اول بار در حمل اثاثیه( منزل،اداری،تجاری) با بهره گیری از بهترین امکانات به تمام نقاط کشور متخصص است.

سامانه حمل بار اینترنتی اول بار متخصص حمل اثاثیه اداری وتجاری و منزل به شهرستان از جمله خدمات تخصصی باربری اینترنتی اول بار می باشد که جهت رفاه بیشتر این خدمات را به شما ارائه میدهم.

این خدمت به یک نگاه شامل حمل بار از تهران به سایر شهرستان ها ( اتوبار داخلی تهران) و دیگر نقاط ایران است اول بار با توجه به نوع بار و کالای شما به ارائه ی سرویس مورد نظر شما میپردازد.

حمل اثاثیه با بیمه نامه 

اول بار حمل اثاثیه منزل را با بیمه نامه ای معتبر به مشتریان عزیز ارائه مینماید. حمل بار اثاث خود را به باربری اول بار بسپارید. بیمه نامه باربری اول بار بیمه ایران میباشد.

که این امکان را به مشتریان عزیز داده تا با پرداخت هزینه ای مازاد بر هزینه بیمه نامه اصلی پوشش دهی بار خود را افزایش داده و خدمات بیشتری را از ناوگان حمل بار بین شهری اول بار دریافت نمایید.

اول بار در جهت کسب رضایت مشتریان عزیز بار شما را تا سقف 30 میلیون تومان به صورت رایگان تحت پوشش بیمه قرار میدهد.

هزینه بیمه نامه باربری بر اساس ارزش بار تعین میگردد برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بیمه و هزینه های بیمه با کارشناسان باربری اول بار تماس حاصل نمایید و یا به مقاله باربری با بیمه مراجعه نمایید.

 حمل بار اثاث منزل با انواع خاور 

اول بار برای حمل اثاثیه( منزل،اداری،تجاری) از تهران به شهرستان ارائه دهنده ارزان ترین نرخ کرایه میباشد.

ارائه ارزان ترین نرخ کرایه به همراه ایمن ترین خاور های مسقف به مشتریان عزیز در باربری اول بار میباشد.

حمل اثاث منزل را با ارزان ترین باربری تهران تجربه نمایید باربری اول بار به عنوان ارزان ترین باربری تهران باربری کم هزینه ای را برای مشتریان خود فراهم میاورد.


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375