حمل اثاثیه منزل به لنگرود با کارگران ماهر در شرکت اول بار باربری اول بار متخصص ارسال بارهای حساس از تهران به تمام نقاط کشور است.

حمل اثاثیه منزل به لنگرود به صورت کاملا حرفه ای و با امنیت کامل انجام می شود. جهت حمل اثاثیه منزل با نیروهای کار بلد و انواع کامیون های مسقف و روباز باربری اول بار در خدمت شما مشتریان عزیز است.

 

حمل-اثاثیه-منزل-به-لنگرود

 

حمل اثاثیه منزل به لنگرود از تهران

 باربری انواع مبلمان ، اثاثیه منزل ، جهیزیه عروس و کالا های دیگر امری کاملا تخصصی و حرفه ای می باشد. ما با تخصص خود در این پروسه، حمل اثاثیه و اسباب کشی شما عزیزان را بسیار راحت تر می کنیم.

قدم اول در باربری استفاده از پرسنل مجرب و حرفه ای در حمل اثاثیه و چیدمان آن در کامیون می باشد. تمامی لوازم منزل شما در کامیون های مخصوص اسباب کشی توسط پتو پوشش داده می شود.

آسیب دیدگی وسایل منزل شما در شرکت حمل و نقل اول بار تقریبا 0 درصد است.

حمل انواع اثاثیه منزل به لنگرود

هر نوع اسباب و لوازم شما را از تهران برای لنگرود انتقال می دهیم. ما مناسب ترین خودروی حمل اثاث را برای شما با کرایه ارزان فراهم می کنیم.

خدمات اول بار برای ارسال اسباب و لوازم منزل به لنگرود کاملا تخصصی همراه با بیمه نامه معتبر قانون تجارت ارائه می گردد.

حمل اثاثیه منزل به لنگرود با بیمه رایگان و معتبر

شرکت اول بار اثاثیه منزل شما را تا 30 میلیون تومان بیمه رایگان می کند. تمامی حمل بارهای شرکت ما تحت پوشش کامل بیمه انجام می شود.

بیمه ما تمامی خسارت هایه احتمالی که ممکن است به بار شما وارد شود را پرداخت می کند. کلیه اسباب منزل بیمه می شود و در صورت ورود خسارت قیمت آن پرداخت می گردد.

بیمه نامه قانون تجارت ضامن سلامت اسباب منزل شما از تهران برای لنگرود است. هم اکنون برای ثبت سفارش تماس بگیرید و از تخفیفات ویژه باربری تهران لنگرود بهره مند شوید.

انواع خودرو حمل اثاث به لنگرود

باربری اول بار با داشتن انواع کامیون های سبک و سنگین آمادگی این را دارد. که اثاثیه شما و وسایل منزل شما را به بهترین نحو ممکن حمل کند.

کارگران ما آماده جابجایی وسایل منزل شما از تمام طبقات ساختمان محل سکونت با کمال دقت و ظرافت هستند تا کوچکترین آسیبی به اموال شما وارد نشود.

بهترین ماشین برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل برای شما خاور مسقف و یا نیسان است. شرکت ما هر روزه تعداد زیادی خاور مسقف برای حمل اثاث منزل به لنگرود و شهر های دیگر کشور می فرستد. حمل اثاثیه منزل در شهر تهران و اطراف تهران هم انجام می شود.

نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل به لنگرود

برای نرخ کرایه باربری باید وزن اثاث و حجم آن را در نظر بگیریم. ممکن است اثاث شما تیکه های کمتری باشد و تناژ پایین تری داشته باشد به همین دلیل کرایه برای شما کمتر می شود.

علاوه بر این کرایه در هر روز متفاوت است به همین خاطر کرایه حمل بار به لنگرود در همان روز باربری مشخص میشود.

برای دریافت اطلاعات راجع به کرایه دقیق باربری با شرکت اول بار تماس بگیرید. مشاوران قسمت حمل ما شما را در رابطه با نرخ کرایه روز آشنا میکنند و شما را در این مورد راهنمایی می کنند.

باربری اول بار ارزان ترین باربری در تهران است پس نگران کرایه برای حمل بار خود نباشید و با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش باربری اثاث به لنگرود

برای ثبت سفارش و درخواست کامیون از طریق واتساپ و تلگرام شرکت اول بار، با مشاوران ما در ارتباط باشید.  آنها سفارش شما را ثبت میکنند و قیمت دقیق را به شما ارائه می دهند.

و همچنین می توانید برای ثبت سفارش با شماره های شرکت اول بار تماس بگیرید تا سفارش خود را ثبت کنید. رضایت مشتریان عزیز راس کار ما است. برای اثاث کشی به شهرستان کمترین نرخ را بپردازید و بهترین خدمات را دریافت کنید.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375