حمل بار از تهران به تمامي بندرها

ارسال بار به تمامي بندر هاي ايران

ارسال بار از تهران به تمامي بندر ها ي ايران

 

ايران به دليل وجود مرز آبي گسترده و استراتژيك در جنوب و شمال كشور ، از نظر حمل بار از بنادر در رتبه بسيار خوبي در جهان قرارگرفته است و ارسال بار از تهران به تمامي بندر ها از جمله خدمات باربري اول بار مي باشد .

بندرهاي جنوبي كشور شاهراه هاي ورودي و خروجي بار و كالا از كشور هاي مختلف جهان علي الخصوص كشورا هاي حاشيه خليج فارس مانند امارات ، بحيرين ، قطر و . . . مي باشند .

بندرهاي شمالي كشور نيز روزانه مقادر زيادي بار و كالا به كشور هاي حاشيه درياي خزر ارسال مي نمايند .

با وجود اين شرايط ، روزانه مقادير بسيار زيادي كالا و بار از استانهاي كشور علي الخصوص بار و كالا از استان تهران به بندرهاي شمالي و جنوبي ارسال مي گردد .

باربري اول بار با تكيه به تجربه چندين ساله در امر حمل و ارسال بار از تهران به تمامي بندر ها ي جنوبي و شمالي كشور ،‌به صورت روزانه تعداد بسيار زيادي خودروي باربري نظير خاور ،‌۱۰ چرخ ، ۶ چرخ ، ترانزيت و كفي ارسال مي نمايد .

باربري اول بار روزانه سرويس هاي بسياري به بندرهاي شمالي و جنوبي از جمله :

بندر انزلي ، بندر نوشهر ، بندر آستارا ، بند بوشهر ، بندر آبادان ، بندر عباس ، بندر امام خميني ، بندر چابهار و ساير بندرهاي كشور ارسال مي نمايد . 

مشاوره رايگان باربري اول بار

 

مشاوره رايگان در خصوص حمل و ارسال بار از تهران به تمامي بندر ها  ي كشور 

مشاوره در خصوص انتخاب خودروي باربري مناسب 

مشاوره انتخاب برترين مسير حمل بار 

سامانه مشاوره رايگان باربري اول بار ۳۳۴۹۷۵۷۷-۰۲۱

 

كمترين هزينه ارسال بار  از تهران به بندر

باربري اول بار ارائه دهنده سرويس هاي حمل و ارسال بار از تهران به تمامي بندر ها ،‌ همواره كمترين تعرفه و هزينه حمل و ارسال بار از تهران به بندرها ي كشور را به صاحبين گرامي بار ارائه مي نمايد .

تعيين هزينه حمل و ارسال بار از تهران به تمامي بندر ها ، به صورت روزانه مي باشد و تعرفه ثابتي ندارد . اما با اين حال تعرفه حمل بار به بندر هاي كشور داراي تلرانس ۵ تا ۱۰ در صدي مي باشد .

 

بيمه حمل بار و جبران خسارات

 

حمل بار از طريق جاده هاي بين شهري كشور ،‌ همواره داراي مخاطرات طبيعي و غير طبيعي فراواني از جمله ريزش كوه و يا تصادفات مي باشد .

باربري اول بار ، جهت افزايش اطمينان خاطر به صاحبين بار ،‌ تمامي بارهاي حمل شده به بنادر كشور توسط اين باربري را به صورت كامل تحت پوشش بيمه كامل و جامع ايران قرار ميدهد .

 

حمل اثاثيه منزل به بندر هاي كشور

از جمله خدمات باربري اول بار ، حمل و جابجايي اثاثيه منزل از تهران به بندر هاي شمالي و جنوبي كشور مي باشد . باربري اول بار با توجه به سابقه چندين ساله در امر حمل بار و اثاثيه منزل ،‌ با كمترين هزينه حمل بار اقدام به جابجايي و ارسال لوازم و اثاثيه منزل از تهران به تمامي نقاط كشور از جمله بندهاي شمالي و جنوبي مي نمايد .

باربري اول بار _ 33497577

 

ساير مطالب اول بار :

حمل بار از تهران به مرز چذابه 

حمل بار از تهران به سومار كرمانشاه