای اداری بیشتر مورد استفاده است.

چنانچه بخاهیم از بارهایی با ظرفیت 22تن و طول بار 12 متر و عرض 2/40 تا 2/5 متر می توانیم از انواع تریلی های کفی یا بغلدار برای ارسال بار از تهران به بندر امام خمینی استفاده کنیم.

ماشین مناسب اثاث کشی به بندر امام خمینی 

بهترین انتخاب برای اثاث کشی از تهران به بندر امام خمینی استفاده از خاورهای مسقف یا خاور کانتینردار می باشد.

خاور مسقف چادری با دیواره های چوبی و ستون فلزی می باشد که اکثرا برای حمل لوازم اداری و اثاث منزل استفاده می شود.

یک مزیت که این خاور دارد این است که با بالا زدن یک طرف چادر و باز کردن درب کنار اطاق می شود از کنار اطاق هم گاهی بارگیری کرد.

ولی در خاور های کانتیردار فلزی فقط می شود از درب عقب کار حمل و نقل اثاث منزل و لوازم اداری را از تهران به بندر امام خمنی به راحتی و با تضمین 100% انجام دهیم.

تعرفه کرایه حمل بار از تهران به بندر امام خمینی

لازم به توضیح است که ارسال بار از تهران به بندر امام خمینی در فصل تابستان کمی دشوار می شود و با افزایش کرایه روبرو می شویم.

مشاورین اول بار در موضوعات زیر می توانند به شما مشاوره دهند:


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375