حمل بار از تهران به شهرستان

حمل بار از تهران به شهرستان

برای حمل بار به شهرستان باید چند فاکتور را در نظر بگیریم ابتدا که بار به باربری اعلام می شود می بایست نوع بار مشخص شود سپس حجم بار … وزن بار که برا حسب این موارد نوع ماشین برای حمل و ارسال آن به شهرستان معین  می گردد.

باربری الو بار در تهران به تمامی این موارد برای حمل بار به شهرستان دقت نظر کافی دارد و زمانی که صاحبین بار به باربری مطمئن در تهران اعلام بار میکنند با در نظر گرفتن تمام موارد کار حمل و ارسال بار به شهرستان را انجام میدهد.

حمل بار از تهران به مشهد 

حمل بار از تهران به اصفهان

حمل بار از تهران به اهواز

حمل بار به كيش

حمل بار به بندرعباس

حمل بار به چابهار

حمل بار زاهدان

حمل بار به اينچه برون 

حمل بار به مهران

حمل بار به سومار

حمل بار به اراك

حمل بار به يزد 

حمل بار به گمرك پرويزخان

حمل بار به دوغارون 

حمل بار به گمرك بازرگان 

حمل بار به كرمانشاه 

حمل بار به كردستان 

حمل بار به رشت

تماس با اول بار:

۷۵ ۳۳ ۵۷ ۳۳ – ۰۲۱

باربری تهران به شهرستان

تهران به عنوان یکی از کلانشهرهای بزرگ ایران هر روز شاهد ارسال کالا به شهرستانها میباشد.صاحبین کالا میبایست بار و کالای خود را به باربری مطمئن در تهران بسپارند تا باربری کار حمل و نقل آن را به شهرستان با انواع ماشین های باری انجام دهد.

باربری اول بار به عنوان یک شرکت مستق در امور حمل کالا هر روز کار حمل انواه کالاها را به شهرستانها انجام میدهد.

 

تماس با اول بار:

۷۵ ۳۳ ۵۷ ۳۳ – ۰۲۱

کامیون تهران به شهرستان

هر روز صاحبان کالا برای حمل بار خود به شهرستان به باربری مطمئن در تهران اعلام بار میکنند که باربری بر حسب نوع کالا و بار ماشین حمل بار از تهران به شهرستان را مشخص میکند

به عنوان مثال اثاث منزل را در کامیون خاور مسقف بارگیری مکنیم بدلیل اینکه این کامیون دارای سقف و دیواره میباشد و اثاث منزل در سلامت کامل به شهرستان می رسد.

اگر بار با تناژ ۱۵ تن باشد می توانیم از کامیون ۱۵تن(ده چرخ) برای ارسال به شهرستان استفاده کنیم و اگر بار مثل تیرآهن باشد یا میلگرد با طول ۱۲ متر و تناژ ۲۲تن از انواع تریلی های کفی یا بعضن از تریلی بغلدار برای حمل از تهران به شهرستان استفاده میشود.

نرخ حمل بار به شهرستان

نرخ حمل بار به شهرستان

اثاث کشی تهران به شهرستان

هر روز از تهران به تمام شهرستان های ایران حمل اثاث منزل انجام میگیرد. برای حمل اثاث از تهران به شهرستان از کامیون خاور مسقف برای جالبجائی اثاث منزل به شهرستان استفاده می کنیم.

اثاث منزل به دلیل حساس بودن و گاهن به خاطر شکننده بودن اجبارن باید از کامیون خاور کانتینردار برای حمل به شهرستان استفاده کرد.

تماس با اول بار:

۷۵ ۳۳ ۵۷ ۳۳ – ۰۲۱

اثاث كشي به شهرستان

تعرفه کرایه باربری تهران به شهرستان

برای حمل بار از تهران به هر شهرستان تعرفه کرایه خاصی وجود دارد برای شهرستان های گرمسیری در فصل گرما به خاطر مسافت طولانی نسبت به تهران تعرفه کرایه نسبت فصل سرما یا خنک بودن هوا افزایش می یابد و بر عکس برای شهرستانهای سردسیری در فصل سرما تعرفه کرایه افزایش می یابد.

 

تماس با اول بار:

۷۵ ۳۳ ۵۷ ۳۳ – ۰۲۱