حمل بار به چابهار

حمل بار و باربري از تهران به تمامي نقاط استان سيستان و بلوچستان مخصوصا حمل بار و باربري از تهران به چابهار 

حمل بار به چابهار تخصص باربري اول بار مي باشد .

ارسال بار از تهران با انواع كاميون و تريلي به چابهار 

 

چابهار یکی از شهرهای جنوب خاوری استان سیستان و بلوچستان ایران و تنها بندر اقیانوسی این کشور می‌باشد که در کرانهٔ دریای مکران و اقیانوس هند قرار دارد.

لنگرگاه آن قابلیت پهلوگیری کشتی‌های اقیانوس‌پیما را دارد و از مناطق آزاد بازرگانی ایران است.

حمل بار به چابهار

بندر چابهار به دلیل موقعیت راهبردی، که نزدیک‌ترین راه دسترسی کشورهای محصور در خشکی آسیای میانه (افغانستان، ترکمنستان، ازبکستان، تاجیکستان، قرقیزستان و قزاقستان) به آب‌های آزاد است از اهمیت فراوانی برخوردار است و سازندگی و سرمایه‌گذاری فراوانی در آن صورت می‌گیرد؛

از جمله ساخت اسکله و افزایش گنجایش بارگیری کشتی‌های اقیانوس‌پیما (در خلیج چابهار) و ساخت راه‌آهن به سوی آسیای میانه و احداث فرودگاه بین‌المللی.

این بندر یکی از مهمترین چهارراه‌های کریدور شمال-جنوب بازرگانی جهانی است.

چابهار علاوه بر موقعیت بازرگانی، دارای جاذبه‌های فراوان تاریخی و طبیعی است.

آب و هوای این شهر و پیرامون آن همیشه بهاری و معتدل است و به همین دلیل چابهار (چهاربهار) نامیده می‌شود. چابهار مرکز شهرستان چابهار است که در منتهی‌ علیه جنوب شرقی ایران در کنار آب‌های گرم اقیانوس هند قرار دارد.

باربري اول بار : ۷۵ ۳۳ ۵۷ ۳۳ – ۰۲۱ 

حمل بار به چابهار

حمل بار به چابهار از تهران

تمامي موارد ذكر شده سبب افزايش صادرات از طريق اين بندر بسيار مهم شده است و نقش استراتژيك اين بندر در كشورمان بسيار پررنگ تر از قبل شده است .

تهران ، به عنوان پايتخت و مركز صنعتي كشور ، روزانه محموله ها ، كالا ها تجاري و اداري بسياري را به بندر چابهار ارسال مي نمايد كه نقش باربري اول بار اين امر بسيار پررنگ مي باشد .

باربري اول بار با بهره گيري از ناوگان پرتعداد كاميون ، ترانزيت و خاور به صورت مداوم و روزانه سرويس هاي باربري فراواني به سمت بندر چابهار ارسال مينمايد .

 

باربري اول بار : ۷۵ ۳۳ ۵۷ ۳۳ – ۰۲۱ 

 

كاميون حمل بار به چابهار

كاميون حمل بار به چابهار

حمل بار اثاثيه منزل به چابهار

چابهار به دليل وجود مراكز تجاري و خريد بسيار ، يكي از از مقاصد هموطنان جهت ادامه زندگي و كسب و كار مي باشد . از همين رو باربري اول بار همواره به ارائه سرويسهاي حمل اثاثيه منزل و اثاث كشي از تهران به چابهار نموده است .

حمل اثاثيه منزل با خاور روباز و مسقف به چابهار 

حمل اثاثيه منزل با كاميون از تهران به چابهار

باربري اول بار : ۷۵ ۳۳ ۵۷ ۳۳ – ۰۲۱ 

باربري تهران به چابهار

كمترين كرايه باربري از تهران به چابهار

اول بار ،‌ همواره در تلاش براي كاهش هزينه هاي صاحبين بار ، كمترين كرايه باربري به بندر چابهار را ارائه مي نمايد .

تنها دليل ارائه كمترين هزينه حمل بار به بندر چابهار توسط باربري اول بار ،‌ بهره گيري از كارشناسان زبده و متعهد مي باشد كه با بررسي كامل بار ، بهترين مسير ، مناسب ترين خودرو و مناسب ترين و كاملترين بيمه نامه و كارشناسي دقيق ، سبب كاهش هزينه ها و افزايش ضريب اطمينان و امنيت بار مي گردند .

 

مشاوره رايگان با كارشناسان اول بار

جهت بهره مندي از مشاوره رايگان و دريافت كمترين كرايه باربري از تهران به چابهار ، لطفا با شماره تماس سامانه اول بار در ارتباط باشيد :

باربري اول بار : ۷۵ ۳۳ ۵۷ ۳۳ – ۰۲۱ 

 

  • حمل بار به چابهار ، باربري از تهران به چابهار ، ارسال بار به چابهار ، ارسال بار از تهران به چابهار ، باربري بندر چابهار
حمل بار به چابهار از تهران

حمل بار به چابهار از تهران