اول بار با سابقه طولانی و مستمر برای حمل اثاث منزل به بیرجند آماده همکاری با شما می باشد. بارهای خود را میتوانید به واسطه اول بار از مبدا تهران و حومه با کرایه ای رقابتی به شهرستان ها حمل کنید.

اول بار با کرایه ای متناسب با بودجه شما آماده همکاری جهت حمل اثاثیه به بیرجند می باشد. اول بار پیشرو در حمل بار به بیرجند و حمل اثاث به بیرجند است. برای حمل انواع بار های اعم از اثاث منزل و سایر بار های سبک و سنگین آماده برای ارسال کامیون و نیسان با قیمت ارزان و اقتصادی به شما می باشد.

باربری اول بار اثاثیه شما را به صورت حمل بار دربستی به بیرجند ارسال می کند. اول بار برای حمل اثاثیه منزل خاور های مسقف و خاور های اتاق دار مجهز به پتو را در اختیارتان قرار خواهد داد.

سامانه حمل بار اول بار راهیست سریع و آسان برای جابه جایی اثاث منزل به بیرجند که به صورت تخصصی خدمات ارائه می دهد.

 

حمل-اثاث-منزل-به-بیرجند

حمل اثاث منزل به بیرجند با کرایه مناسب

اول بار با کرایه و تعرفه های ارزان برای حمل بار آماده ارسال انواع خاور های مسقف و اتاقدار مجهز به پتو می باشد. از آنجا که نرخ کرایه ثابت و مصوبی باری حمل بار بین شهری وجود ندارد. حمل بار خود را با کمترین نرخ کرایه و کامل ترین خدمات از اول بار بخواهید.

ارزان بودن باربری اول بار دلیل بر بی کیفیت بودن باربری اول بار می باشد این تضمیین را به مشتریان عزیزخواهیم داد تا با ارزان ترین نرخ کرایه بهترین خدمات باربری را به مشتریان عزیز ارائه خواهیم داد.

تعیین نرخ کرایه های باربری به آمل به صورت ثابت قابل تعیین نمی باشد. میتوانید برای استعلام کرایه با ما تماس بگیرید. اول بار کمترین کرایه حمل بار به بیرجند را در اختیارتان قرار میدهد.

شرکت حمل و نقل اول بار با کمترین تعرفه باربری و کاملترین خدمات آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

استعلام کرایه حمل اثاث منزل به بیرجند 

با اول بار تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید. تا شما را برای حمل اثاث به بیرجند راهنمایی کنند. و اطلاعات کافی برای انجام امور باربری و حمل و نقل را در اختیارتان قرار دهد.

کارشناسان حمل اول بار به صورت همه روزه و برخط و آنلاین آماده خدمت رسانی به شما صاحبین بار عزیز می باشند.  تعرفه حمل بار از تهران به شهرستان بیرجند را میتوانید. از طریق تماس با اول بار در کمتر از چند دقیقه استعلام بگیرید.

 

استعلام-کرایه-حمل-اثاث-منزل-به-بیرجند 

 

بیمه رایگان به بیرجند

شرکت حمل و نقل اول بار برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار می دهد.

تمامی بار های ارسالی از اول بار تحت پوشش کامل بیمه ایران بوده و بیمه نامه معتبر برای صاحب بار فرستاده می شود. حمل بار از تهران به شهرستان بیرجند تحت پوشش بیمه حداکثری به شما عزیزان ارائه میشود.

مشاوران و کارشناسان اول بار با پاسخگویی و پشتیبانی بار شما را از لحظه بارگیری و به مقصد رسیدن و تحویل بار به صورت لحظه ای پیگیری خواهند کرد.

حمل بار با بیمه معتبر را از اول بار بخواهید. برای بارگیری و انتقال بار با کامیون و نیسان می توانید از نیرو های آموزش دیده نیز استفاده کنید تا بارتان را مخصوصا بار هایی که دارای حساسیت بیشتری هستند، مانند اثاث منزل بارگیری نمایند.

برای تماس می توانید با شماره های شرکت اول بار و یا از طریق نرم افزار پیام رسان واتس آپ با ما در ارتباط باشید.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375