اثاث کشی از تهران به شهرستان

اثاث کشی از تهران به شهرستان و حمل اثاثیه منزل به تمامی نقاط کشور ، از جمله تخصص های باربری اول بار می باشد.

باربری اول بار با بیشترین سابقه در امر اثاث کشی از تهران به شهرستان ، یکی ازبرترین ارائه دهندگان سرویس اثاث کشی به شهرستان می باشد .

لازمه ی امر  اثاث کشی به شهرستان ، شناخت کافی از نوع اثاثیه منزل ، شناخت کافی از شهرستانها و اطلاع از وضعیت آب و هوایی مقصد و مبدا دارد .

به عنوان مثال حمل اثاثیه منزل در زمان زمستان با تابستان ، و بهار و پاییز تفاوت بسیاری دارد .

در فصل بهار ، معمولا نواحی شمالی کشور باران های پراکنده و رگبار های شدید دارند . اما در نواحی شرقی و مرکزی کشور اینگونه نیست .

با این تفسیر نیازمند شناسایی وضعیت آب و هوایی مبدا و مقصد جهت انتخاب خودروی باربری مناسب می باشیم .

در زمانهایی که احتمال بارش باران وجود دارد ، معمولا از خاور مسقف و در زمانی که احتمال بارش وجود ندارد ، خاور بدون سقف بهترین گزینه برای حمل اثاثیه منزل به شهرستان می باشد .

البته انتخاب خودروی باربری مناسب جهت حمل اثاثیه منزل به شهرستان ، نیازمند بررسی حجم و وزن بار نیز می باشد  .

با این حال در صورتی که حجم اثاثیه منزل بیشتر از توان جابجایی آن با خاور باشد ، انواع کامیون های 10 و 6 چرح نیز توسط باربری اول بار در اختیار صاحبان بار گرامی قرار می گیرد.

بیمه حمل اثاثیه منزل به شهرستان

با توجه به خطرات و اتفاقات غیر مترقبه و حوادث در کمین تردد های جاده ای در کشور ، و نیاز به برنامه ریزی جهت جبران خسارات احتمالی در صورت بروز هرگونه تصادفات ، تمامی خودروهای حمل بار باربری اول بار ، شامل بیمه نامه معتبر جبران خسارات احتمالی می باشند . بیمه نامه های حمل بار دارای پوشش های متفاوت مالی می باشند  و بر اساس میزان ارزش بار ارسالی تعییین می گردند .

کمترین هزینه حمل بار و اثاث کشی به شهرستان

باربری اول بار ، به شما صاحبین بار گرامی این اطمینان را میدهد که علاوه بر کمترین هزینه حمل بار به شهرستانهای کشور ، بیشترین پوشش بیمه را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد .

مشاوره رایگان با اول بار

جهت بهره مندی از مشاوره رایگان اول بار ، لطفا با شماره تماس اول بار ارتباط بر قرار نمایید .

مطالب مرتبط :

حمل بار از تهران به قزوين 

حمل بار از تهران به اردبیل

حمل بار به بندرعباس

حمل بار از تهران به شهرستان


با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید
021-33573375